×

Lombard. Życie pod zastaw 14 (757)

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Małgorzata Szeptycka, Rita Weinar
W skrócie:Urzędniczka Lucyna odwiedza Marię, która mieszka z córką w lokalu socjalnym. Przejęta ich sytuacją, postanawia zakupić im piec olejowy. Klient przychodzi do lombardu z samurajskim mieczem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Maria Kowal mieszka z córką, Amelką, w lokum socjalnym, które przydzielono jej tymczasowo po pożarze. Dziewczynka przyjaźni się z Jagodą Nowak, której mamą jest urzędniczka Lucyna. Na prośbę córki kobieta zgadza się pomóc Marii z dokumentacją urzędową. Odwiedza Kowal i jest w szoku, kiedy widzi, w jakich warunkach mieszka ona wraz z Amelką. Przejęta ich sytuacją, udaje się do lombardu, by zakupić dla nich piec olejowy. Pod wpływem rozmowy z sąsiadką Marii postanawia sprawdzić, czy gmina faktycznie przeznaczyła pewien lokal na dom publiczny zamiast dla matki z dzieckiem. W śledztwie pomaga jej Tanek. Klient przychodzi do lombardu z samurajskim mieczem. Na prośbę Mariusza i Tanka Ziomecki ma go wycenić. Ziutek pyta o radę Barskiego w pewnej sprawie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także