Ojciec Mateusz 4: Helena (56)

Ojciec Mateusz

sezon 4 odc. 56: Helena

serial kryminalny Polska 2010   od 12 lat
Występują:Anna Grycewicz, Artur Żmijewski, Marek Kałużyński, Michał Piela
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:Natalia i Możejko są świadkami napadu w supermarkecie. Policjant próbuje interweniować i zostaje ciężko ranny. W śledztwie niezbędna będzie pomoc ojca Mateusza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria przygód detektywa amatora. Proboszcz małej parafii, ojciec Mateusz (Artur Żmijewski), pasjonuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. W kolejnych śledztwach pomaga mu aspirant Nocul (Michał Piela) - policjant miejscowego komisariatu. Antagonistą ojca Mateusza jest natomiast komendant Możejko (Piotr Polk). Ambitny i dumny inspektor nie toleruje bowiem mieszania się kogokolwiek w sprawy policji.

W tym odcinku

Natalia i Możejko są świadkami napadu w supermarkecie. Policjant próbuje interweniować i zostaje ciężko ranny. Okazuje się że potrzebna będzie dla niego krew bardzo rzadkiej grupy. O udział w napadzie podejrzany jest Kluza, który pracował w markecie i miał zatarg z jego kierownikiem. Helena Barcz, właścicielka sklepu z żywnością ekologiczną, oddaje krew dla Możejki. Ten po rekonwalescencji postanawia jej podziękować, ale okazuje się, że kobieta nie żyje. W obu śledztwach nie brakuje nowych wątków. Niezbędna okaże się pomoc ojca Mateusza.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także