Program TV na wtorek 21.05.2024
POPULARNE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
TVP 1
Korona królów. Jagiellonowie (169)
20:30telenowela historyczna
Lincz
21:10dramat obyczajowy
Suburbicon
22:40komedia kryminalna
TVP 2
Barwy szczęścia (3006)
od 19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (3007)
20:10serial obyczajowy
Kulisy serialu "M jak miłość"
20:45cykl felietonów
M jak miłość (1808)
20:55serial obyczajowy
Na sygnale: Porozmawiaj z nim (578)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Izabela, królowa Hiszpanii (7)
23:00serial kostiumowy
Przejście
23:50dramat obyczajowy
TVN
Uwaga!
od 19:55magazyn reporterów
Doradca smaku
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3822)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (691)
20:55teleturniej
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz (6-ost.)
21:35reality show
Kuba Wojewódzki (12-ost.)
22:40talk-show
Superwizjer
23:40magazyn reporterów
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
Tele 5
Zdrada małżeńska
20:00dramat obyczajowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju
22:25program rozrywkowy
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (41)
23:25program rozrywkowy
TV 4
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (810)
20:00serial kryminalny
Krwawy biznes
21:00film sensacyjny
Kamerdyner
23:25dramat biograficzny
TV 6
Agenci NCIS: Los Angeles (9)
20:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles (10)
21:00serial sensacyjny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (725)
22:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (726)
23:00serial kryminalny
TVP Kultura
Wstęp do Teatru Telewizji
20:00film
Teatr Telewizji: W maju się nie umiera. Historia Barbary Sadowskiej
20:05sztuka Piotra Rowickiego
Lekkie obyczaje: Tajemnica Henriego Picka
21:40komediodramat
Margaret Atwood. Słowo to siła
23:30film dokumentalny
TVP Polonia
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:15magazyn informacyjny
Ojciec Mateusz 24: Pielgrzymka (309)
20:25serial kryminalny
Ojciec Mateusz 24: Lassie, zostań (310)
21:20serial kryminalny
Niech pan uważa, kapitanie
22:15film dokumentalny
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny
WP
Premiera: Ambulans 10 (2)
20:05serial dokumentalny
Premiera: Ksiądz z piekła rodem (2)
21:15film dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu 7: Paranienormalni/Chyba (6)
22:15program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 4: 5, 10, 15 (3)
23:15program rozrywkowy
FILMOWE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
ale kino+
Vera 12 (1)
od 18:25serial kryminalny
Premiera: Superbohaterowie
20:10komedia romantyczna
Natura miłości
22:20komedia romantyczna
AXN
MacGyver 2 (1)
20:05serial akcji
Rekrut 5 (10)
21:05serial kryminalny
Premiera: Rekrut: FBI (10/22)
22:00serial kryminalny
MacGyver (21)
23:00serial akcji
MacGyver 2 (1)
23:55serial akcji
CANAL+ 1
Sekret Madeleine Collins
od 19:15thriller
Prosta sprawa (1/6)
21:00serial kryminalny
Premiera: W nich cała nadzieja
22:00dramat SF
Operacja "Napoleon"
23:30thriller
CANAL+ Family
Nie zostawiaj mnie (3)
20:05serial kryminalny
Nie zostawiaj mnie (4)
21:05serial kryminalny
Duch zrujnował moje życie: Wrota piekieł (3)
22:15serial dokumentalny
Duch zrujnował moje życie: Klątwa demona (4)
23:05serial dokumentalny
CANAL+ Film
After 5. Na zawsze
20:00melodramat
Detektyw Marlowe
21:30dramat kryminalny
Granice miłości
23:15dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Prosta sprawa (1/6)
20:00serial kryminalny
Premiera: W nich cała nadzieja
21:00dramat SF
Operacja "Napoleon"
22:30thriller
CANAL+ Seriale
Dyżur (5)
20:00serial obyczajowy
Yellowjackets (5)
20:45serial grozy
Granica zbrodni 3 (5)
22:00serial kryminalny
Granica zbrodni 3 (6)
22:45serial kryminalny
Granica zbrodni 3 (7)
23:35serial kryminalny
CBS Europa
Bracie, gdzie jesteś?
od 18:55komedia muzyczna
Szaleństwa miłości
21:00komediodramat
Rycerz pierwszej damy
22:45komediodramat
Epic Drama
Agenci NCIS 14: Żołnierz wroga (8)
od 19:40serial sensacyjny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Zrób, co należy - część 1 (1)
20:35serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 3: Wesołych Świąt, kurczę! (7)
21:30serial obyczajowy
Inspektor George Gently 7: Świeże powietrze (2)
22:35serial kryminalny
HBO
Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret
od 18:25komediodramat
Premiera: Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta 2 (5)
20:10serial dokumentalny
Ród smoka: Second of His Name (3)
21:00serial fantasy
Ród smoka: King of the Narrow Sea (4)
22:00serial fantasy
Blok 99
23:05dramat kryminalny
HBO 2
Niepamięć
od 19:30film SF
Szpieg, którego nie było
21:35thriller
Jak zamordować męża: Historia Nancy Brophy
23:30dramat obyczajowy
HBO 3
Premiera: Banshee 2: Bloodlines (4)
20:05serial sensacyjny
Premiera: Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta 2 (5)
21:00serial dokumentalny
Na wodach północy: We Men Are Wretched Things (2)
21:45serial przygodowy
Ród smoka: Second of His Name (3)
22:45serial fantasy
Ród smoka: King of the Narrow Sea (4)
23:45serial fantasy
Kino Polska
Lokal zamknięty
20:00komedia
Koniec sezonu na lody
21:45film kryminalny
Psy
23:35dramat sensacyjny
Polsat Film
Jeszcze większe dzieci
od 18:50komedia
Wesoły wtorek: Sztanga i cash
21:00komedia kryminalna
Miłość na pierwszą stronę
23:45komedia romantyczna
Warner TV
Greystoke: Legenda Tarzana, władcy małp
20:00film przygodowy
Ghost in the Shell
22:45film animowany dla dorosłych
SPORTOWE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
CANAL+ Sport
Basket Office
20:00magazyn koszykarski
Ekstrapaka: 33. kolejka
21:35magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
22:40magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:45piłka nożna
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 18:00mecz: Widzew Łódź - Lech Poznań
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
20:15mecz: Arged Malesa Ostrów Wlkp. - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
Basket+
23:00newsy sportowe
Basket Office
23:15magazyn koszykarski
Eurosport 1
The Minute
20:00magazyn sportowy
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
20:05mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Jannik Sinner - Daniił Miedwiediew
The Minute
21:55magazyn sportowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
22:0016. etap: Livigno - Santa Cristina Valgardena
The Minute
23:55magazyn sportowy
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
20:0016. etap
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
22:00mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn
Polsat Sport 1
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
od 17:20mecz półfinałowy fazy play-off
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
20:10mecz: Szwecja - Słowacja
Polsat Sport 2
Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
od 18:50mecz: Turcja - Kanada
Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
22:20mecz: Argentyna - Japonia
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
23:00piłka nożna
Polsat Sport 3
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
od 16:20mecz: Kanada - Czechy
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
20:10mecz: Finlandia - Szwajcaria
TVP Sport
Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-17 - Cypr 2024
od 19:20mecz grupy C: Włochy - Polska
Droga do EURO 2024 (10)
21:35magazyn piłkarski
Sportowy wieczór
22:05program informacyjny
Historia Euro: 1968, Forza Italia! (2)
22:50serial dokumentalny
Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-17 - Cypr 2024
23:50mecz grupy C: Włochy - Polska
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!