Program TV na środę 22.05.2024
POPULARNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
TVP 1
Ranczo 7: Pojedynek czarownic (85)
od 8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex: Śmierć w parku (11)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 30: Błąd w sztuce (392)
10:40serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie (169)
11:35telenowela historyczna
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Rok w ogrodzie extra
12:40magazyn
Natura w Jedynce: Wyspa hipopotamów
12:50film dokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Zrujnowani, odbudowani
11:15magazyn religijny
Barwy szczęścia (3007)
11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1482)
12:30teleturniej
Polsat
Malanowski i partnerzy: Zastraszeni (775)
od 8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Niebezpieczny taniec (776)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Sekrety przeszłości (147)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: 11-latek ma kłopoty z kolegą ze szkoły i prosi policję o pomoc (834)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Nieodwracalne (741)
11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Sztum, Restauracja Podzamcze (7/14)
11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (997)
12:35serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju
9:00program rozrywkowy
Remont na 5 (6)
10:00program rozrywkowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
Obalamy mity (4)
11:00serial dokumentalny
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
TV 4
Dlaczego ja?: 18-latka nie wierzy w powrót zaginionego brata (875)
9:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Dziewczyna dziwi się, że książę z bajki woli jej przyjaciółkę (876)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Kuzyn student (942)
11:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Wredna teściowa (943)
12:00serial paradokumentalny
TV 6
Kobra - oddział specjalny (11)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (12)
10:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (13)
11:00serial sensacyjny
Więzienie (117)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (118)
12:35serial dokumentalny
TV Puls
Kobra - oddział specjalny: Skok (14)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (210)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (211)
11:00telenowela
Zaklinaczka duchów (8)
12:00serial fantasy
TVN 7
Ukryta prawda (1127)
od 8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (873)
9:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (874)
10:15serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Przyjdę po ciebie cz. 2 (654)
11:20serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Przybłęda (655)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (755)
12:45serial paradokumentalny
TVP Kultura
Maria Curie (2/3)
9:05film biograficzny
Magiczny świat Davida Copperfielda
10:45film familijny
Elvis Costello: Mystery Dance
12:55film dokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Studio Lwów
11:10program informacyjny
Barwy szczęścia (2960)
11:30serial obyczajowy
Gość poranka
12:00magazyn publicystyczny
Operacja zdrowie: Uzależnienie od e-papierosów (4)
12:25magazyn medyczny
Ojciec Mateusz 24: Pielgrzymka (309)
12:50serial kryminalny
WP
Największe katastrofy budowlane 2 (4)
od 8:35serial dokumentalny
Teorie spiskowe (6)
9:30serial dokumentalny
Wariaci za kierownicą 3 (1)
10:35program rozrywkowy
Prosto z grilla: Klasyka w mistrzowskim stylu (2)
11:30program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (834)
11:50program informacyjny
Premiera: Wakacyjne remonty (14)
11:55program rozrywkowy
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (17)
12:55serial dokumentalny
FILMOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
ale kino+
C'mon C'mon
od 7:40dramat obyczajowy
Plaża
9:40film krótkometrażowy
Ballada o białej krowie
10:10dramat obyczajowy
Równonoc
12:05film krótkometrażowy
Film noir: Początki (1)
12:45film dokumentalny
AXN
S.W.A.T. 5 (18)
9:00serial sensacyjny
Rekrut 2 (13)
9:55serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (19)
10:55serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (20)
11:50serial sensacyjny
Rekrut 2 (14)
12:45serial kryminalny
CANAL+ 1
O co biega?
od 8:45magazyn sportowy
Kosmici w mojej szkole
9:15film animowany
Aktualności filmowe+
10:40magazyn filmowy
Masz ci los!
11:15komedia
Na pełen etat
12:45dramat obyczajowy
CANAL+ Family
M jak mięso 3: Hiszpania (5)
9:00serial dokumentalny
M jak mięso 3: Ukraina (6)
9:25serial dokumentalny
M jak mięso 3: Węgry (7)
10:00serial dokumentalny
M jak mięso 3: Meksyk (8)
10:25serial dokumentalny
Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 3 (8)
11:00magazyn poradnikowy
Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 3 (9)
11:25magazyn poradnikowy
Ucieczka na wieś 21 (43)
12:05serial dokumentalny
CANAL+ Film
Boska Florence
od 8:10film biograficzny
O psie, który jeździł koleją
10:00film familijny
Aktualności filmowe+
11:35magazyn filmowy
Łapu-capu
12:10chochliki telewizyjne
Georgie ma się dobrze
12:15komediodramat
CANAL+ Premium
Kosmici w mojej szkole
od 8:15film animowany
Aktualności filmowe+
9:40magazyn filmowy
Masz ci los!
10:15komedia
Na pełen etat
11:45dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Gliniarze na Gibraltarze (6)
9:50serial dokumentalny
Wszystkie kolory świata 2: Nowa Zelandia, Wyspa Południowa (16)
10:40serial dokumentalny
Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
11:30serial dokumentalny
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Aktualności filmowe+
12:25magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
CBS Europa
Weselna niespodzianka: Powrót miłości
od 7:50komedia romantyczna
Przygody młodego Indiany Jonesa: Skandal 1920 roku
9:35film przygodowy
Ekspedientki
11:25komediodramat
Epic Drama
Inspektor George Gently: Spalone zwłoki (2)
od 8:00serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Żołnierz wroga (8)
9:55serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 17: Zrób, co należy - część 1 (1)
10:50serial kryminalny
Panna Marple: Tajemnica Sittaford
11:45film kryminalny
HBO
Drzewa i ich powiązania
od 7:40film dokumentalny
Mój romans z małżeństwem
9:35film animowany dla dorosłych
Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 1
11:25film przygodowy
HBO 2
Magiczne pierniki
od 7:50film obyczajowy
Spider-Man Uniwersum
9:15film animowany
Pępek świata 9: New Year's Revelations (11)
11:10serial komediowy
Pępek świata 9: The Other Man (12)
11:30serial komediowy
Broken Flowers
11:55komediodramat
HBO 3
Wszystkie stare noże
od 7:45thriller
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Justice League Recombination (11)
9:30serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Bus Pants Utilization (12)
9:50serial komediowy
Barbie
10:15komediodramat
Mężczyźni na skraju załamania nerwowego
12:10komedia
Kino Polska
Kabaretowy rejs (120)
od 8:45program rozrywkowy
Siedlisko (8)
9:40serial obyczajowy
Wojciech Cejrowski. Kura
10:45program rozrywkowy
Potop (1/2)
11:35film historyczny
Kino TV
Poirot: Kradzież obligacji za milion dolarów
od 8:40serial kryminalny
Poirot: Zagadka z Kornwalii
9:45serial kryminalny
Poirot: Zniknięcie pana Davenheima
10:50serial kryminalny
Zabójczy miesiąc miodowy
11:55thriller
Polsat Film
Przyjaciółki (69)
od 8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (70)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Spółdzielnia radiowęzeł (96)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Kreatura mody (97)
11:05serial komediowy
Świat według Kiepskich: Polaka portret własny (229)
11:35serial komediowy
Świat według Kiepskich: Harakiri (168)
12:15serial komediowy
Świat według Kiepskich: Znieczulica społeczna (169)
12:45serial komediowy
Stopklatka
Komisarz Rex 9: W winie prawda (127)
9:00serial kryminalny
Komisarz Rex 9: Przyjaciel na śmierć i życie (128)
10:00serial kryminalny
Komisarz Rex 10: Życie w zagrożeniu (129)
11:00serial kryminalny
Katastrofy w przestworzach: Katastrofa na dużej wysokości (122)
12:00serial dokumentalny
Warner TV
Kochane kłopoty (13)
od 8:50serial obyczajowy
Kochane kłopoty (14)
9:40serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (10)
10:35serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (11)
11:30serial sensacyjny
Alf 2: Najlepsza oglądalność (5)
12:25serial komediowy
Alf 2: Zaczarowany wieczór (6)
12:55serial komediowy
SPORTOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz fazy play-off
Piłka nożna: Liga angielska
11:15piłka nożna
CANAL+ Sport 5
Telesprzedaż
od 8:00
Piłka nożna: Liga hiszpańska
9:45piłka nożna
Ekstraklasa po godzinach
12:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
Formuła E: ePrix Japonii
9:00podsumowanie
Żużel: Grand Prix Niemiec
10:00podsumowanie
Kolarstwo: Giro d'Italia
11:0016. etap: Livigno - Santa Cristina Valgardena
Kolarstwo: Giro d'Italia
12:1517. etap: Selva di Val Gardena - Passo del Brocon
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
9:00mecz finałowy gry pojedynczej kobiet
Kolarstwo: Giro d'Italia
10:0016. etap
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
12:00mecz finałowy
Polsat Sport 1
Cafe Futbol
od 8:30magazyn piłkarski
Piłka nożna
11:40mecz towarzyski: Tottenham Hotspur FC - Newcastle United FC
Polsat Sport 2
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
od 8:30mecz półfinałowy fazy play-off
Boks: Chorten Boxing Show 5 w Białymstoku
11:00waga superśrednia: Przemysław Gorgoń - Karol Welter 03.09.2021
TVP Sport
Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-17 - Cypr 2024
od 8:20mecz grupy C: Włochy - Polska
Piłka nożna: 2. liga
10:30piłka nożna
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!