×

Lombard. Życie pod zastaw 14 (758)

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Adam Kraśko, Jerzy Górski, Małgorzata Szeptycka
W skrócie:Rolnik Adam Kraśko przyjeżdża na festyn na zaproszenie swojego przyjaciela Waldka. Szuka dla niego prezentu w lombardzie. Decyduje się na zegar z kukułką. Jego uwagę zwraca także adapter.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Adam Kraśko, słynny rolnik i artysta muzyczny, przyjeżdża na festyn na zaproszenie swojego przyjaciela Waldka. Szuka dla niego prezentu w lombardzie. Zależy mu na czymś nietypowym. W końcu decyduje się na zegar z kukułką. Jego uwagę zwraca także adapter. Nazajutrz przychodzi ponownie, by go zakupić. Kalina i Andżelika wypytują go o wrażenie po festynie. 50-letnia Alina Gąsiorowska bardzo kocha swojego męża, leśniczego Huberta, ale widzi, że nie sprostuje jego oczekiwaniom. Stres powoduje kompulsywne objadanie się. Alina postanawia schudnąć. Pewnego razu podczas joggingu w lesie słyszy strzały. Porzuca bieganie w naturalnym środowisku i udaje się do lombardu, by kupić bieżnię. Gdy wychodzi na zewnątrz, dochodzi do kolejnej niepokojącej sytuacji. Prawie wpada pod samochód. Świadek zdarzenia rozpoznał w kierowcy auta płatnego zabójcę. Beton i Ostra badają sprawę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także