×
Lombard. Życie pod zastaw 14 (742)

Lombard. Życie pod zastaw 14 (742)

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Piotr Pręgowski, Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Małgorzata Szeptycka
W skrócie:Owdowiały skrzypek Mikołaj Bauman koncertuje na ulicy. Tanek orientuje się, że gdzieś go widział. Pola i jej mąż przychodzą do lombardu, by zareklamować chleb ze swojej nowej piekarni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Zawodowy skrzypek Mikołaj Bauman przez 30 lat dawał koncerty w różnych zakątkach świata. Pięć lat temu jego żona Elżbieta umarła. Owdowiały Bauman odmawia sobie od tej chwili wszystkich przyjemności. W niepozornych ubraniach koncertuje na ulicy. Pewnego dnia przychodzi do lombardu. Tanek orientuje się, że gdzieś go widział. Przed ślubem Patrycja śni o Ryżym, który wyznaje jej miłość. Pola i jej mąż przychodzą do lombardu, by zareklamować chleb ze swojej nowej piekarni rzemieślniczej. Po chwili ojciec piekarki zjawia się w zakładzie Kazimierza, by kupić megafon. Barski chce w swoim lombardzie kupić spinki do mankietów, by dobrze prezentować się na ślubie Patrycji.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także