Komisarz Alex: W potrzasku (4)

Komisarz Alex: W potrzasku (4)

5.8/10
serial kryminalny Polska 2012   od 12 lat
Występują:Jakub Wesołowski, Magdalena Walach, Artur Dziurman, Ireneusz Czop
Reżyseria:Robert Wichrowski
W skrócie:Konwój z więźniem Kotysem zostaje zaatakowany w Łodzi. Wkrótce potem zamachowiec zamyka się w szkole baletowej i bierze na zakładniczki uczennice i nauczycielkę. Żąda uwolnienia Kotysa...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy trojga pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne śledztwa. Z pomocy czworonoga korzysta głównie jego partner, komisarz Bromski (Kuba Wesołowski), który gotów jest zrezygnować z regulaminu i procedur, aby schwytać poszukiwanych sprawców przestępstw. Pomagają mu policjanci, zasadnicza Lucyna (Magdalena Walach) i specjalista od wyszukiwania informacji, Puchała (Ireneusz Czop). Serial jest polską wersją popularnej na całym świecie austriackiej serii kryminalnej "Komisarz Rex", która pojawiła się na ekranie po raz pierwszy w 1994 roku.

W tym odcinku

Więzień Marek Kotys jest przewożony do innej placówki. Jego konwój zostaje zaatakowany w centrum Łodzi przez parę przestępców. Bandytom nie udaje się jednak odbić skazańca. Niedługo później zamachowiec zamyka się w szkole baletowej i bierze na zakładniczki kilkanaście młodych uczennic i nauczycielkę. Wśród nich jest także córka prokuratora. Mężczyzna żąda uwolnienia Kotysa, który okazuje się jego synem. Grozi, że w innym przypadku wysadzi się wraz z przetrzymywanymi kobietami. Komisarz Bromski i Alex ruszają z akcją ratunkową. Muszą działać bardzo ostrożnie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także