Ojciec Mateusz 16: Napad doskonały (211)

Ojciec Mateusz 16: Napad doskonały (211)

6.2/10
serial kryminalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Michał Piela, Tomasz Sapryk, Piotr Polk
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:Jacek Marzec, właściciel agencji wystroju wnętrz, zauważa na drodze wypadek z udziałem furgonetki przewożącej pieniądze. Znajduje nieprzytomnych konwojentów. Jacek wzywa policję i pogotowie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga zaprzyjaźnionemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Jacek Marzec (Tomasz Sapryk), właściciel agencji wystroju wnętrz, zauważa na drodze wypadek z udziałem furgonetki przewożącej pieniądze. Na miejscu znajduje nieprzytomnych konwojentów. W środku furgonu nie widać jednak żadnego ładunku. Jacek wzywa policję i pogotowie. Wszystko wskazuje na to, że doszło do napadu na konwój. Możejko zarządza blokadę dróg. Poszkodowani trafiają do szpitala. Kobylicka z Możejką przesłuchują jednego z konwojentów. Policjantom udaje się ustalić rysopis złodzieja, który ukradł pieniądze. Konwojent wskazuje zdjęcie sprawcy. Możejko i Nocul rozmawiają z szefem zakładu bukmacherskiego. Basia zwierza się Natalii, że straciła pracę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także