Program TV

ŚRODA 26.06
12:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
zdjęcieElif (512)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Leśniczówka (133)
15:35telenowela
Polsat
Gliniarze (209)
od 11:45serial paradokumentalny
Trudne sprawy (530)
12:40serial paradokumentalny
zdjęcieSekrety rodziny (71)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (401)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
TVN
SOS. Ekipy w akcji (16)
od 11:30serial paradokumentalny
Ukryta prawda (681)
12:30serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Upokorzyłeś mnie (1121)
13:30serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Brudas (1122)
14:15serial fabularno-dokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Galileo (727)
12:00program popularnonaukowy
Detektywi w akcji (63)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (511)
15:00serial obyczajowy
TV 6
Sekrety sąsiadów (62)
13:40serial obyczajowy
MacGyver (103)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (36)
15:15serial kryminalny
TV Puls
112 - na każde wezwanie (58)
13:00serial sensacyjny
Lekarze na start (17)
13:30serial obyczajowy
Lekarze na start (18)
14:10serial obyczajowy
TVN 7
19+ (149/165)
od 11:45serial paradokumentalny
Kryminalni 2: Skok (3/13)
12:15serial kryminalny
Ukryta prawda (363)
13:20serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (102)
14:20serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (139)
15:20serial fabularno-dokumentalny
TVP Polonia
Halo Polonia
od 11:25magazyn
Muzyczna scena Halo Polonia
12:10program muzyczny
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (1998)
13:10serial obyczajowy
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
Korona królów (229)
15:55telenowela historyczna

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Dorastanie
12:00blok filmów krótkometrażowych
Flashdance
13:35film muzyczny
Ale krótkie po polsku: Komedia pomyłek
15:25blok filmów krótkometrażowych
AXN
Ghost Rider
od 10:00thriller
Ryzykanci
14:00dramat sensacyjny
Hawaii Five-0 (15)
15:55serial kryminalny
CANAL+
Aktualności filmowe+
13:45magazyn filmowy
Kobieta sukcesu
14:15komedia romantyczna
CANAL+ 1
O co biega?
od 11:50magazyn sportowy
Aktualności filmowe+
14:45magazyn filmowy
Kobieta sukcesu
15:15komedia romantyczna
CANAL+ Family
Pianista
od 11:40dramat wojenny
Nie przegap
14:05magazyn informacyjny
Nowa Tonacja
14:15magazyn muzyczny
Miłość, szmaragd i krokodyl
14:45film przygodowy
CANAL+ Film
Jak chłopaki
od 11:35komedia
Volta
13:10komedia
Łapu-capu extra
14:55chochliki telewizyjne
Kobieta pracująca
15:25dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Instynkt (9)
od 11:35serial kryminalny
Instynkt (10)
12:20serial kryminalny
"Nielegalni" - making of serialu
14:50film dokumentalny
Łapu-capu extra
15:20chochliki telewizyjne
Zrobione na czysto (5)
15:50serial obyczajowy
CBS Europa
Niebiosa mogą zaczekać
od 10:50komedia romantyczna
Miłości wieczna radość
12:50dramat obyczajowy
A jeśli ciernie
14:35dramat obyczajowy
HBO
Pierwsza gwiazdka
od 11:45film animowany
Rycerz króla Artura
13:10film przygodowy
Gęsia skórka 2
15:25komedia
HBO 2
Obrońcy skarbów
od 10:25dramat wojenny
Newsroom (5/10)
12:20serial obyczajowy
Exodus: Bogowie i królowie
13:45dramat przygodowy
HBO 3
Seks w wielkim mieście 4 (1/18)
od 11:45serial komediowy
Angie Tribeca 4 (1)
13:15serial komediowy
Współczesna rodzina 10 (19)
13:40serial komediowy
Sprawa idealna 3 (8)
14:05serial obyczajowy
Jerry Maguire
15:00dramat obyczajowy
Kino Polska
Wichry Kołymy
od 10:00dramat biograficzny
Sekret Enigmy
12:40film historyczny
Kino TV
Burmistrz Mary
13:10komediodramat
Miłość w Indiach
15:05komedia romantyczna
Polsat Film
Skradziona kolekcja
od 10:20komedia kryminalna
Szczeniaki
14:10komedia
TNT
Dwóch gniewnych ludzi
od 10:45komedia
Odlotowcy
12:55komedia muzyczna
Cena honoru
14:50dramat wojenny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Siatkówka mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów
od 9:30mecz finałowy: Zenit Kazań - Cucine Lube Civitanova
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
13:00mecz: Wisła Kraków - Lech Poznań
Witaj w klubie: Wisła Kraków
15:10serial dokumentalny
Witaj w klubie: Górnik Zabrze
15:45serial dokumentalny
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
od 10:00mecz: BETARD Sparta Wrocław - forBET Włókniarz Częstochowa
Motocross: AMA Motocross
13:00zawody w Sacramento
Motocross: AMA Motocross
14:00zawody w San Bernardino
O co biega?
15:30magazyn sportowy
TVP Sport
zdjęcieTenis: Turniej WTA w Eastbourne
12:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
zdjęcieTenis: Turniej WTA w Eastbourne
13:55mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Eastbourne
15:50mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!