Ojciec Mateusz 4: Samotne serca (53)

Ojciec Mateusz

sezon 4 odc. 53: Samotne serca

serial kryminalny Polska 2010   od 12 lat
Występują:Renata Dancewicz, Tomasz Kozłowicz, Artur Żmijewski, Rafał Sisicki
Reżyseria:Maciej Dutkiewicz
W skrócie:Stróże prawa wyjaśniają sprawę zabójstwa mężczyzny, Andrzeja Randy. Główną podejrzaną o popełnienie zbrodni staje się żona ofiary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria przygód detektywa amatora. Proboszcz małej parafii, ojciec Mateusz (Artur Żmijewski), pasjonuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. W kolejnych śledztwach pomaga mu aspirant Nocul (Michał Piela) - policjant miejscowego komisariatu. Antagonistą ojca Mateusza jest natomiast komendant Możejko (Piotr Polk). Ambitny i dumny inspektor nie toleruje bowiem mieszania się kogokolwiek w sprawy policji.

W tym odcinku

W Sandomierzu zamordowany zostaje Andrzej Randa. Główną podejrzaną o popełnienie zbrodni staje się żona ofiary. Małżonkowie byli w trakcie rozwodu i wciąż spierali się o zakres opieki nad synem. Niebawem policjanci znajdują wśród rzeczy zmarłego wizytówkę jednej z kieleckich agencji matrymonialnych. Okazuje się, że Andrzej był jej klientem. Natalia także próbuje znaleźć kogoś bliskiego tą drogą. Tymczasem Mateusz postanawia dowiedzieć się czegoś więcej o biurze matrymonialnym, natomiast Możejko i jego podwładni próbują dotrzeć do klientek, z którymi umawiał się Randa. Sprawa coraz bardziej się komplikuje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także