Komisarz Alex: Morderstwo doskonałe (6)

Komisarz Alex: Morderstwo doskonałe (6)

5.8/10
serial kryminalny Polska 2012   od 12 lat
Występują:Jakub Wesołowski, Magdalena Walach, Ewa Kasprzyk, Ireneusz Czop
Reżyseria:Robert Wichrowski
W skrócie:Właściciel restauracji, Roman Chowaniec, umiera na zawał. Okazuje się, że przyczyny śmierci nie były naturalne. Wkrótce zamordowana zostaje jego bratowa. Bromski rozpoczyna śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy trojga pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne śledztwa. Z pomocy czworonoga korzysta głównie jego partner, komisarz Bromski (Kuba Wesołowski), który gotów jest zrezygnować z regulaminu i procedur, aby schwytać poszukiwanych sprawców przestępstw. Pomagają mu policjanci, zasadnicza Lucyna (Magdalena Walach) i specjalista od wyszukiwania informacji, Puchała (Ireneusz Czop). Serial jest polską wersją popularnej na całym świecie austriackiej serii kryminalnej "Komisarz Rex", która pojawiła się na ekranie po raz pierwszy w 1994 roku.

W tym odcinku

Właściciel rodzinnej restauracji, Roman Chowaniec, umiera na zawał. Sekcja zwłok wykazuje jednak, że przyczyny śmierci nie były naturalne. Wkrótce zamordowana zostaje także bratowa mężczyzny. Komisarz Bromski i Alex rozpoczynają śledztwo. Aby wyjaśnić okoliczności zbrodni muszą poznać pilnie strzeżoną rodzinną tajemnicę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także