Program TV na piątek 10.05.2024
POPULARNE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
TVP 1
Klan (4337)
od 17:55telenowela
Leśniczówka (891)
18:25telenowela
Jeden z dziesięciu
19:00teleturniej
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Sami swoi
20:35komedia
TVP 2
Va banque (751)
18:05teleturniej
Akacjowa 38 (373)
18:45telenowela
Barwy szczęścia (2999)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (3000)
20:10serial obyczajowy
Elektryczne Gitary na dobry wieczór
20:50widowisko muzyczne
To jest grane (9)
21:55program muzyczny
Polsat
Pierwsza miłość (3812)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:25program publicystyczny
Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi! (204)
20:05program rozrywkowy
TVN
Detektywi (61)
18:00serial fabularno-dokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Shrek Trzeci
20:00film animowany
Król Artur: Legenda miecza
21:55film przygodowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (23)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (24)
19:00program rozrywkowy
Jurajskie Igrzyska
20:00film SF
Kabaretowy Szał: Kabaret Smile (25)
21:50program rozrywkowy
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (117)
18:00reality show
Policjantki i Policjanci (1160)
19:00serial obyczajowy
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (803)
20:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (799)
21:00serial kryminalny
TV 6
Strażnik Teksasu (22)
18:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (23)
19:00serial sensacyjny
CSI: Kryminalne zagadki Miami (42)
20:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Miami (43)
21:00serial kryminalny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (764)
18:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (765)
19:00serial obyczajowy
Czas porachunków
20:00thriller
TVN 7
Szpital (714)
od 17:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1206)
18:55serial paradokumentalny
Wciąż ją kocham
20:00melodramat
TVP Kultura
31 lat Makabry i Współczucia (2)
od 17:35widowisko
Reżyserzy: James L. Brooks (10-ost.)
18:45serial dokumentalny
Portrety: Irena Poniatowska
19:40magazyn kulturalny
Wieczór kinomana: Wstęp do filmu "Niebiańskie dni"
20:00magazyn filmowy
Wieczór kinomana: Niebiańskie dni
20:05dramat obyczajowy
Hala odlotów
21:50talk-show
TVP Polonia
Leśniczówka (706)
od 17:50telenowela
Olá Polônia
18:50magazyn polonijny z Ameryki Południowej
Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Andrzej Grubba
19:10cykl reportaży
Pytanie dnia
19:25program publicystyczny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:15magazyn informacyjny
Na dobre i na złe: Kiedy jeden minus jest cięższy (919)
20:25serial obyczajowy
Na sygnale: Zranione serca (448)
21:20serial fabularno-dokumentalny
Na sygnale: Uwaga na pasożyty (449)
21:45serial fabularno-dokumentalny
WP
Morderstwa w Midsomer 2 (3)
od 17:00serial kryminalny
Policjanci z sąsiedztwa 2 (9)
19:05serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 2 (10)
20:05serial dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu 5: Kabaret Moralnego Niepokoju (3)
21:05program rozrywkowy
FILMOWE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
ale kino+
Historia filmu. Nowe pokolenie (2)
od 16:35film dokumentalny
Grantchester 8 (5)
18:10serial kryminalny
Grantchester 8 (6-ost.)
19:10serial kryminalny
Rambo - Pierwsza krew
20:10film sensacyjny
Tulipanowa gorączka
21:55dramat kostiumowy
AXN
Agenci NCIS 17 (2)
od 17:25serial kryminalny
Agenci NCIS 17 (3)
18:15serial kryminalny
MacGyver (7)
19:10serial akcji
MacGyver (8)
20:05serial akcji
Snajper: Kolejne starcie
21:05thriller
CANAL+ 1
Pieśni wielorybów
od 17:20film dokumentalny
Łapu-capu
18:45chochliki telewizyjne
Żywioł. Deepwater Horizon
18:50dramat katastroficzny
Superagent
20:35komedia
CANAL+ Family
Polska z góry 7: Centralny Okręg Przemysłowy (4)
18:05serial dokumentalny
Polska z góry 7: Staropolski Okręg Przemysłowy (5)
18:30serial dokumentalny
Polska z góry 7: Puszcza Drawska (6)
19:05serial dokumentalny
Polska z góry 7: Dolina Słupi (7)
19:30serial dokumentalny
Jezioro Słone
20:05komedia obyczajowa
CANAL+ Film
Dla niej wszystko
od 17:45dramat kryminalny
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Fast Charlie
20:00film sensacyjny
Odwet
21:35thriller
CANAL+ Premium
Żywioł. Deepwater Horizon
od 17:50dramat katastroficzny
Superagent
19:35komedia
Premiera: Brygada (7)
21:00serial sensacyjny
Premiera: Brygada (8-ost.)
21:45serial sensacyjny
CANAL+ Seriale
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (9)
od 17:40serial komediowy
Duff i Wazowski 3 (3)
18:15serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (4)
18:55serial kryminalny
Mały Grand Hotel: Napad (4)
19:40serial komediowy
Baronowie (5)
20:00serial obyczajowy
Baronowie (6)
20:55serial obyczajowy
Baronowie (7)
21:55serial obyczajowy
CBS Europa
Aviator
od 15:55dramat biograficzny
Weselna niespodzianka
19:15komedia romantyczna
Lepiej być nie może
21:00komedia
Epic Drama
Panna Marple: Noc i ciemność
od 17:45film kryminalny
Agenci NCIS 14: Samotnik (1)
19:40serial sensacyjny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Fantastyczny pan Fawkes (17)
20:35serial kryminalny
Babilon Berlin 4 (7)
21:30serial kryminalny
HBO
Niepamięć
18:05film SF
Premiera: Skradziona dolina
20:10film sensacyjny
Premiera: American Pie: Wesele
21:55komedia
HBO 2
Whitney Houston: I Wanna Dance With Somebody
od 17:05film biograficzny
Książę Egiptu
19:30film animowany
Wolne
21:10melodramat
HBO 3
Pełne koło: Something Different (1)
od 17:30serial kryminalny
Premiera: Prawo ulicy 5: Late Editions (9)
18:30serial kryminalny
Premiera: Prawo ulicy 5: -30- (10)
19:30serial kryminalny
Ród smoka: The Heirs of the Dragon (1)
21:00serial fantasy
Kino Polska
Czterej pancerni i pies: Gdzie my - tam granica (3)
od 17:40serial wojenny
Czterej pancerni i pies: Psi pazur (4)
18:50serial wojenny
Rozmowy nocą
20:00komedia romantyczna
Polsat Film
S.W.A.T. Jednostka specjalna
od 16:25film sensacyjny
Faceci w czerni
18:55komedia SF
Gwiazdorski piątek: Anioły i demony
21:00thriller
Stopklatka
Komisarz Rex 2: Śmiertelna dawka (12)
18:00serial kryminalny
Komisarz Rex 2: Trzy sekundy śmierci (13)
19:00serial kryminalny
Słaba płeć?
20:00komedia
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (2)
od 17:40serial sensacyjny
Alf: Mam nowe spojrzenie (15)
18:35serial komediowy
Alf: Spróbuj pamiętać (16)
19:05serial komediowy
Przed wschodem słońca
20:05melodramat
SPORTOWE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
CANAL+ Sport
Premiera: La Liga Preview Show
18:00magazyn piłkarski
Magazyn skrótów LaLiga EA Sports
18:30magazyn piłkarski
Polska Liga Żeglarska: Ekstraklasa, Sztynort
19:30magazyn sportowy
Super Piątek
20:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:25mecz: Śląsk Wrocław - Cracovia
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 17:55mecz: Piast Gliwice - ŁKS Łódź
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
20:00mecz: Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Texom Stal Rzeszów
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 17:45mecz finałowy
Jeździectwo: Royal Windsor Horse Show
19:00jeździectwo
Kolarstwo: Wyścig dookoła Węgier
20:003. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
21:00mecz finałowy
Eurosport 2
Żużel: Grand Prix Polski
od 16:50kwalifikacje
Kolarstwo: Giro d'Italia
18:107. etap - indywidualna jazda na czas: Foligno - Perugia
Golf: Wells Fargo Championship
20:002. runda
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!