×

Lombard. Życie pod zastaw 14 (759)

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Jerzy Górski, Małgorzata Szeptycka
W skrócie:Klient lombardu sprzedaje licznik Geigera Mullera. Kazimierz kieruje urządzenie w stronę wiszących na ścianie obrazów. Rezultat jest zaskakujący. Anka przychodzi do więzienia, by odwiedzić Aleksa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Klient lombardu sprzedaje licznik Geigera Mullera. Sprzęt służy do badania napromieniowania i budzi zainteresowanie pracowników. Kazimierz kieruje licznik w stronę wiszących na ścianie obrazów. Rezultat jest zaskakujący. Anka przychodzi do więzienia, by odwiedzić Aleksa. Basia przynosi do lombardu własnoręcznie uplecione makramy. Chce również udzielić Lolkowi kilku porad związanych z rodzicielstwem. Lista wydaje się nie mieć końca.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także