×

Lombard. Życie pod zastaw 14 (760)

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Małgorzata Szeptycka, Rita Weinar
W skrócie:Wojskowy chce zabezpieczyć rodzinę na wypadek wojny. Bez konsultacji z żoną sprzedaje mieszkanie po jej babci, aby mieć pieniądze na zakup domu pod lasem i przearanżowanie go na schronienie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Wojskowy Marek Białat chce zabezpieczyć swoją rodzinę na wypadek wojny. Bez konsultacji z żoną Agnieszką sprzedaje mieszkanie po jej babci, aby mieć pieniądze na zakup domu pod lasem i przearanżowanie go na schronienie. W lombardzie zastawia również kolekcję kryształów, by kupić akcesoria medyczne. Agnieszka orientuje się, że obsesja męża wymyka się spod kontroli i zwierza się Beni ze swoich problemów. Filomena jest zazdrosna o Jezioraka, który uległ fascynacji Baśką. O swoich rozterkach mówi pracownikom lombardu. Aleks opuszcza mury więzienia. Po rozmowie z Kazimierzem informuje Ankę o swoich planach związanych z remontowaną przez nią kamienicą. Kobieta jest zaskoczona.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także