Ojciec Mateusz 4: Lot (49)

Ojciec Mateusz

sezon 4 odc. 49: Lot

serial kryminalny Polska 2010   od 12 lat
Występują:Mikołaj Roznerski, Artur Żmijewski, Kamil Przystał, Michał Piela
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Odbywają się zawody na motolotniach. Ich faworytem jest Filip. W trakcie imprezy dochodzi do tragedii - ginie inny uczestnik, Marcin. Śledztwo dowodzi, iż nie był to nieszczęśliwy wypadek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria przygód detektywa amatora. Proboszcz małej parafii, ojciec Mateusz (Artur Żmijewski), pasjonuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. W kolejnych śledztwach pomaga mu aspirant Nocul (Michał Piela) - policjant miejscowego komisariatu. Antagonistą ojca Mateusza jest natomiast komendant Możejko (Piotr Polk). Ambitny i dumny inspektor nie toleruje bowiem mieszania się kogokolwiek w sprawy policji.

W tym odcinku

Odbywają się zawody na motolotniach, połączone z festynem dla mieszkańców miasta. Jednym ze startujących w konkursie, a zarazem jego faworytem jest Filip (Kamil Przystał). W trakcie imprezy dochodzi do tragedii - ginie inny uczestnik, Marcin Denel. Śledztwo dowodzi, iż nie był to nieszczęśliwy wypadek, a komuś najwyraźniej zależało na pozbyciu się konkurenta. Podejrzenie pada na Filipa. Ksiądz Mateusz pomaga policji odkryć rzeczywiste przyczyny tragedii.

Występują (pokaż wszystkich)