Ojciec Mateusz 3: Spa (31)

Ojciec Mateusz

sezon 3 odc. 31: Spa

serial kryminalny Polska 2010   od 12 lat
Występują:Beata Poźniak-Daniels, Jerzy Schejbal, Artur Żmijewski, Maja Bohosiewicz
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Barbara wygrywa wyjazd do spa, w którym przebywa też gwiazda Ewa Pol. Kiedy zostaje znaleziona martwa - do spa przyjeżdża ksiądz Mateusz...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria przygód detektywa amatora. Proboszcz małej parafii, ojciec Mateusz (Artur Żmijewski), pasjonuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. W kolejnych śledztwach pomaga mu aspirant Nocul (Michał Piela) - policjant miejscowego komisariatu. Antagonistą ojca Mateusza jest natomiast komendant Możejko (Piotr Polk). Ambitny i dumny inspektor nie toleruje bowiem mieszania się kogokolwiek w sprawy policji.

W tym odcinku

Barbara Nocul wygrywa w konkursie telewizyjnym wyjazd do ekskluzywnego spa. Okazuje się, że w tym samym ośrodku przebywa gwiazda Ewa Pol, która postanowiła poddać się kuracji odmładzającej. Kobiecie towarzyszą: jej córka Ania oraz szef jej fanklubu - Kazio Michoń. Wkrótce aktorka zostaje znaleziona martwa. Na prośbę aspiranta Nocula do spa przyjeżdża ksiądz Mateusz, by nieoficjalnie pomagać w śledztwie. W sprawie zaczynają pojawiać się nowe tropy. Tymczasem Nocul, korzystając z pobytu w ośrodku, przechodzi kurację odchudzającą oraz liczne zabiegi upiększające.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)