×

Lombard. Życie pod zastaw 14 (761)

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Małgorzata Szeptycka, Rita Weinar
W skrócie:Olgierd porzuca studia na prywatnej uczelni, by spełnić marzenia o byciu mechanikiem. W lombardzie zastawia zegarek, wisiorek i konsolę do gier. Ornacka ma do zaoferowania tajemniczą figurkę kota.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Olgierd Prosucki marzy o zostaniu mechanikiem samochodowym. Porzuca studia ekonomiczne na prywatnej uczelni, gdzie kazał mu się uczyć bogaty i apodyktyczny ojciec, Jerzy. Olgierd zatrudnia się na pół etatu w warsztacie, ale o niczym nie mówi rodzicom. Pewnego dnia ci go odwiedzają bez zapowiedzi. Młody mężczyzna robi, co może, by jego kłamstwo nie wyszło na jaw. W lombardzie zastawia zegarek, wisiorek i konsolę do gier. Klientka Ornacka zastawia skrywającą pewną tajemnicę ceramiczną figurkę kota. Daniel chce kupić w lombardzie ekspres do kawy dla klientów i pracowników toru. Okazuje się, że przyjął do pracy Pyrka. To może oznaczać kłopoty.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także