Komisarz Alex: Uniknąć śmierci (2)

Komisarz Alex: Uniknąć śmierci (2)

5.8/10
serial kryminalny Polska 2012   od 12 lat
Występują:Jakub Wesołowski, Magdalena Walach, Piotr Miazga, Ireneusz Czop
Reżyseria:Robert Wichrowski
W skrócie:W Łodzi zostają znalezione zwłoki obcokrajowca, który zamarzł. Policjanci podejrzewają, że podróżował w chłodni. Alex podejmuje trop, ale go gubi. Bromski dokonuje makabrycznego odkrycia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy trojga pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne śledztwa. Z pomocy czworonoga korzysta głównie jego partner, komisarz Bromski (Kuba Wesołowski), który gotów jest zrezygnować z regulaminu i procedur, aby schwytać poszukiwanych sprawców przestępstw. Pomagają mu policjanci, zasadnicza Lucyna (Magdalena Walach) i specjalista od wyszukiwania informacji, Puchała (Ireneusz Czop). Serial jest polską wersją popularnej na całym świecie austriackiej serii kryminalnej "Komisarz Rex", która pojawiła się na ekranie po raz pierwszy w 1994 roku.

W tym odcinku

Na parkingu przy trasie wlotowej do Łodzi zostają znalezione zwłoki obcokrajowca. Okazuje się, że mężczyzna zamarzł. Policjanci podejrzewają, że mógł podróżować w chłodni. Alex podejmuje trop, ale po kilku kilometrach gubi go. Bromski próbuje zdobyć informacje na pobliskiej stacji benzynowej. Dowiaduje się od pracownicy, że niedawno byli tutaj dziwni mężczyźni w czerwonym busie. Komisarz jedzie na znajdujące się w okolicy wysypisko śmieci, gdzie dokonuje makabrycznego odkrycia. W plastikowych workach znajdują się fragmenty ludzkich zwłok. Niedługo później telefonuje do niego ekspedientka ze stacji benzynowej, która informuje o ponownym pojawieniu się czerwonego busa. Bromski zaczyna podejrzewać, że ma do czynienia z nielegalnym transportem imigrantów. Ślady prowadzą go do opuszczonej fabryki, gdzie jest świadkiem przekazywania obcokrajowców członkom mafii. Zostaje przez nich zauważony i złapany. Jego życie zależy teraz tylko od Alexa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)