Ojciec Mateusz 16: Reggae (210)

Ojciec Mateusz 16: Reggae (210)

serial kryminalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Michał Piela, Krzysztof Piątkowski, Piotr Polk
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:Na plebanii zjawia się muzyk Uli, który po śmierci matki dowiedział się, że ma w Polsce ojca i rodzeństwo. Przyjechał z Niemiec w poszukiwaniu bliskich. Niebawem zostaje on zatrzymany przez policję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga zaprzyjaźnionemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Na plebanii zjawia się pochodzący z Niemiec muzyk Uli. Nieznajomy pyta księdza Mateusza o drogę do lokalnego browaru. Zwierza się także duchownemu, że po śmierci matki dowiedział się prawdy na temat swego ojca. Przybył do Polski, by odnaleźć krewnego i przyrodnie rodzeństwo. Tymczasem Piotr Borkowski znajduje w rodzinnej firmie nieprzytomnego brata Pawła. Policyjni technicy zabezpieczają ślady. Mateusz podczas rozmowy z Noculem wyjawia mu, że Uli szukał pobitego Pawła Borkowskiego. Zachodzi prawdopodobieństwo, że to nieprzytomny mężczyzna jest jego ojcem. Muzyk zostaje zatrzymany, gdy opuszcza hostel. Przesłuchiwany przez sandomierskich śledczych zeznaje, że nie zastał ojca w browarze. Policjanci zlecają badania DNA, by potwierdzić pokrewieństwo ofiary i domniemanego sprawcy napadu. Niebawem aspirant Dziubak na Skypie rozmawia z prawnikiem oskarżonego, Helmutem. Sprawa mocno się komplikuje...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)