Ojciec Mateusz 16: Antyk (203)

Ojciec Mateusz 16: Antyk (203)

6.2/10
serial kryminalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Izabella Bukowska, Michał Piela, Katarzyna Jamróz
Reżyseria:Artur Żmijewski
W skrócie:Natalia jedzie z Pluskwą na targ staroci. Beata, pracownica poczty, ubiega ją w kupnie sekretarzyka. Natalia próbuje go odkupić. Pluskwa udaje się z kwiatami do Beaty. W mieszkaniu odkrywa jej zwłoki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 24 października
jutro
11:05 TVP 1

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga zaprzyjaźnionemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Możejko i Nocul testują nowy program do monitorowania postępu spraw. Dziubak odwiedza Mateusza, by rozegrać partyjkę szachów. Natalia jedzie z Pluskwą na targ staroci. Beata Sawicka, pracownica poczty, ubiega ją w kupnie sekretarzyka. Natalia bezskutecznie próbuje go odkupić. Pluskwa udaje się z kwiatami do Beaty. W mieszkaniu zastaje martwą kobietę. Dziubak i Nocul przesłuchują Pluskwę. Wkrótce zostaje zatrzymana kierowniczka poczty, Janka Stankiewicz, która podejrzewała Sawicką o kradzieże przesyłek. Dziubak przesłuchuje też Mariolę, koleżankę Beaty z pracy. Tymczasem Nocul w pokoju kierowniczki poczty znajduje zdjęcie Janki, Beaty i... Krystiana, byłego męża Sawickiej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także