×

Lombard. Życie pod zastaw 14 (725)

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Małgorzata Szeptycka, Rita Weinar
Reżyseria:Anna Maciejowska
W skrócie:Poważnie chory gangster Kosa znajduje dawcę nerki - zakonnicę ze Szczecina. Kobieta przychodzi do lombardu, by zastawić łańcuszek. Wkrótce zostaje uprowadzona przez wrogów mafiosa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Gangster Kosa, znany jako Boss, naraża się innym przestępcom, Selerowi i Ivi. Seler chce pozbyć się mężczyzny, lecz Ivi odkrywa, że Boss jest poważnie chory i wkrótce sam umrze. Okazuje się jednak, że gangster znajduje dawcę nerki - zakonnicę ze Szczecina - i ma szansę dłużej pożyć. Kobieta przychodzi do lombardu, by zastawić złoty łańcuszek. Wkrótce zostaje uprowadzona przez najemników Selera, którzy próbują wymusić na niej zmianę decyzji. Inny duchowny jest świadkiem porwania. Daniel przychodzi do Anki, aby porozmawiać z Becią. Odwiedza również Kazimierza i sugeruje mu, by przeprowadzili szybki test na ojcostwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także