×

Lombard. Życie pod zastaw 14 (755)

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Małgorzata Szeptycka, Rita Weinar
W skrócie:Boguś i Zefel odwiedzają lombard. Przyjechali do miasta, by wziąć udział w pikiecie i poszukują kija do ustabilizowania transparentu. Okazuje się jednak, że błędnie zinterpretowali cel akcji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

35-letni monter Wacław Pieronek i jego pomocnik, 22-letni Maniek, lubują się w prostackich żartach. Nie podoba się to szefowej firmy, Aleksandrze Łęckiej. Pewnego dnia bizneswoman sama pada ofiarą dowcipu Wacława, wskutek czego wpada do wody. Andżela martwi się o Marysię, która nie odbiera telefonów. Jest zaskoczona, kiedy nazajutrz odkrywa powód milczenia córki. Boguś i Zefel odwiedzają lombard. Okazuje się, że przyjechali do miasta, by wziąć udział w pikiecie i poszukują kija do ustabilizowania transparentu. Okazuje się, że błędnie zinterpretowali cel akcji. Kazimierz martwi się o Daniela, który od chwili zakupu toru rzadko się widuje z nim i Becią, mimo iż u nich mieszka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także