Ogólnotematyczne

12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
zdjęcie
13:55serial obyczajowy
14:55telenowela historyczna
15:30magazyn interwencyjny
15:45magazyn informacyjny
15:55magazyn informacyjny
od 11:55serial obyczajowy
12:30teleturniej
13:05serial obyczajowy
14:00teleturniej
14:30serial komediowy
15:35serial obyczajowy
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
13:30serial paradokumentalny
15:30serial paradokumentalny
od 11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
15:55serial obyczajowy
12:00serial obyczajowy
13:00serial fabularny
14:00magazyn policyjny
15:00serial fabularny
13:40program rozrywkowy
14:15program muzyczny
15:15serial fantasy
od 11:45magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial obyczajowy
14:15film dokumentalny
15:45magazyn informacyjny
15:55telenowela historyczna
12:05serial przygodowy
13:05magazyn kulturalny
13:25dramat wojenny
15:20cykl reportaży
15:35magazyn kulturalny

Filmowe

od 11:45komedia
15:45film krótkometrażowy
od 11:10serial przygodowy
12:10serial przygodowy
13:10serial sensacyjny
14:05serial sensacyjny
15:05serial sensacyjny
12:10chochliki telewizyjne
zdjęcie
12:40film familijny
14:25magazyn filmowy
14:55komediodramat
13:10chochliki telewizyjne
zdjęcie
13:40film familijny
15:25magazyn filmowy
15:55komediodramat
od 11:45komediodramat
13:35film obyczajowy
14:45serial animowany
14:55film krótkometrażowy
15:00serial animowany
15:15serial animowany
15:30serial animowany
15:45serial animowany
12:00magazyn informacyjny
12:10chochliki telewizyjne
12:15komedia romantyczna
zdjęcie
13:50dramat obyczajowy
15:55chochliki telewizyjne
12:00serial kryminalny
13:00komedia obyczajowa
15:00chochliki telewizyjne
15:30magazyn filmowy
od 11:30film przygodowy
13:15dramat obyczajowy
15:10dramat biograficzny
od 10:45komediodramat
12:40dramat obyczajowy
14:25melodramat
od 11:05komedia romantyczna
12:40serial obyczajowy
13:30serial komediowy
14:00film animowany
od 11:55serial komediowy
12:25serial obyczajowy
12:55serial obyczajowy
od 11:20dramat obyczajowy
15:00dramat obyczajowy
od 10:40film muzyczny
12:40film fantasy
14:55dramat wojenny

Sportowe

od 11:30magazyn ligi polskiej
13:00magazyn ligi polskiej
14:00magazyn sportowy
15:00magazyn piłkarski
12:30magazyn sportowy
13:00mecz fazy grupowej: HC Motor Zaporoże - Skjern Handbold
14:55mecz ćwierćfinałowy
od 11:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
13:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
15:10magazyn sportowy
od 11:20mecz: AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam
13:30mecz: Feyenoord - PSV Eindhoven
15:40magazyn bokserski
12:00program informacyjny
12:07mecz finałowy gry pojedynczej
13:00program informacyjny
13:07magazyn piłkarski
14:00program informacyjny
14:07magazyn piłkarski
14:55mecz fazy grupowej: Fenerbahce SK Stambuł - Agel Prostejov
zdjęcie
13:10rewanżowy mecz 1/16 finału
15:15magazyn piłkarski
15:45magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!