Program TV na niedzielę 07.04.2024
POPULARNE
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
TVP 1
Dom: Po obu stronach muru (9/25)
15:05serial obyczajowy
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Komisarz Alex 21: W potrzasku (256)
17:35serial kryminalny
Jaka to melodia?
18:40teleturniej muzyczny
TVP 2
Koło fortuny (1669)
od 14:35teleturniej
Szansa na sukces. Opole 2024 2: Lanberry (4)
15:15widowisko
Tak to leciało! (40)
16:15teleturniej muzyczny
Człowiek ze złotym pistoletem
17:15film sensacyjny
Polsat
Ninja Warrior Polska (61)
od 13:40reality show
Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi! (199)
15:40program rozrywkowy
Nasz nowy dom (310)
17:40reality show
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
TVN
Jurassic World: Upadłe królestwo
od 14:10film SF
Autentyczni (4)
16:40program rozrywkowy
The Traitors. Zdrajcy (6/13)
17:25program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
Tele 5
Mroczne historie magazynowe (3)
od 14:45serial kryminalny
Mroczne historie magazynowe (4)
16:30serial kryminalny
Kabaretowy Szał: Kabaret Smile (17)
18:10program rozrywkowy
TV 4
Pamiętniki z wakacji (84)
15:00serial paradokumentalny
Pamiętniki z wakacji (85)
16:00serial paradokumentalny
Pamiętniki z wakacji (86)
17:00serial paradokumentalny
Pamiętniki z wakacji (87)
18:00serial paradokumentalny
TV 6
Policjantki i Policjanci (818)
15:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (819)
16:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (820)
17:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (821)
18:00serial obyczajowy
TV Puls
W 80 dni dookoła świata
od 12:55film przygodowy
Legenda Zorro
15:25film przygodowy
Taxi 5
18:00komedia sensacyjna
TVP Kultura
Fanfan Tulipan
od 13:20komedia kostiumowa
Księga przestrzeni: Domek z ogródkiem
15:10magazyn kulturalny
Serialowa nostalgia: Rodzina Leśniewskich: Imieniny (2/7)
15:55serial obyczajowy
Serialowa nostalgia: Rodzina Leśniewskich: Demostenes (3/7)
16:30serial obyczajowy
Niedziela z...: Jerzym Maksymiukiem
17:15program kulturalny
Niedziela z... Jerzym Maksymiukiem: Koncert na dwoje
18:05film dokumentalny
TVP Polonia
Czarne chmury: Zaręczyny (9/10)
od 14:15serial przygodowy
Metro. 30 lat później
15:10widowisko
Kabaretowe Naj: Legenda kabaretu - Jeremi Przybora
16:00program rozrywkowy
Polacy to wiedzą! (93)
16:30teleturniej
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
M jak miłość (1780)
17:20serial obyczajowy
Kombii na dobry wieczór
18:10widowisko muzyczne
WP
Policjanci z sąsiedztwa 4 (21)
15:05serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 4 (22)
16:05serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 4 (23)
17:05serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 4 (24)
18:05serial dokumentalny
FILMOWE
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
ale kino+
Pokuta
od 13:35melodramat
Ostatnie wielkie dzieło
15:50dramat obyczajowy
Kino Mówi: Niewidzialne: Ballada o białej krowie
18:00dramat obyczajowy
AXN
Angry Birds Film
od 14:15film animowany
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski
16:15film animowany
Starsza pani musi zniknąć
18:10komedia
CANAL+ 1
Mój sąsiad Adolf
od 14:45komediodramat
Święto ognia
16:20komedia obyczajowa
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:00wstęp do meczu
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:25mecz: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
CANAL+ Family
Garażowe historie 2 (3)
15:00serial dokumentalny
Garażowe historie 2 (4)
15:30serial dokumentalny
Najpiękniejsze rzeki świata (2)
16:00serial dokumentalny
Wzdłuż granic Kanady 3: Granica na jeziorze Huron (8)
17:00serial dokumentalny
Bigger Than Us
18:10film dokumentalny
CANAL+ Film
Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
od 14:35film familijny
Jak zostałem samurajem
16:15film animowany
Śubuk
17:55dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Mój sąsiad Adolf
od 13:45komediodramat
Święto ognia
15:20komedia obyczajowa
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:00wstęp do meczu
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25mecz: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
CANAL+ Seriale
The Office PL: Równouprawnienie (5)
od 14:55serial komediowy
The Office PL: Klient (6)
15:25serial komediowy
The Office PL: Broda (7)
15:50serial komediowy
Patagonia. Życie na krańcu świata (5)
16:20serial dokumentalny
The Office PL: Strona www (8)
17:00serial komediowy
The Office PL: Tolerancja (9)
17:30serial komediowy
The Office PL: Stażystka (10)
17:55serial komediowy
The Office PL: Krzyż (11)
18:20serial komediowy
The Office PL: Prezentacja (12)
18:45serial komediowy
CBS Europa
55 kroków
od 13:50dramat biograficzny
Zew wolności
16:00film obyczajowy
Ojciec rodziny
18:30komediodramat
Epic Drama
Panna Marple: Noc i ciemność
od 14:55film kryminalny
Agenci NCIS 12: Semper Fortis (8)
16:50serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Uziemieni (9)
17:40serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Zasady (10)
18:35serial sensacyjny
HBO 3
The Social Network
od 13:50dramat biograficzny
Przejażdżka
15:50komediodramat
Dalíland
17:25dramat biograficzny
Kino Polska
Do widzenia, do jutra
od 14:55dramat obyczajowy
Pasażerka
16:45dramat psychologiczny
Milion za Laurę
18:00komedia
Kino TV
Znachor
od 12:15dramat obyczajowy
Asterix na olimpiadzie
15:10komedia przygodowa
Rocky 5
17:50dramat obyczajowy
Polsat Film
Zwierzak
od 13:50komedia
Armageddon
15:35film SF
Percy Jackson: Morze potworów
18:45film przygodowy
Stopklatka
Hudson Hawk
od 14:55komedia sensacyjna
Stawka większa niż życie: Ściśle tajne (3)
17:00serial wojenny
Stawka większa niż życie: Café Rose (4)
18:15serial wojenny
Warner TV
Dorwać Smarta
od 13:45komedia
Od wesela do wesela
16:10komedia romantyczna
Lego Batman: Film
18:05film animowany
SPORTOWE
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 14:55mecz: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Tenis: Turniej WTA w Charlestonie
17:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Charlestonie
18:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Żużel: Mistrzostwa Polski Par Klubowych w Poznaniu
od 13:30żużel
Wójcik Racing Team
17:00magazyn sportowy
Sędziowie 2: Damian Kos i Łukasz Kuźma (8)
17:35serial dokumentalny
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
18:25mecz: Barca - Real Madryt
Eurosport 1
Kolarstwo: Wyścig Paryż-Roubaix
od 14:00kolarstwo
Lekkoatletyka: Maraton w Paryżu
17:45lekkoatletyka
Kolarstwo: Wyścig Paryż-Roubaix
18:45kolarstwo
Eurosport 2
Lekkoatletyka: Maraton w Paryżu
15:00lekkoatletyka
Motocross: Mistrzostwa Świata w Riola Sardo
16:002. wyścig w klasie MX2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Riola Sardo
17:002. wyścig w klasie MXGP
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
18:006. etap
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 14:45mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: PGE GiEK Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów
Polsat Sport Extra
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
od 14:50mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
17:20mecz: Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Marrakeszu
15:00mecz finałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Estoril
16:30mecz finałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 14:55mecz: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Piłka ręczna kobiet: Eliminacje mistrzostw Europy
17:55mecz: Polska - Kosowo
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!