Lombard. Życie pod zastaw 7 (329)

Lombard. Życie pod zastaw 7 (329)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Rolecki wraz ze znajomym przynosi gitarę akustyczną. Instrument szybko znajduje nabywcę - Arka. Mężczyzna dochodzi do wniosku, że należał on do obiecującego bluesmana, po którym słuch zaginął.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciel świetnie prosperującego lombardu Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) oraz jego pracownicy z racji wykonywanego zawodu mają do czynienia z różnymi klientami. Do zakładu przychodzą ludzie zmagający się z najrozmaitszymi problemami życiowymi. Postawieni pod ścianą, sprzedają lub zastawiają dziwne rzeczy, aby jak najszybciej zdobyć pieniądze. Niektóre osoby zjawiające się w lombardzie nie mają dobrych zamiarów, jednak wielu klientów ma do opowiedzenia interesującą historię. W swoje przygody często angażują pracowników - m.in. sympatyczną Andżelikę (Dominika Skoczylas) czy rozsądnego Mariusza (Michał Chorosiński).

W tym odcinku

Rolecki wraz ze znajomym Mietkiem przynosi do lombardu wysłużoną gitarę akustyczną. Instrument szybko znajduje nabywcę - fana bluesa, Arka. Mężczyzna jest właścicielem knajpy i chce, by gitara stanowiła element dekoracji. Przyglądając się sprzętowi, dochodzi do wniosku, że należał on do obiecującego bluesmana, po którym słuch niestety zaginął. Chce go odszukać i przekonać, by wznowił działalność artystyczną. Rolecki ma mu pomóc. Do Beni przychodzi pani Filomena. Okazuje się jednak, że pracownicy nie ma w lombardzie. Niezrażona tym faktem starsza pani udaje się do pomieszczenia socjalnego, by przygotować kawę sobie i zaskoczonej obrotem spraw Andżelice. Wkrótce do lombardu przychodzi Maciek, a pani Filomena każe mu umyć podłogi.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także