Ojciec Mateusz 4: Spływ (55)

Ojciec Mateusz

sezon 4 odc. 55: Spływ

serial kryminalny Polska 2010   od 12 lat
Występują:Kamil Kulda, Michał Malinowski, Artur Żmijewski, Milena Suszyńska
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:Ksiądz Mateusz zabiera grupę nastolatków nad jezioro Sielpia. Po dniu na kajakach młodzi bawią się do późna przy ognisku. Nazajutrz chłopak Oli Nocul, Jędrek, zostaje znaleziony martwy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria przygód detektywa amatora. Proboszcz małej parafii, ojciec Mateusz (Artur Żmijewski), pasjonuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. W kolejnych śledztwach pomaga mu aspirant Nocul (Michał Piela) - policjant miejscowego komisariatu. Antagonistą ojca Mateusza jest natomiast komendant Możejko (Piotr Polk). Ambitny i dumny inspektor nie toleruje bowiem mieszania się kogokolwiek w sprawy policji.

W tym odcinku

Ksiądz Mateusz zabiera grupę nastolatków nad jezioro Sielpia. Po całym dniu na kajakach młodzi, w tym Marcin (Kamil Kulda), Jędrek (Michał Malinowski), Gosia (Milena Suszyńska) i Marianna (Marta Juras), bawią się do późna przy ognisku. Nazajutrz chłopak Oli Nocul, Jędrek, zostaje znaleziony martwy. Sekcja zwłok wykazuje, że przyczyną zgonu było utonięcie, jednak na ciele ofiary lekarze zauważają także ślady walki. Podejrzaną o zabójstwo staje się Ola, która feralnego wieczoru pokłóciła się z Jędrkiem. Sandomierski proboszcz musi jak najszybciej wyjaśnić, kto i dlaczego chciał skrzywdzić chłopca.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także