×

Lombard. Życie pod zastaw 14 (753)

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Małgorzata Szeptycka, Rita Weinar
W skrócie:20-letnia Paulina ucieka z domu z dala od pijanego ojca, który ją wyzywa. Zastawia laptopa i suszarkę. Udaje się do hotelu, w którym pracownicy pewnej firmy bawią się na wyjeździe integracyjnym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

20-letnia Paulina ucieka z domu z dala od pijanego ojca, który ją wyzywa. Aby mieć pieniądze na przetrwanie, zastawia laptopa i suszarkę. Udaje się do hotelu, w którym pracownicy pewnej firmy bawią się na wyjeździe integracyjnym. Adrian zaprasza ją na bankiet. Paulina, licząc na nocleg, wyraża zgodę. Zazdrosna dziewczyna Adriana robi karczemną awanturę. Grozi partnerowi, że ujawni przed szefem różne nieścisłości. Nad ranem pokojówka znajduje jej zwłoki. Okazuje się, że zniknęła również walizka Gabrysi. Marry odwiedza lombard, ponieważ chce pożyczyć 200 złotych. Lolek martwi się jej trybem życia, który za grosz się nie zmienił mimo ciąży. Podczas sporu, do którego dochodzi między nimi nazajutrz rano, Marry zaczyna odczuwać skurcze.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także