×

Lombard. Życie pod zastaw 14 (723)

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Małgorzata Szeptycka, Rita Weinar
Reżyseria:Piotr Kolski
W skrócie:Rozwiedziona Barbara, matka Laury, poznaje w internecie zamożnego prawnika. W rzeczywistości to przestępca, który wyłudza pieniądze. Tanek, chcąc zbliżyć się do Kaliny, proponuje jej naprawę pralki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Rozwiedziona Barbara Kaniewska robi wszystko, by znaleźć bogatego męża. Matka osiemnastoletniej Laury pewnego dnia poznaje w internecie Gerarda Cisa, który utrzymuje, że jest zamożnym prawnikiem. Nikt nie wie, że w rzeczywistości mężczyzna jest niebezpiecznym przestępcą. Cis, razem z żoną Miśką, wyłudza pieniądze od zakochanych w nim kobiet. Barbarze i jej córce grozi niebezpieczeństwo. Tanek oferuje Kalinie przysługę. Proponuje jej naprawę pralki, chociaż nie ma o tym najmniejszego pojęcia. Zauroczony dziewczyną skorzysta z każdej szansy, by się do niej zbliżyć. Do lombardu przychodzi Hofer. Spotyka Paprota w absurdalnej peruce na głowie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także