Program TV

PIĄTEK 20.12
7:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Przysięga (75)
od 6:20telenowela
Elif (632)
7:10serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Korona królów (305)
8:40telenowela historyczna
TVP 2
Familiada
od 6:40teleturniej
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (230)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (231)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (139)
10:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 6
MacGyver (113)
7:00serial sensacyjny
MacGyver (114)
8:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (374)
9:00serial obyczajowy
Detektywi w akcji (44)
10:00serial fabularno-dokumentalny
TVN 7
Mango
od 6:10telezakupy
Sędzia Anna Maria Wesołowska (320)
7:30serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (516)
8:30serial paradokumentalny
Ukryta prawda (517)
9:35serial paradokumentalny
Idealna niania (1/12)
10:35reality show
TVP Kultura
Teledyski - muzyka klasyczna
7:00program muzyczny
Kowalski przy tablicy - Pusty basen
8:40film krótkometrażowy
zdjęcieJańcio Wodnik
9:05dramat obyczajowy
WP
zdjęcieGwiazdka z nieba
7:00film familijny
Premiera: WP Express (107)
9:00program rozrywkowy
Królowie kiczu (8)
10:00reality show

FILMOWE

ale kino+
zdjęcieMamo, wróć (1)
8:00dramat obyczajowy
zdjęcieMamo, wróć (2)
9:10dramat obyczajowy
Mamo, wróć (3)
10:20dramat obyczajowy
AXN
Skorpion 4 (17)
od 6:55serial sensacyjny
Designated Survivor (15)
7:50serial kryminalny
Designated Survivor (16)
8:45serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (14)
9:40serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (15)
10:40serial kryminalny
CANAL+
Wino truskawkowe
od 6:15dramat obyczajowy
O co biega?
8:05magazyn sportowy
Zieleńsza nie będzie
8:35komediodramat
Nowa Tonacja
10:30magazyn muzyczny
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Wino truskawkowe
7:15dramat obyczajowy
O co biega?
9:05magazyn sportowy
Zieleńsza nie będzie
9:35komediodramat
CANAL+ Family
Loveling
8:10dramat obyczajowy
Nie przegap
9:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Przeklęte mokradła kajmanów
10:55film dokumentalny
CANAL+ Film
Tam i z powrotem
7:05film obyczajowy
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Materiał nieemisyjny (4)
7:00film krótkometrażowy
Odprawa
7:25film krótkometrażowy
Przyjaciółki
7:45film krótkometrażowy
Instynkt 2 (9)
7:55serial kryminalny
Łapu-capu
9:30chochliki telewizyjne
Bull (23)
9:35serial kryminalny
Bull (1)
10:20serial kryminalny
HBO
Rio 2
od 6:00film animowany
Daphne i Velma
7:40komedia sensacyjna
zdjęcieRalph Demolka w internecie
8:55film animowany
Moulin Rouge!
10:50musical
HBO 2
Bękarty
od 6:00komedia przygodowa
Psy i koty
7:55film familijny
HBO 3
Stan i Ollie
od 6:00komediodramat
zdjęciePuzzle
7:40dramat obyczajowy
J. Edgar
9:30dramat biograficzny
Kino Polska
Komediantka
8:30film obyczajowy
Pajęczarki
10:45komedia obyczajowa
Kino TV
W rodzinie
od 6:00komedia kryminalna
T.I.M.
7:20film familijny
Polsat Film
Nasz nowy dom (131)
od 6:45reality show
Przyjaciółki (67)
7:45serial obyczajowy
Stopklatka TV
Plebania (168)
od 6:55serial obyczajowy
Plebania (169)
7:25serial obyczajowy
Castle 2: Złamany konar (5)
7:55serial kryminalny
TNT
Benny i Joon
od 6:00komediodramat
Robinson Crusoe
8:00dramat przygodowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Magazyn Ligi Mistrzów CEV
7:00magazyn siatkarski
Piłka nożna: Premier League World
8:30magazyn ligi angielskiej
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
9:00mecz: ŁKS Łódź - Wisła Kraków
Eurosport 2
Karambol
od 6:30bilard
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Val d'Isere
7:301. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Val d'Isere
8:152. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Igrzyska olimpijskie
9:00magazyn sportowy
Igrzyska olimpijskie
9:30magazyn sportowy
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 6:00mecz: RCD Espanyol - Real Betis Balompie
Sport News+
9:35magazyn sportowy
Kroniki La Liga
9:45magazyn piłkarski
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
10:15mecz: Fenerbahce HDI Sigorta Stambuł - Cucuine Lube Civitanova
Polsat Sport
7. strefa
7:00magazyn siatkarski
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
8:30mecz: Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 6:00mecz: Feyenoord - PSV Eindhoven
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
8:30mecz: Fenerbahce Beko Stambuł - Zenit Sankt Petersburg
Polsat Sport News
Sport flesz
7:00program informacyjny
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
7:07mecz: Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław
Sport flesz
8:00program informacyjny
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
8:07mecz: Fenerbahce Beko Stambuł - Zenit Sankt Petersburg
Sport flesz
9:00program informacyjny
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
9:07mecz: Fenerbahce Beko Stambuł - Zenit Sankt Petersburg
Sport flesz
10:00program informacyjny
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Annecy
10:07bieg sprinterski kobiet

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!