Ojciec Mateusz 4: Tajemnicze śledztwo (47)

Ojciec Mateusz

sezon 4 odc. 47: Tajemnicze śledztwo

serial kryminalny Polska 2010   od 12 lat
Występują:Marek Prażanowski, Grzegorz Kowalczyk, Artur Żmijewski, Bartosz Żukowski
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Jarosz, zabójca ojca Możejki, zostaje potrącony autem przez gangsterów i umiera. W prasie pojawiają się sugestie, że inspektor ma związek z jego śmiercią. Wyraźnie ktoś chce wrobić Możejkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria przygód detektywa amatora. Proboszcz małej parafii, ojciec Mateusz (Artur Żmijewski), pasjonuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. W kolejnych śledztwach pomaga mu aspirant Nocul (Michał Piela) - policjant miejscowego komisariatu. Antagonistą ojca Mateusza jest natomiast komendant Możejko (Piotr Polk). Ambitny i dumny inspektor nie toleruje bowiem mieszania się kogokolwiek w sprawy policji.

W tym odcinku

Ksiądz Mateusz spotyka Możejkę w zakładzie fryzjerskim. Zauważa, jak jeden z pracowników zabiera włosy inspektora. Obserwujący salon przestępcy zastawiają pułapkę na funkcjonariusza. Zwolniony z więzienia Jarosz, zabójca ojca Możejki, zostaje potrącony autem przez gangsterów, wskutek czego umiera. Wkrótce w prasie pojawiają się informacje sugerujące, że inspektor ma związek z jego śmiercią. Sprawa zaczyna się komplikować. Duchowny zaczyna podejrzewać, kto i dlaczego chce wrobić Możejkę.

Występują (pokaż wszystkich)