×
Lombard. Życie pod zastaw 14 (731)

Lombard. Życie pod zastaw 14 (731)

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Małgorzata Szeptycka, Rita Weinar
Reżyseria:Dominik Matwiejczyk, Piotr Kolski
W skrócie:Maturzystka Kasia po śmierci matki straciła pewność siebie. Ojciec płaci pracownikowi, by zaprosił ją na studniówkę. Justyna otacza Romana opieką. Paprot i jego kumpel przynoszą do lombardu dyby.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Maturzystka Kasia po śmierci matki straciła mnóstwo pewności siebie. Mimo iż ojciec stara się podbudować jej samoocenę, dziewczyna jest przekonana, że nikomu się nie podoba. Rodzic płaci swojemu pracownikowi, Fronczakowi, żeby zaprosił Kasię na studniówkę. Tymczasem dziewczyna wzbudza zainteresowanie najprzystojniejszego chłopaka w szkole. Justyna otacza Romana czułą opieką. Przygotowuje mu zdrowe jedzenie. Nie zna jednak umiaru i nie życzy sobie, by ukochany wychodził gdzieś po pracy. Mężczyzna zaczyna mieć tego dość. Paprot i kumpel przynoszą do lombardu dyby, ale Lolek nie jest zainteresowany kupnem, w odróżnieniu do Romana. Grażyna i Ziutek odwiedzają lombard - szukają podarunku, ponieważ wybierają się na imprezę. Roman ma pewien pomysł.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także