Ojciec Mateusz 4: Sekrety i kłamstwa (50)

Ojciec Mateusz

sezon 4 odc. 50: Sekrety i kłamstwa

serial kryminalny Polska 2010   od 12 lat
Występują:Dorota Deląg, Artur Żmijewski, Andrzej Zieliński, Michał Piela
Reżyseria:Maciej Dutkiewicz
W skrócie:Trwają przygotowania do otwarcia ośrodka hipoterapii, założonego przez biznesmena Wernera i jego żonę Bognę. W drodze na spotkanie z kochankiem Bogna spada z konia. Jej stan jest poważny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria przygód detektywa amatora. Proboszcz małej parafii, ojciec Mateusz (Artur Żmijewski), pasjonuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. W kolejnych śledztwach pomaga mu aspirant Nocul (Michał Piela) - policjant miejscowego komisariatu. Antagonistą ojca Mateusza jest natomiast komendant Możejko (Piotr Polk). Ambitny i dumny inspektor nie toleruje bowiem mieszania się kogokolwiek w sprawy policji.

W tym odcinku

W Sandomierzu trwają przygotowania do otwarcia ośrodka hipoterapii, założonego przez biznesmena Witolda Wernera i jego żonę Bognę, byłą modelkę. Okazuje się, że z pozoru zgodne i zakochane małżeństwo przechodzi poważny kryzys. Kobieta od dłuższego czasu ma romans z fotografem Michałem. W drodze na spotkanie z kochankiem spada z konia. Jej stan jest poważny. Tymczasem Basia Nocul podejrzewa męża o zdradę. Policjant także jest zazdrosny o żonę. Małżonkowie przestają sobie ufać. Ksiądz Mateusz usiłuje rozwikłać zagadkę wypadku pani Werner, natomiast Natalia służy pomocą Basi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także