Program TV na niedzielę 05.05.2024
POPULARNE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
TVP 1
Sanatorium miłości 6 (9/10)
21:20reality show
Moje wielkie greckie wesele
23:25komedia romantyczna
TVP 2
Podły, okrutny, zły
20:00film biograficzny
Panorama
22:05magazyn informacyjny
Kino bez granic: Drugie życie Pana Alaina
22:45komediodramat
Polsat
Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (143-ost.)
20:00program rozrywkowy
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
22:10komediodramat
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
Tele 5
Ekstremiści
20:00film sensacyjny
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 5 (19)
21:50program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (20)
22:50program rozrywkowy
Na osi (487)
23:55magazyn motoryzacyjny
TV 6
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (17)
20:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (18)
21:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (19)
22:00serial kryminalny
Droga przez piekło
23:00thriller
TVP Kultura
Afera Thomasa Crowna
20:00film kryminalny
Teatroteka nocą
21:50
Więcej niż fikcja: Botero
23:05film dokumentalny
TVP Polonia
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn informacyjny
Komisarz Alex 19: Złoty gwizdek (239)
20:20serial kryminalny
Uwaga - premiera!: Zabawa, zabawa
21:15dramat obyczajowy
Muzyczne NAJ: Martyna Jakubowicz
22:50magazyn muzyczny
Słownik polsko@polski (610)
23:25talk-show prof. Jana Miodka
WP
Mistrzowie Kabaretu 11: Formacja Zwierzęta, część 2 (6)
20:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 13: Zdolni i Skromni (4)
21:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 11: Paranienormalni, część 2 (7)
21:55program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 8: Czesuaf (1)
22:55program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 8: Chyba (2)
23:55program rozrywkowy
FILMOWE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
ale kino+
Dziennik Bridget Jones
od 18:20komedia romantyczna
Premiera: McDonald i Dodds 3 (1)
20:10serial kryminalny
Kino Mówi: Z Cannes: Nitram
21:55thriller
CANAL+ 1
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 18:25mecz: Legia Warszawa - Radomiak Radom
Liga+ Extra
20:30magazyn piłkarski
Turbokozak
22:00magazyn piłkarski
Brygada (6)
22:30serial sensacyjny
Premiera: Fast Charlie
23:20film sensacyjny
CANAL+ Family
Wciąż cię widzę
20:05film SF
Gniazdo Kondora
21:55dramat sensacyjny
Wszystkie wojny Rosji (2)
23:50film dokumentalny
CANAL+ Film
Canal+ Film w akcji: Tajny informator
20:00film sensacyjny
Canal+ Film w akcji: Pora odkupienia
21:30dramat sensacyjny
Podniebne sekrety
23:00thriller
CANAL+ Premium
Liga+ Extra
od 19:30magazyn piłkarski
Turbokozak
21:00magazyn piłkarski
Brygada (6)
21:30serial sensacyjny
Premiera: Fast Charlie
22:20film sensacyjny
Miało cię nie być
23:55komediodramat
CANAL+ Seriale
Yellowjackets 2: Friends, Romans, Countrymen (1)
20:00serial grozy
Yellowjackets 2: Edible Complex (2)
20:55serial grozy
Yellowjackets 2: Digestif (3)
21:55serial grozy
Yellowjackets 2: Old Wounds (4)
22:50serial grozy
Leopard Skin (1)
23:50serial kryminalny
CBS Europa
Zawieszeni na drzewie
od 19:10komedia
Oczy anioła
21:00dramat obyczajowy
Szeregowiec Ryan
23:00dramat wojenny
Epic Drama
Panna Marple: Morderstwo to nic trudnego
od 19:30film kryminalny
Panna Marple: Strzały w Stonygates
21:30film kryminalny
Nędznicy (1/6)
23:35serial kostiumowy
HBO
Wojna o jutro
od 17:50dramat SF
Premiera: Miłość i śmierć: The Big Top (6)
20:10serial kryminalny
Premiera: Miłość i śmierć: Sssshh (7)
20:55serial kryminalny
Dobry ogrodnik
21:55thriller
Wschodnie obietnice
23:50thriller
HBO 2
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a
od 19:30film fantasy
Zakonnica
21:55horror
Zakonnica 2
23:30horror
HBO 3
Sympatyk (3)
od 19:55serial szpiegowski
Premiera: Czuję twój oddech (3)
21:00serial kryminalny
Premiera: Czuję twój oddech (4)
21:50serial kryminalny
Barbie
22:50komediodramat
Polsat Film
Godzilla
od 18:05film SF
Klasyczna niedziela: Bad Boys
21:00komedia sensacyjna
Wtorek
23:30komedia
Stopklatka
Wstrząsy
20:00horror komediowy
Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie
22:00western komediowy
SPORTOWE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
CANAL+ Sport
Żużel: PGE Ekstraliga
od 18:45mecz: NovyHotel Falubaz Zielona Góra - ebut.pl Stal Gorzów
Magazyn PGE Ekstraliga
21:15magazyn żużlowy
Premiera: Sport+
23:00magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 18:55mecz fazy play-off
Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:55mecz: Rayo Vallecano - UD Almeria
Liga+ Extra
23:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 19:45mecz finałowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
23:002. etap: San Francesco al Campo - Biella
Eurosport 2
Golf: The CJ Cup Byron Nelson
od 19:00finał
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
od 18:45mecz: A. Carraro Imoco Conegliano - Allianz Vero Volley Milano
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
22:00mecz finałowy: Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
od 19:50mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
Sporty walki: UFC 301
22:00walka: Alexandre Pantoja - Steve Erceg 04.05.2024
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
od 18:30mecz finałowy gry pojedynczej
Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Brasilii
21:00mecz o 3. miejsce kobiet
Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Brasilii
22:00mecz o 3. miejsce mężczyzn
Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Brasilii
23:00mecz finałowy kobiet
TVP Sport
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Puchar Polski
od 19:55studio
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Puchar Polski
20:10mecz finałowy
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Puchar Polski
21:55studio
Sportowy wieczór
22:45program informacyjny
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!