Program TV

WTOREK 26.02
7:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (432)
7:05serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Komisarz Alex 6: Przekręt (76)
9:40serial kryminalny
Ojciec Mateusz 3: Wybory (40)
10:35serial kryminalny
TVP 2
Misja słowa
od 6:55reportaż
Na sygnale (7)
7:25serial fabularno-dokumentalny
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (647)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (648)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (83)
10:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Muzyczna pobudka
od 5:45program muzyczny
TV 4
Przygody Kota w Butach (51)
7:05serial animowany
Przygody Kota w Butach (52)
7:35serial animowany
Nasz nowy dom (49)
8:00reality show
Septagon (36)
9:00serial kryminalny
TV 6
Strażnik Teksasu (187)
7:00serial sensacyjny
Medicopter 117 (80)
8:00serial przygodowy
Galileo (126)
10:00program popularnonaukowy
TVN 7
Sąd rodzinny: Samarytanka (20/52)
7:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (218)
8:00serial paradokumentalny
zdjęcieBrzydula (205)
8:55serial komediowy
Mango
10:05telezakupy
TVP Kultura
Teledyski - muzyka klasyczna
7:00program muzyczny
Doradcy króla Hydropsa
8:40film krótkometrażowy
Intruz
9:10thriller
WP
Z pamiętnika położnej (10)
7:00serial obyczajowy
Z pamiętnika położnej (11)
8:00serial obyczajowy
Kabaret na żądanie (24)
10:10program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Basen
8:00film krótkometrażowy
Ale krótkie po polsku: Poczucie zagrożenia
8:50blok filmów krótkometrażowych
Dzień (7)
10:00serial obyczajowy
AXN
Detektyw Monk 3 (1/16)
od 6:15serial kryminalny
Detektyw Monk 3 (2/16)
7:15serial kryminalny
Grimm 2 (15)
8:15serial fantasy
Grimm 2 (16)
9:10serial fantasy
Agenci NCIS 12 (12)
10:05serial sensacyjny
CANAL+
zdjęcieBezdroża
od 6:15komediodramat
O co biega?
8:20magazyn sportowy
Twój Vincent
8:50film animowany
U2: Live in London
10:25koncert
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Bezdroża
7:15komediodramat
O co biega?
9:20magazyn sportowy
Twój Vincent
9:50film animowany
CANAL+ Family
Letnia szkoła życia
od 6:00dramat obyczajowy
Dzieciak rządzi
7:50film animowany
Raj na Ziemi - ostatnia nadzieja (2)
10:15serial dokumentalny
CANAL+ Film
Powrót do Montauk
od 6:00dramat obyczajowy
Nie przegap
7:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:55chochliki telewizyjne
Odciąć pępowinę
9:45film krótkometrażowy
Frantz
9:55dramat historyczny
CANAL+ Seriale
Aktualności filmowe+
7:05magazyn filmowy
Uprowadzona 2 (13)
7:35serial sensacyjny
Uprowadzona 2 (14)
8:20serial sensacyjny
Materiał nieemisyjny (2)
9:05film krótkometrażowy
CBS Europa
Robinson Crusoe
od 6:00dramat przygodowy
Cztery kąty (1/2)
7:45dramat obyczajowy
Cztery kąty (2-ost.)
9:30dramat obyczajowy
HBO
Narzeczony mimo woli
od 6:00komedia romantyczna
zdjęcieCzekolada
7:45komediodramat
HBO 2
Ludzie honoru
od 6:00dramat sensacyjny
Czeka nas chaos
8:20film dokumentalny
Avatar
9:55film SF
HBO 3
Testament mamy
od 6:00dramat obyczajowy
Król Lew 2: Czas Simby
7:40film animowany
zdjęcieNostalgia
9:05dramat obyczajowy
Kino Polska
Jak zostałem Rosjaninem (5)
od 6:40serial komediowy
Jak zostałem Rosjaninem (6)
7:10serial komediowy
Miłość ci wszystko wybaczy
8:30dramat biograficzny
Ławeczka
10:45film obyczajowy
Kino TV
Tajna agentka
od 6:45komedia sensacyjna
Ostatni legion
9:00dramat historyczny
Polsat Film
Stołeczna drogówka (70)
7:00serial dokumentalny
Przyjaciółki (127)
7:25serial obyczajowy
Jak to się robi
8:25komedia
Janosik
10:10film przygodowy
Stopklatka TV
Plebania (73)
od 6:55serial obyczajowy
Plebania (74)
7:25serial obyczajowy
Ponadczasowe konstrukcje (7)
8:25serial dokumentalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Ekstrapaka: 23. kolejka
7:00magazyn piłkarski
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
8:00magazyn piłki ręcznej
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Leicester City FC - Crystal Palace FC
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 6:00mecz: Getafe CF - Rayo Vallecano
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
9:30magazyn piłki ręcznej
Ekstraklasa po godzinach
10:35magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 6:00mecz: MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom
Magazyn narciarski
8:30magazyn sportowy
Puncher Extra Time
9:00magazyn sportów walki
Magazyn koszykarski
9:30koszykówka
Atleci
10:10magazyn sportowy
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Dubaju
od 6:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Acapulco
8:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
zdjęcieCafe Futbol
7:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga holenderska
8:30mecz: PSV Eindhoven - Feyenoord

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!