Program TV

ŚRODA 27.02
0:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Żyj i pozwól umrzeć
od 23:30film sensacyjny
Śmierć jak kromka chleba
1:40dramat społeczny
Obcy w raju
3:50film dokumentalny
TVN
Ciężarówką przez Wietnam (4)
0:05serial dokumentalny
zdjęcieStrzelec (7)
1:05serial sensacyjny
Uwaga!
2:00magazyn reporterów
Moc magii
2:20interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Błyskawiczna śmierć
od 23:00film SF
Stracona cnota
0:40film erotyczny
Nieźle kliknięci
2:40program rozrywkowy
TV 4
Tuż przed tragedią (8)
0:00serial dokumentalny
STOP Drogówka
1:00magazyn policyjny
zdjęciePolityka na ostro
2:05program publicystyczny
Atleci
3:00magazyn sportowy
Trans World Sport
3:40magazyn sportowy
TV 6
Pod nadzorem
od 23:00film sensacyjny
Niesamowite rekordy (9)
1:00program rozrywkowy
STOP Drogówka
1:40magazyn policyjny
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
TV Puls
S.W.A.T. Jednostka specjalna
od 21:55film sensacyjny
Gra
0:10dramat sensacyjny
Niesamowite!: Drugie dno (3/25)
3:15serial dokumentalny
TVN 7
Ostatni bastion
od 22:10film sensacyjny
Moc magii
0:50interaktywny program rozrywkowy
WP
Mój koszmarny tatuaż 2 (6)
1:00serial dokumentalny
W afekcie
1:35komediodramat

FILMOWE

ale kino+
Ja, Olga Hepnarova
od 23:30film biograficzny
Płynące wieżowce
1:25film obyczajowy
Otwarcie
3:05film krótkometrażowy
Dawno temu na Śląsku
3:45etiuda filmowa
AXN
S.W.A.T. (20)
0:00serial sensacyjny
Designated Survivor (8)
1:00serial kryminalny
Rekrut (8)
2:00serial kryminalny
MacGyver 3 (3)
2:45serial akcji
CANAL+
Omen
od 23:10horror
Cicha noc
1:00dramat obyczajowy
Dzikie róże
2:40dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Jej twarz
od 22:00dramat obyczajowy
Omen
0:10horror
Cicha noc
2:00dramat obyczajowy
Dzikie róże
3:40dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Ach śpij, kochanie
od 23:55film kryminalny
Mrówka wychodzi za mąż
1:30film krótkometrażowy
Tam i z powrotem
1:50film obyczajowy
O co biega?
3:30magazyn sportowy
CANAL+ Film
zdjęcieWielbicielka
0:00thriller
Uwięzieni
1:25film krótkometrażowy
Persona non grata
1:35dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
3:30chochliki telewizyjne
CBS Europa
Chinatown
1:10dramat kryminalny
20 pogrzebów
3:40film kryminalny
HBO
Czarna Pantera
od 22:50film sensacyjny
Proud Mary
1:05film sensacyjny
Niewidoczni
2:35dramat obyczajowy
HBO 2
To nie jest kraj dla starych ludzi
od 22:55dramat sensacyjny
Pokot
1:00dramat kryminalny
Znaki
3:10thriller SF
HBO 3
Dunkierka
od 23:35film wojenny
zdjęcieSztanga i cash
1:25komedia kryminalna
Odruch serca
3:35dramat obyczajowy
Kino Polska
Cudowne lato
od 22:30czarna komedia
Być jak Kazimierz Deyna
0:30film obyczajowy
Wiedźmin: Falwick (12)
2:35serial fantasy
Wiosna 1941
3:45dramat wojenny
Kino TV
Gothika
od 23:00thriller
Superhero
1:05komedia SF
Pełny krąg
2:40thriller
Polsat Film
Miasto odkupienia
od 23:15film sensacyjny
Gliniarze (75)
1:20serial paradokumentalny
Gliniarze (76)
2:15serial paradokumentalny
Gliniarze (61)
3:15serial paradokumentalny
Stopklatka TV
Air Force One
od 22:10thriller
Ojciec
0:50film obyczajowy
Futro
2:15komedia
TNT
Jak to się robi w Chicago
1:10dramat sensacyjny
Wszyscy ludzie prezydenta
3:00dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: Sport News+
0:00magazyn sportowy
1 na 1 Extra: Marcin Gortat
1:40magazyn sportowy
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
2:25serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
3:00mecz: CD Leganes - Valencia CF
nSport+
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
od 23:00mecz fazy grupowej: Minchanka Mińsk - Grot Budowlani Łódź
zdjęcieLa Liga Highlights Show
1:30magazyn piłkarski
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Acapulco
od 23:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Acapulco
1:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Acapulco
3:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 23:00mecz: PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Sporty walki: KSW 27: Cage Time
1:00walka: Mamed Khalidov - Maiquel Falcao
TVP Sport
Hokej: NHL
1:00mecz: Boston Bruins - San Jose Sharks

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!