Ojciec Mateusz 16: Gang (205)

Ojciec Mateusz 16: Gang (205)

serial kryminalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Michał Piela, Delfina Wilkońska, Piotr Polk
Reżyseria:Artur Żmijewski
W skrócie:W sandomierskich sklepach dochodzi do serii kradzieży. Majka, kuzynka Pluskwy, dostaje posadę kasjerki w supermarkecie. Niebawem w szafce dziewczyny zostają znalezione skradzione przedmioty...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 23 czerwca
za 8 dni
15:30 TVP Kobieta (z napisami)

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga zaprzyjaźnionemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Zespół Możejki zaczyna śledztwo w sprawie serii kradzieży w placówkach handlowych. Dziubak i Paruzel udają się do jednego z supermarketów po cywilnemu. Pluskwa zabiera swoją kuzynkę Majkę na plebanię. Okazuje się, że dostała ona posadę kasjerki w markecie, gdzie doszło do kradzieży. Natalia i babcia szykują urodzinowy obiad dla Pluskwy. Kobylicka zapoznaje się z monitoringiem. Dyrektor Zieliński zwraca uwagę na Majkę rozmawiającą przy kasie z klientką. Policjanci przesłuchują kuzynkę Pluskwy. Kobylicka pokazuje Majce znalezione w jej szafce skradzione przedmioty. Justyna proponuje Darii pracę w redakcji.

Występują (pokaż wszystkich)