Program TV na sobotę 11.05.2024
POPULARNE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
TVP 1
Gwiazdy w południe: Rudzielec z Wyoming
od 12:50western
Okrasa łamie przepisy
14:25magazyn kulinarny
Miłość i medycyna 4 (20)
15:00serial obyczajowy
Sanatorium miłości 6 (9)
15:55reality show
TVP 2
Najważniejszy mecz
od 12:05film obyczajowy
Familiada
14:00teleturniej
Koło fortuny (1464)
14:35teleturniej
Szansa na sukces. Opole 2024 2: Stan Borys (8)
15:15widowisko
Na dobre i na złe: Wszystko za życie (920)
16:20serial obyczajowy
Polsat
Gliniarze: To był błąd (902)
od 12:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Syndrom Otella (903)
13:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Gnida (904)
14:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Kto się nie schowa, ten kryje (905)
15:45serial paradokumentalny
Więzienie (160)
16:45serial dokumentalny
TVN
Na Wspólnej (3816)
od 12:50serial obyczajowy
Niezwykłe Stany Prokopa (11)
13:15program rozrywkowy
Rozumiemy się bez słów
13:50komedia
Shrek Trzeci
16:05film animowany
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
Tele 5
Trucker Club (12)
13:00magazyn motoryzacyjny
Prehistoryczne bestie: Tyranozaur z głębin (2)
13:40serial dokumentalny
Jurajscy wojownicy: Tyranozaur - król myśliwych (2)
14:45serial popularnonaukowy
Rozbitkowie (3)
15:35serial przygodowy
Rozbitkowie (4)
16:35serial przygodowy
TV 4
Ninja Warrior Polska (58)
od 12:00reality show
Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi! (197)
13:55program rozrywkowy
13 posterunek 2 (32)
16:00serial komediowy
13 posterunek 2 (33)
16:45serial komediowy
TV 6
Kawiarnia
od 12:15komedia obyczajowa
Magnum: Detektyw z Hawajów (8)
14:00serial sensacyjny
Magnum: Detektyw z Hawajów (9)
15:00serial sensacyjny
Columbo (2)
16:00serial kryminalny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 8 (400)
13:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (401)
14:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (761)
15:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (762)
16:00serial obyczajowy
TVN 7
Ukryta prawda (850)
od 12:45serial paradokumentalny
Detektywi: Opiekunka (58)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Młodość na zamówienie 2 (1/8)
14:50program rozrywkowy
Znów mam 17 lat
15:25komedia
TVP Kultura
Słowobranie
13:00program publicystyczny
Jańcio Wodnik
13:45dramat obyczajowy
Dzisiejsze czasy
15:40komedia
TVP Polonia
Wędrowiec polski: Dolny Śląsk II
od 12:55cykl reportaży
Na dobre i na złe: Kiedy jeden minus jest cięższy (919)
13:25serial obyczajowy
Forum
14:25program publicystyczny
Okrasa łamie przepisy: Wiosenne pędy chmielu
15:25magazyn kulinarny
Kulturalni PL
16:00magazyn
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (4)
13:00serial dokumentalny
Ambulans 9 (6)
14:00serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (27)
15:10serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (28)
16:10serial dokumentalny
FILMOWE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
ale kino+
Flic Story
od 12:15dramat sensacyjny
Billy Elliot
14:20film obyczajowy
Pocałunek
16:20dramat obyczajowy
AXN
Kobra - oddział specjalny 18 (9)
od 12:25serial sensacyjny
Chłopiec w pasiastej piżamie
13:25dramat wojenny
Piękny umysł
15:20dramat psychologiczny
CANAL+ 1
Coco Chanel: Kobieta wyzwolona (1)
od 12:45serial dokumentalny
Coco Chanel: Kobieta wyzwolona (2)
13:35serial dokumentalny
Wiek Adaline
14:25melodramat
Łapu-capu
16:15chochliki telewizyjne
Mój sąsiad Adolf
16:30komediodramat
CANAL+ Family
Kupione i co dalej? 4 (3)
13:00magazyn poradnikowy
Kupione i co dalej? 4 (4)
13:25magazyn poradnikowy
Grunt to ogród (9)
14:00magazyn poradnikowy
Grunt to ogród (10)
14:25magazyn poradnikowy
Komfort po australijsku 3 (4)
15:00serial dokumentalny
Komfort po australijsku 3 (5)
15:30serial dokumentalny
Najpiękniejsze rzeki świata 2 (5)
16:05serial dokumentalny
CANAL+ Film
Toni i rodzina
od 12:45komediodramat
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę
14:20film biograficzny
Blisko
16:00dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Coco Chanel: Kobieta wyzwolona (2)
od 12:35serial dokumentalny
Wiek Adaline
13:25melodramat
Łapu-capu
15:15chochliki telewizyjne
Mój sąsiad Adolf
15:30komediodramat
CANAL+ Seriale
Nowe życie 3 (1)
od 12:50serial obyczajowy
Nowe życie 3 (2)
13:30serial obyczajowy
Nowe życie 3 (3)
14:15serial obyczajowy
Nowe życie 3 (4)
14:55serial obyczajowy
Nowe życie 3 (5)
15:40serial obyczajowy
Nowe życie 3 (6)
16:20serial obyczajowy
CBS Europa
Zawieszeni na drzewie
od 12:30komedia
Nowicjusz
14:20komedia kryminalna
Zew wolności
16:20film obyczajowy
Epic Drama
Panna Marple: Błękitne geranium
13:05film kryminalny
Panna Marple: Zwierciadło pęka w odłamków stos
14:55film kryminalny
Agenci NCIS 13: Zwrot do nadawcy (21)
16:55serial kryminalny
HBO
Destrukcja
od 12:55dramat obyczajowy
Sprawa Goldmana
14:35dramat kryminalny
Space Oddity
16:30komedia romantyczna
HBO 2
Zakochany Szekspir
od 11:25komedia romantyczna
Hotel Transylwania 2
13:30film animowany
2012
15:00film katastroficzny
HBO 3
Ona jest miłością
od 12:50komedia romantyczna
Creed: Narodziny legendy
14:15dramat obyczajowy
Premiera: Niezwykła wędrówka Harolda Fry
16:25dramat obyczajowy
Kino Polska
Krzyż Walecznych
od 12:25film wojenny
Romans z intruzem
14:15dramat wojenny
"Lata dwudzieste... lata trzydzieste..."
16:00komedia muzyczna
Kino TV
Komedia małżeńska
od 11:15komedia obyczajowa
I że ci nie odpuszczę
13:35komedia romantyczna
Misja: Niewykonalna
15:55komedia
Polsat Film
Moje wakacje z Rudym
od 12:10film familijny
Jumanji
14:00film przygodowy
Epoka lodowcowa 2: Odwilż
16:15film animowany
Stopklatka
Stawka większa niż życie: Hasło (11)
od 12:55serial wojenny
Stawka większa niż życie: Zdrada (12)
14:05serial wojenny
Premiera: Gang Olsena daje dyla
15:35komedia sensacyjna
Warner TV
Facet z ogłoszenia
od 12:10komedia romantyczna
Ekipa
14:10komedia
Superman 4
16:15film przygodowy
SPORTOWE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
CANAL+ Sport
Polska Liga Żeglarska: Ekstraklasa, Sztynort
13:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga angielska
13:25mecz: Fulham FC - Manchester City FC
LaLiga World
15:40magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
16:10piłka nożna
CANAL+ Sport 5
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
od 11:40mecz: Cellfast Wilki Krosno - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań
Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:55piłka nożna
Koszykówka mężczyzn: NBA
16:10mecz fazy play-off
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 12:158. etap: Spoleto - Prati di Tivo
Eurosport 2
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps
od 12:30wyścigi samochodowe
Formuła E: ePrix Niemiec
14:501. wyścig
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps
16:15wyścigi samochodowe
TVP Sport
Piłka nożna kobiet: ORLEN Ekstraliga
od 11:55mecz: AP ORLEN Gdańsk - GKS Katowice
Kajakarstwo: Zawody Pucharu Świata w Szeged
14:00finały
Piłka nożna: 2. liga
16:10mecz: KKS Kalisz - Kotwica Kołobrzeg
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!