×
Lombard. Życie pod zastaw 14 (727)

Lombard. Życie pod zastaw 14 (727)

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Małgorzata Szeptycka, Rita Weinar
Reżyseria:Michał Czerwonka
W skrócie:Niepełnosprawny po wypadku Sewer próbuje się zabić. Ratuje go Kalina, która angażuje się w pomoc chłopakowi. Przekonuje, by wziął udział w zajęciach prowadzonych przez tancerkę na wózku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Siedemnastoletni Sewer od czasu wypadku porusza się na wózku. Jest załamany i próbuje się zabić. Przed zderzeniem z autobusem ratuje go Kalina, która angażuje się w pomoc chłopakowi. Przekonuje go, by wziął udział w zajęciach prowadzonych przez tancerkę na wózku, Tatianę Cholewę. Matka Sewera odkrywa, że ktoś próbuje skłonić jej syna do samobójstwa. Mówi o wszystkim Kalinie. W sprawę angażują się też Beton i Ostra. Trener Marysi przychodzi do Andżeli i Mariusza, by przekonać ich, aby wysłali dziewczynę do szkoły sportowej w Warszawie. Zapewnia, że to niepowtarzalna szansa. Daniel i Kalina zastanawiają się nad odzyskaniem Sadrika. Ślązacy Boguś i Zefel przychodzą do lombardu. Okazuje się, że wybierają się na pogrzeb Erwina Krupnioka, którego według nich wykończyła zmiana żony na dużo młodszą kochankę. Poważną ceremonię zakłóca skandal. Wydarzenie zostaje nagłośnione przez media.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także