Detektyw Monk 2 (12)

Detektyw Monk

sezon 2 odc. 12

(Monk: Mr. Monk and the TV Star)

serial kryminalny USA 2004   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Bitty Schram, Ted Levine, Jason Gray-Stanford
Reżyseria:Randy Zisk
W skrócie:Susan Malloy, była żona gwiazdora Brada Terry'ego zostaje śmiertelnie ugodzona nożem. Dzieje się to w chwili, gdy Brad rozmawia przed domem z fotoreporterami. Słyszeli oni krzyk kobiety.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 23 lutego
dziś
18:00 AXN Spin
poniedziałek, 26 lutego
za 3 dni
6:55 AXN Spin
poniedziałek, 26 lutego
za 3 dni
11:55 AXN Spin

Opis

Druga część przygód detektywa z wydziału zabójstw w San Francisco - Adriana Monka. Mężczyzna, specjalista od oględzin miejsca zbrodni, jest obdarzony dobrą pamięcią, niezwykłą logiką i umiejętnością łączenia faktów, których nikt oprócz niego by nie skojarzył. Cierpi na nerwicę natręctw, która objawia się m.in. wstrętem do kontaktu fizycznego z innymi osobami. W powrocie do stanu psychicznej równowagi pomaga mu pielęgniarka Sharona Fleming (Bitty Schram). Detektyw Monk rozwiązuje niezwykle skomplikowane zagadki kryminalne i tym samym staje się niezastąpiony dla byłego szefa kapitana Lelanda Stottlemeyera.

W tym odcinku

Susan Malloy, była żona popularnego gwiazdora telewizyjnego Brada Terry'ego zostaje śmiertelnie ugodzona nożem. Dzieje się to w chwili, gdy Brad rozmawia przed domem z fotoreporterami. Wszyscy oni słyszeli krzyk mordowanej kobiety. Dowody zebrane przez policję wskazują, że zbrodni dokonał włamywacz, ale Monk jest innego zdania. Detektyw wraz z Sharoną odwiedzają plan zdjęciowy programu Brada. Dowiadują się, że świętuje on właśnie setny odcinek swojego programu. Z tej okazji odbywa się huczne przyjęcie. Oszalała fanka programu wdziera się na imprezę i przyznaje się do zabicia Susan. Detektyw nie wierzy jednak w jej historię.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także