Lombard. Życie pod zastaw 7 (332)

Lombard. Życie pod zastaw 7 (332)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Katarzyna Pakosińska, Jerzy Górski, Marek Wolny
W skrócie:Światowej sławy diwa, Małgorzata Waliszewska, podczas wyjazdu na koncert gubi drogę. Nie może wezwać pomocy, ponieważ wyładował jej się telefon. W ten sposób artystka trafia do lombardu na Cichej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciel świetnie prosperującego lombardu Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) oraz jego pracownicy z racji wykonywanego zawodu mają do czynienia z różnymi klientami. Do zakładu przychodzą ludzie zmagający się z najrozmaitszymi problemami życiowymi. Postawieni pod ścianą, sprzedają lub zastawiają dziwne rzeczy, aby jak najszybciej zdobyć pieniądze. Niektóre osoby zjawiające się w lombardzie nie mają dobrych zamiarów, jednak wielu klientów ma do opowiedzenia interesującą historię. W swoje przygody często angażują pracowników - m.in. sympatyczną Andżelikę (Dominika Skoczylas) czy rozsądnego Mariusza (Michał Chorosiński).

W tym odcinku

Światowej sławy diwa operowa, Małgorzata Waliszewska, jest ekspresyjną kobietą, która podróżuje po Polsce czerwonym, ekstrawaganckim autem z yorkiem zwanym Elżunią. Podczas wyjazdu na koncert kobieta gubi drogę. Nie może wezwać pomocy, ponieważ wyładował jej się telefon. W ten sposób artystka trafia do lombardu na Cichej. Andżelika i Maciek nie wiedzą, z kim mają do czynienia. Diva prosi pracowników o użyczenie telefonu. W komórce Maćka dokonuje zaskakującego odkrycia. Choć ze strony pracowników lombardu Waliszewska spotyka się z życzliwością, dochodzi tam także do nieprzyjemnego wydarzenia. Ucieka jej ukochana Elżunia. Artystka jest zrozpaczona.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także