Program TV

WTOREK 30.04
7:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (475)
7:05serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Blondynka 6: Niespodzianka (68)
8:40serial obyczajowy
Ojciec Mateusz 7: Rocznica (84)
10:35serial kryminalny
TVP 2
Na sygnale: Sopel lodu (50)
7:05serial fabularno-dokumentalny
Ogrodowi (11)
7:30magazyn poradnikowy
Przepis dnia
7:45magazyn kulinarny
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (726)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (727)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (127)
10:00serial paradokumentalny
TVN
Doradca smaku (32)
7:50magazyn kulinarny
Dzień Dobry TVN
8:00magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Przygody Kota w Butach (39)
7:05serial animowany
Dragon Ball Super (22)
7:35serial anime
Nasz nowy dom (5)
8:00reality show
Nokaut (8)
9:00serial komediowy
TV 6
Strażnik Teksasu (182)
7:00serial sensacyjny
Medicopter (41)
8:00serial przygodowy
Policjantki i Policjanci (262)
9:00serial obyczajowy
Galileo (188)
10:00program popularnonaukowy
TVN 7
Sąd rodzinny: Gdzie jest Paulina? (64)
7:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (262)
7:55serial paradokumentalny
Big Brother (33/65)
8:50reality show
Mango
10:35telezakupy
TVP Kultura
Casting
8:35film krótkometrażowy
Czerwony papierowy stateczek
8:50film krótkometrażowy
Brzezina
9:15dramat obyczajowy
TVP Polonia
Pożyteczni.pl
7:05magazyn
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
WP
Kobiety w czerni (31)
od 6:50serial obyczajowy
Sześć sióstr (21)
7:50serial obyczajowy
Nastoletnie matki (11)
9:00serial reality
Nastoletnie matki (12)
9:30serial reality
Kabaret na żądanie (9)
10:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Chór
8:00dramat obyczajowy
Niewinny (3)
10:00serial obyczajowy
AXN
MacGyver (8)
od 6:10serial akcji
MacGyver (9)
7:10serial akcji
Grimm 6 (12)
8:05serial fantasy
zdjęcieGrimm 6 (13)
9:05serial fantasy
Castle 8 (6)
10:05serial kryminalny
CANAL+
Listy miłosne
od 6:15dramat psychologiczny
Aktualności filmowe+
8:00magazyn filmowy
Dziennik maszynisty
8:30komediodramat
Twierdze przyrody (1)
9:55serial dokumentalny
Podatek od miłości
10:55komedia romantyczna
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Listy miłosne
7:15dramat psychologiczny
Aktualności filmowe+
9:00magazyn filmowy
Dziennik maszynisty
9:30komediodramat
Twierdze przyrody (1)
10:55serial dokumentalny
CANAL+ Family
Księgarnia z marzeniami
od 6:30dramat obyczajowy
Jak rozbić bank
8:20komedia kryminalna
Puma płowa i ja
10:00film dokumentalny
Świat w skali makro (2)
10:55film dokumentalny
CANAL+ Film
Świrnięty Mikołaj
od 6:00komedia
Nie przegap
7:10magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:20chochliki telewizyjne
Materiał nieemisyjny
7:25film krótkometrażowy
zdjęcieWielkie zimno
7:40komedia
Spitsbergen
9:05film krótkometrażowy
Szklany zamek
9:30dramat biograficzny
CANAL+ Seriale
Obława (3)
od 6:50film kryminalny
Zrobione na czysto (1)
7:40serial obyczajowy
Zrobione na czysto (2)
8:30serial obyczajowy
Bulletproof (3)
9:20serial kryminalny
Bulletproof (4)
10:05serial kryminalny
CBS Europa
Stracone zachody miłości
od 6:00komedia muzyczna
Kolor magii (1/2)
7:50komedia fantasy
Kolor magii (2-ost.)
9:50komedia fantasy
HBO
Kraina Jane Austen
od 6:00komedia romantyczna
zdjęcieAnt-Man i Osa
7:40film sensacyjny
Na planie
9:40magazyn filmowy
Avengers: Wojna bez granic
10:10film przygodowy
HBO 2
Muppety: Poza prawem
od 6:00komedia przygodowa
Niebezpieczny syn
7:50film dokumentalny
Niepokój
9:15thriller
HBO 3
Dinozaur
od 6:00film animowany
Sześć dni, siedem nocy
8:55komedia przygodowa
Tajemnice Laketop 2 (4/8)
10:35serial kryminalny
Polsat Film
Nasz nowy dom (71)
7:00reality show
Przyjaciółki (64)
8:00serial obyczajowy
Awantura o Basię
9:00film obyczajowy
Stopklatka TV
Złotopolscy (205)
od 6:50telenowela
Plebania (178)
7:25serial obyczajowy
Plebania (179)
7:55serial obyczajowy
Plebania (180)
8:30serial obyczajowy
Człowiek kalkulator (4)
10:55serial dokumentalny
TNT
Sięgać wyżej
od 6:00musical
Eko-jaja
7:45komedia
Małolaty u taty
9:45komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Ekstrapaka: 33. kolejka
7:00magazyn piłkarski
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
8:00magazyn piłki ręcznej
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Leicester City FC - Arsenal FC
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 6:00mecz: Valencia CF - SD Eibar
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
9:30magazyn piłki ręcznej
Magazyn PGE Ekstraliga
10:35magazyn żużlowy
Polsat Sport
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
od 6:00mecz: PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów
Magazyn Fortuna 1. ligi
8:30magazyn piłkarski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
10:00mecz finałowy fazy play-off
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga czeska
od 6:00piłka nożna
Piłka nożna: MLS
8:30mecz: Atlanta United FC - Colorado Rapids
Polsat Sport News
Sport flesz
7:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga holenderska
7:07mecz: PSV Eindhoven - Heracles Almelo
Sport flesz
8:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga czeska
8:07mecz: SK Slavia Praga - SK Sigma Ołomuniec
Sport flesz
9:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga czeska
9:07mecz: SK Slavia Praga - SK Sigma Ołomuniec
Sport flesz
10:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga holenderska
10:07mecz: De Graafschap - AFC Ajax
TVP Sport
Piłka nożna: 2. liga
od 6:00mecz: Znicz Pruszków - Górnik Łęczna
Piłka nożna: Puchar Włoch
8:05podsumowanie rewanżowych meczów półfinałowych

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!