Program TV na poniedziałek 01.04.2024
POPULARNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
TVP 1
Tam, gdzie mieszka Bóg
od 8:05film obyczajowy
Emma
9:40film kostiumowy
Między ziemią a niebem
11:50magazyn
Regina Coeli
12:00
Między ziemią a niebem
12:15magazyn
To Słowo ma moc
12:50reportaż
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Niezwykłe Stany Prokopa (5/10)
11:05program rozrywkowy
Sonic. Szybki jak błyskawica
11:35film familijny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów (10)
od 8:10program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Łowcy.B (12)
9:10program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (13)
9:25program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (22)
9:40program rozrywkowy
Remont na 5+ (8)
10:00magazyn poradnikowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
E-miłość (2)
11:00program rozrywkowy
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
TV 4
Bibliotekarz 2: Tajemnice kopalni króla Salomona
od 8:00film przygodowy
Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas!
10:00komedia
Robin Hood - faceci w rajtuzach
11:55komedia
TV 6
Emotki. Film
od 8:35film animowany
Mission: Impossible 2
10:30film sensacyjny
Niewidzialny
12:55film sensacyjny
TVP Kultura
Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz
od 8:10komedia
14. Przegląd Piosenki Aktorskiej - Wrocław '93. Warsztat (1)
10:05koncert galowy
James Tissot, portrecista neoklasycyzmu
11:50film dokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Księga obyczaju: Śmigus-dyngus
11:40magazyn
Między ziemią a niebem
11:50magazyn
Regina Coeli
12:00
Między ziemią a niebem
12:15magazyn
Komisarz Alex 19: Radość natury (234)
12:50serial kryminalny
WP
Ostatni papież?
od 7:25film dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (1)
9:15serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (2)
10:10serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (3)
11:10serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (4)
12:05serial dokumentalny
FILMOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
ale kino+
Vera 13 (1)
od 8:30serial kryminalny
Rozmowa kwalifikacyjna
10:10film krótkometrażowy
Dzień dobry, Robin
10:35film dokumentalny
Tempo Home
12:05film krótkometrażowy
Uprzejmość nieznajomych
12:40dramat obyczajowy
AXN
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski
od 8:20film animowany
Piotruś Królik
10:10film familijny
Jumanji: Przygoda w dżungli
12:00film przygodowy
CANAL+ 1
Cały rok z pandą (2)
od 8:45film dokumentalny
Szansa na zwycięstwo
9:40komedia
Premiera: Mavka i strażnicy lasu
11:15film animowany
Wierna
12:55film SF
CANAL+ Family
Strażak Sam i wielki pożar w Pontypandy
od 8:45film animowany
Enchantimals: Wiosna na urodzajnych wzgórzach
9:55film animowany
Barbie: Delfiny z magicznej wyspy
10:45film animowany
Polska z góry 2: Opolszczyzna (2)
12:00serial dokumentalny
Polska z góry 2: Dolina Bobru (3)
12:30serial dokumentalny
CANAL+ Film
Jak zostałem samurajem
9:05film animowany
Georgie ma się dobrze
10:45komediodramat
The Hero
12:10film krótkometrażowy
I znów 10 dni z tatą
12:40komedia
CANAL+ Premium
Szansa na zwycięstwo
od 8:40komedia
Premiera: Mavka i strażnicy lasu
10:15film animowany
Wierna
11:55film SF
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
9:50serial dokumentalny
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
10:15serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (1)
10:40serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (2)
11:20serial dokumentalny
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
CBS Europa
W poszukiwaniu drugiej połówki
od 7:35komedia romantyczna
Fałszywe zaręczyny
9:20komedia romantyczna
Do diabła z miłością
11:05komedia romantyczna
Epic Drama
Agenci NCIS 12: Daleko od domu (1)
od 8:35serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Zabić posłańca (2)
9:30serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Jakoś leci (3)
10:20serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Duszenie (4)
11:15serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 12: Murdoch bez granic (4)
12:10serial kryminalny
HBO 2
Szkoła jest nasza
od 7:30komedia
Dounia i księżniczka Aleppo
9:15film animowany
Pępek świata 6: The Christmas Wall (9)
10:30serial komediowy
Pępek świata 6: Pam Freakin' Staggs (10)
10:50serial komediowy
W aromacie kawy
11:15komedia romantyczna
Supernowa
12:45dramat obyczajowy
HBO 3
Bez urazy
od 7:40komedia
Premiera: Teoria wielkiego podrywu: Pilot (1/17)
9:25serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu: The Big Bran Hypothesis (2)
9:50serial komediowy
Próba
10:15komedia
Wojna o jutro
12:05dramat SF
Kino Polska
Małżeństwo z rozsądku
od 7:15komedia muzyczna
Pan Wołodyjowski
9:15film historyczny
C.K. Dezerterzy (2-ost.)
12:40komedia
Polsat Film
Księga smoków
od 8:50film animowany
Świt jeźdźców smoków
9:10film animowany
Trolle 2
9:45film animowany
Hop
11:40film familijny
SPORTOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz: Denver Nuggets - Cleveland Cavaliers
Turbokozak Extra
11:00magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:10wstęp do meczu
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:25mecz: Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom
CANAL+ Sport 5
Telesprzedaż
od 8:00
Żużel: Krajowa Liga Żużlowa
9:40mecz: GTM Start Gniezno - Unia Tarnów
Wysoki Pressing
11:55magazyn sportowy
Eurosport 1
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
od 8:30kolarstwo
Snooker: Turniej Masters w Londynie
10:00mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Allister Carter
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
11:30kolarstwo
Eurosport 2
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
od 8:00mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Jannik Sinner - Daniił Miedwiediew
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
10:00kolarstwo
Golden moments Rise of the women
11:30magazyn sportowy
Snooker: Turniej Masters w Londynie
12:30mecz finałowy
Polsat Sport
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
od 8:30waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021
Cafe Futbol
11:00magazyn piłkarski
7. strefa
12:30magazyn siatkarski
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
od 8:30mecz: Anwil Włocławek - ICON Sea Czarni Słupsk
Boks: Polsat Boxing Promotions 7 w Lublinie
11:00waga półciężka: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
od 8:30mecz: NEC Nijmegen - PSV Eindhoven
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
11:00mecz: Polski Cukier Start Lublin - Dziki Warszawa
TVP Sport
Retro TVP Sport: Zbigniew Bródka w Soczi (138)
od 8:55magazyn sportowy
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
10:10mecz ćwierćfinałowy: Athletic Club - FC Barcelona
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
12:15podsumowanie półfinałów
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!