Program TV

PONIEDZIAŁEK 5.10
12:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
zdjęcieElif (828)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
TVP 2
Barwy szczęścia (2298)
od 11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (549)
12:25teleturniej
Va banque (101)
13:00teleturniej
Uzdrowisko (25)
13:30telenowela dokumentalna
Coś dla ciebie
14:05magazyn
Operacja zdrowie!: COVID
14:35magazyn medyczny
Polsat
Gliniarze: Porachunki (299)
od 11:40serial paradokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (26)
12:40serial paradokumentalny
zdjęcieTrudne sprawy (977)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (1023)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
TVN
Dieta czy cud? (5)
od 11:30magazyn poradnikowy
Ukryta prawda (1164)
12:15serial paradokumentalny
Szpital (961)
13:15serial paradokumentalny
Detektywi: Diabeł, część 1 (712)
14:15serial fabularno-dokumentalny
Detektywi: Włamywacze (713)
14:50serial fabularno-dokumentalny
Detektywi: 10 lat (714)
15:25serial fabularno-dokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Pamiętniki z wakacji (26)
od 11:25serial paradokumentalny
Święty (44)
12:25serial komediowy
Uzurpatorka (3)
12:55telenowela
zdjęcieKobra - oddział specjalny (2)
13:55serial sensacyjny
STOP Drogówka
14:55magazyn policyjny
Kobra - oddział specjalny (3)
15:55serial sensacyjny
TV 6
Miodowe lata: Witaj, Mamo (6)
13:05serial komediowy
Święty (26)
13:40serial komediowy
Policjantki i Policjanci (580)
14:15serial obyczajowy
Detektywi w akcji (84)
15:15serial fabularno-dokumentalny
TV Puls
Zaklinaczka duchów 5 (98)
12:00serial fantasy
Zaklinaczka duchów 5 (99)
13:00serial fantasy
Lombard. Życie pod zastaw (1)
14:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw (2)
15:00serial obyczajowy
TVN 7
Szpital (562)
od 11:30serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (210)
12:30serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (520)
13:30serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (715)
14:30serial paradokumentalny
Detektywi: Czyja wina? (945)
15:30serial fabularno-dokumentalny
TVP Polonia
Turystyczna jazda
12:00magazyn
Co niesie dzień
12:15magazyn informacyjny
Stulecie Winnych 2 (14)
12:30serial obyczajowy
Przystanek Ameryka (13)
13:20cykl reportaży
Kulturalni PL
13:40magazyn
Rok 1920. Kalendarium (39)
14:35cykl felietonów
Uzdrowisko: Inspektor (20)
14:45telenowela dokumentalna
WP
Mistrz remontu (2)
12:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Magiczne noce
od 11:05komediodramat
Czy koń wie, że wygrał
13:15film dokumentalny
Synalek
13:50thriller
Odprawa
15:25film krótkometrażowy
Przyjaciółki
15:55film krótkometrażowy
AXN
Ghost Rider
od 10:20thriller
L.A.'s Finest (4)
12:40serial akcji
L.A.'s Finest (5)
13:35serial akcji
Agenci NCIS 13 (5)
14:30serial kryminalny
Agenci NCIS 13 (6)
15:25serial kryminalny
CANAL+ 1
Boris Becker
od 11:20film dokumentalny
Le Mans 1955
12:50film krótkometrażowy
Aktorzy
13:10komedia obyczajowa
Łapu-capu extra
14:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
Moja córcia
12:05komediodramat
Łapu-capu
13:45chochliki telewizyjne
Mistrzowie muzyki filmowej (1)
15:00serial dokumentalny
CANAL+ Film
Zostały tylko wspomnienia
od 10:40dramat obyczajowy
Łapu-capu
12:20chochliki telewizyjne
Całe szczęście
12:35komedia romantyczna
zdjęcieSzklane domy
14:20thriller
Nieposłuszni
15:50komediodramat
CANAL+ Premium
Le Mans 1955
od 11:50film krótkometrażowy
Aktorzy
12:10komedia obyczajowa
Łapu-capu extra
13:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Dlaczego kobiety zabijają (5)
12:00serial kryminalny
Dlaczego kobiety zabijają (6)
12:50serial kryminalny
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
13:40serial komediowy
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
13:55serial komediowy
Dosyć
14:10film krótkometrażowy
Prawie rodzina (5)
14:15serial obyczajowy
Prawie rodzina (6)
15:00serial obyczajowy
Piekarz i piękna (9)
15:45serial komediowy
CBS Europa
Melodie miłości
13:40komedia romantyczna
Gdy powiesz: tak!
15:40komedia romantyczna
HBO
Gdzie indziej
od 11:55komedia romantyczna
Buntownik z wyboru
13:35dramat psychologiczny
Mroczne wody
15:45dramat biograficzny
HBO 2
Rzym 2 (6/10)
od 11:30serial historyczny
Lepsze życie 3 (8/12)
12:30serial obyczajowy
Rycerz króla Artura
13:00film przygodowy
Czarownica
15:15film fantasy
HBO 3
Durrellowie 2 (5/6)
od 11:45serial biograficzny
Tacy właśnie jesteśmy (3/8)
12:35serial obyczajowy
zdjęcieKopciuszek
13:35baśń filmowa
Do szaleństwa
15:20melodramat
Kino Polska
Niedzielny poranek
12:25film dokumentalny
Barwy ochronne
12:55dramat obyczajowy
Polsat Film
Jak to się robi
od 10:55komedia
Koszmarny Karolek
12:50komedia
Grzanie ławy
14:50komedia
TNT
Domek na prerii 2 (7)
od 11:10serial obyczajowy
Domek na prerii 2 (8)
12:10serial obyczajowy
Doktor Quinn 2 (13)
13:10serial obyczajowy
Doktor Quinn 2 (14)
14:05serial obyczajowy
MacGyver (9)
15:00serial sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 11:15mecz: Aston Villa FC - Liverpool FC
Turbokozak
15:50magazyn piłkarski
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 10:302. etap: Alcamo - Agrigento
Kolarstwo: Giro d'Italia
12:253. etap: Enna - Etna
nSport+
Liga+ Extra
od 11:25magazyn piłkarski
Żużel: PGE Ekstraliga
13:10mecz finałowy fazy play-off
Polsat Sport
Cafe Futbol
od 11:00magazyn piłkarski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
12:30mecz: GKS Katowice - Cuprum Lubin
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
15:00mecz: Cerrad Enea Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 11:00mecz: Willem II - Feyenoord
Trans World Sport
13:30magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga czeska
14:30mecz: AC Sparta Praga - FK Jablonec
TVP Sport
Hokej: NHL
13:45finał Pucharu Stanleya - podsumowanie
Piłka nożna: 2. liga
15:00mecz: Stal Rzeszów - Skra Częstochowa

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!