Ojciec Mateusz 16: Kometa (204)

Ojciec Mateusz 16: Kometa (204)

6.2/10
serial kryminalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Michał Piela, Edwin Petrykat, Piotr Polk
Reżyseria:Artur Żmijewski
W skrócie:Po pana Eugeniusza Helskiego z domu spokojnej starości przyjeżdża córka Krystyna Pazik. Mężczyzna nie wraca z wycieczki na noc. Dziubak i Nocul odkrywają, że nie była to prawdziwa córka emeryta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 25 października
pojutrze
11:05 TVP 1

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga zaprzyjaźnionemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

W domu pogodnej starości trwa nocne obserwowanie nieba w poszukiwaniu komety. Po pensjonariusza, Eugeniusza Helskiego, przyjeżdża córka Krystyna Pazik i zabiera go na sandomierskie wzgórze. Wkrótce w domu pogodnej starości zjawia się Mateusz i dowiaduje się, że emeryt nie wrócił na noc. Dziubak i Nocul przesłuchują dyrektora placówki. Policjanci ustalają, że prawdziwą córką Eugeniusza jest Monika, właścicielka restauracji. Niebawem funkcjonariusze znajdują nieprzytomnego emeryta, a obok niego porzucony samochód Krystyny. Dziubak i Nocul odkrywają zwłoki kobiety. Okazuje się, że Monika nie ma kontaktu z ojcem od dwóch lat, a Krystyna to jej była kelnerka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także