Program TV

POPULARNE

TVP 1
Miasto gniewu 2: Szpital (9)
od 23:55serial dokumentalny
zdjęcieLicencja na zabijanie
0:35film sensacyjny
Syzyfowe prace: 1892 (5/6)
2:55serial obyczajowy
Anja i mali czarownicy
3:55film dokumentalny
Polsat
Krwawy biznes
od 23:10film sensacyjny
Lincoln
1:20dramat biograficzny
TVN
zdjęcie36,6°C (9)
0:05program medyczny
Strzelec 2 (6)
1:05serial sensacyjny
Uwaga!
2:05magazyn reporterów
Moc magii
2:25interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Gorące spotkania
od 23:45film erotyczny
Żądło namiętności
1:35film erotyczny
Nieźle kliknięci bez filtra
3:00program rozrywkowy
TV 4
Z podniesionym czołem
od 22:50dramat sensacyjny
Zagadkowe zgony (11)
0:45serial dokumentalny
Zagadkowe zgony (12)
1:15serial dokumentalny
zdjęcieSTOP Drogówka
1:45magazyn policyjny
Interwencja
2:45magazyn reporterów
Atleci
3:00magazyn sportowy
Trans World Sport
3:40magazyn sportowy
TV 6
Potwór
od 23:00horror
zdjęcieSTOP Drogówka
1:00magazyn policyjny
Benny Hill (77)
2:00program rozrywkowy
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
TVN 7
Szybcy i wściekli 6
od 23:55film sensacyjny
Moc magii
2:35interaktywny program rozrywkowy
TVP Polonia
Za kratą są zielone drzewa...
od 23:30film dokumentalny
Korona królów (196)
0:30telenowela historyczna
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn informacyjny
Gramy dla Europy
2:35widowisko z okazji 15-lecia wejścia Polski do UE
WP
Nikczemne zbrodnie 3 (5)
od 23:55serial dokumentalny
Mój koszmarny tatuaż 3 (3)
1:00serial dokumentalny
Na linii
2:00dramat sensacyjny
Więźniowie wojny (12/14)
3:50serial sensacyjny

FILMOWE

ale kino+
Klub dla wybrańców
0:05dramat obyczajowy
Czułość
2:00dramat obyczajowy
Matka
3:30dramat obyczajowy
AXN
Porwani (3)
0:00serial kryminalny
zdjęcieDesignated Survivor (16)
1:00serial kryminalny
The Good Doctor (4)
2:00serial obyczajowy
Agenci NCIS 12 (23)
2:45serial sensacyjny
CANAL+
Klub miliarderów
od 22:35dramat biograficzny
Odnajdę cię
0:25film sensacyjny
zdjęciePewnego razu w listopadzie
1:45dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Klub miliarderów
od 23:35dramat biograficzny
Odnajdę cię
1:25film sensacyjny
Pewnego razu w listopadzie
2:45dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Kamerdyner
od 23:05dramat historyczny
Plan B
1:35komediodramat
CANAL+ Seriale
Aktualności filmowe+
1:45magazyn filmowy
Wolta
2:15film krótkometrażowy
Drzazgi
2:30komediodramat
CBS Europa
Łzy słońca
od 23:10dramat wojenny
Dziewczyńskie porachunki
1:25dramat obyczajowy
Miłość kibica
3:15komedia romantyczna
HBO
Avengers: Wojna bez granic
od 22:05film przygodowy
Sucker Punch
2:35thriller
HBO 2
Gra o tron 8 (3/6)
od 23:05serial fantasy
Supersamiec
0:30komedia
Jerry Maguire
2:20dramat obyczajowy
HBO 3
Dom wygranych
od 23:05komedia kryminalna
zdjęcieGentleman Jack (2)
0:30serial obyczajowy
Nie czas na łzy
1:30dramat obyczajowy
Nasz kochany Damilola
3:25dramat obyczajowy
Kino Polska
Dublerzy
od 22:25komedia sensacyjna
Zagubiony czas
0:45dramat wojenny
W imię...
3:30dramat obyczajowy
Kino TV
Dziewczyny z przemytu (2-ost.)
od 23:10dramat kryminalny
Generacja hmm
1:05dramat obyczajowy
Pasażer
2:55thriller
Polsat Film
Max Payne
od 23:20film sensacyjny
Gliniarze (92)
1:30serial paradokumentalny
Gliniarze (93)
2:30serial paradokumentalny
Gliniarze (93)
3:30serial paradokumentalny
Stopklatka TV
Weekend
od 23:45komedia sensacyjna
Huśtawka
2:05komediodramat
TNT
Prawo krwi
od 23:10film sensacyjny
Zimny jak głaz
1:25film sensacyjny
Tylko jeden
3:00thriller SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga niemiecka
od 23:30mecz: FC Norymberga - FC Bayern Monachium
Magazyn Velux EHF
1:30magazyn piłki ręcznej
Ekstraklasa po godzinach
2:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
3:00mecz: Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec
nSport+
Sport News+
0:00magazyn sportowy
Basket+
0:15newsy sportowe
Witaj w klubie: Wisła Płock
1:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
1:30serial dokumentalny
Polsat Sport
Boks
od 23:00boks
Sporty walki: KSW 45: The Return to Wembley
1:00walka: Philip De Fries - Karol Bedorf
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
3:30mecz o 3. miejsce: Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 22:30mecz finałowy fazy play-off
Boks: Gala Polsat Boxing Night: Nowe rozdanie
1:00waga ciężka: Tomasz Adamek - Solomon Haumono

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!