Ojciec Mateusz 16: Konferencja (206)

Ojciec Mateusz 16: Konferencja (206)

6.2/10
serial kryminalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Michał Piela, Małgorzata Pieczyńska, Piotr Polk
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:Natalia w ośrodku spa przygotowuje katering na kongres lekarzy. Po imprezie zostaje znalezione ciało dziennikarki. Przygotowywała ona artykuł na temat nieprawidłowości w pewnej firmie medycznej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga zaprzyjaźnionemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Natalia wyjeżdża do ośrodka spa, gdzie ma przygotowywać katering na kongres lekarzy. Po imprezie integracyjnej pracownik znajduje rano ciało Marzeny, dziennikarki. Gibalski i Nocul rozmawiają z jej szefową, Teresą. Mąż Marzeny, Eryk, zeznaje, że jego żona przygotowywała artykuł na temat nieprawidłowości w pewnej firmie medycznej, której szefową jest Agata. Wprowadzany na rynek lek był bowiem testowany w azjatyckich dzielnicach nędzy. Asystentka Agaty, Dorota, zostaje aresztowana. Wkrótce okazuje się, że Marzena miała romans. Natalia rozpoznaje dowód rzeczowy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także