×

Lombard. Życie pod zastaw 14 (724)

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Małgorzata Szeptycka, Rita Weinar
Reżyseria:Błażej Wolny
W skrócie:Kominiarz znajduje puszkę z dokumentami i zdjęciami, które zanosi do lombardu. Kazimierz prosi Ziomeckiego o ekspertyzę. Na Cichej zjawia się Daniel. Proponuje Barskiemu wykonanie testu na ojcostwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Kominiarz znajduje puszkę z dokumentami i zdjęciami, które zanosi do lombardu. Kazimierz prosi Ziomeckiego o ekspertyzę. Odkrywają, że przedmioty należą do poprzedniego właściciela kamienicy i zakładu jubilerskiego. Nazwisko jednego z mieszkańców przypomina to, które widnieje w starych papierach. 66-letni Brunon Pietraszkiewicz to uciążliwy lokator, na którego zbieractwo skarżą się sąsiedzi. Senior ma naturę filantropa i próbuje pomagać potrzebującym. Mieszkańcy kamienicy nie doceniają jego dobrej woli. Zorganizowana zostaje petycja o jego eksmisję. Andżelika obawia się, że przez zawody karate Marysia nabawi się problemów w szkole. Do lombardu przychodzi nauczycielka dziewczyny, która potwierdza te obawy. Wychowawczyni oznajmia, że uczennica opuściła się w nauce. Kalina oddaje Kastorowi mniejszą sumę, niż od niego pożyczyła. Mariusz prosi Andżelikę, by uświadomiła dziewczynę o niebezpieczeństwie, na jakie się naraża. Do lombardu przychodzi Zajkowski. Emeryt chce wykupić wypalarkę do drewna, którą wcześniej zastawił jego kolega. Na Cichej zjawia się też Daniel, który niedawno wrócił z USA. Chłopak proponuje Kazimierzowi wykonanie testu na ojcostwo. Następnego dnia otrzymują wyniki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także