Ojciec Mateusz 16: Dębowa Górka (207)

Ojciec Mateusz 16: Dębowa Górka (207)

6.2/10
serial kryminalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Michał Piela, Antoni Pawlicki, Piotr Polk
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:Furgonetka przewożąca świadka koronnego w aferze paliwowej zostaje sterroryzowana na stacji benzynowej, a przestępca uprowadzony. Mężczyźnie udaje się uciec. Policjanci zarządzają obławę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 30 października
za 7 dni
11:05 TVP 1

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga zaprzyjaźnionemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Furgonetka przewożąca Marcina Górskiego, świadka koronnego w aferze paliwowej, zostaje sterroryzowana na stacji benzynowej, a przestępca uprowadzony. Mężczyźnie udaje się uciec. Następnie kradnie samochód i telefon Natalii. Policjanci zarządzają obławę i w parku zatrzymują Górskiego. Jego żona, Patrycja, zeznaje, że mężowi ktoś groził. Tymczasem Pluskwa dostaje tajemniczy telefon. Nocul ustala, że przed laty przebywał on z Górskim za kratami. Policjanci przedstawiają żądania Górskiego prokuratorowi. Nocul zaczyna podejrzewać Pluskwę o niecne zamiary. Niespodziewanie Mateusz zostaje uwięziony w domku myśliwskim. Natalia rusza z odsieczą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także