Program TV

PONIEDZIAŁEK 24.02
10:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Ranczo 9: Potęga mediów (109)
od 9:25serial obyczajowy
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
BBC w Jedynce: Serengeti (3/6)
12:55serial dokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
zdjęcieBarwy szczęścia (2200)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (654)
12:30teleturniej
Va banque (33)
13:05teleturniej
Na sygnale: Patrz i ucz się (199)
13:35serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Dzień, który zmienił moje życie (30)
10:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (823)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (374)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (907)
13:00serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:30magazyn
Afera fryzjera (10)
11:00program rozrywkowy
zdjęcieUkryta prawda (764)
11:45serial paradokumentalny
Szpital (327)
12:45serial paradokumentalny
Detektywi: Nie ufaj kobiecie (388)
13:45serial fabularno-dokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Strażnik Teksasu (11)
10:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (12)
11:00serial sensacyjny
Septagon (15)
12:00serial kryminalny
Septagon (16)
13:00serial kryminalny
TV 6
Detektywi w akcji (78)
10:00serial fabularno-dokumentalny
Detektywi w akcji (79)
11:00serial fabularno-dokumentalny
zdjęcieMiodowe lata: Kanalersi (80)
12:00serial komediowy
Bumerang (30)
13:40serial komediowy
TVN 7
Ukryta prawda (601)
od 9:35serial paradokumentalny
Mango
10:40telezakupy
Idealna niania 5 (7/13)
11:00reality show
Sąd rodzinny (53)
12:15serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (363)
13:15serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Homolkowie na urlopie
od 9:20komedia obyczajowa
Maria Curie (1/3)
11:00film biograficzny
Czarna suknia
12:35dramat wojenny
Ocaleni przez Chopina
13:40film dokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Kulturalni PL
11:00magazyn
Racja stanu
12:00program publicystyczny
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2134)
13:10serial obyczajowy
Wojenne dziewczyny 3 (36)
13:45serial historyczny
WP
Najbardziej ekstremalne... (4)
10:00program rozrywkowy
W pogoni za metrażem (7)
11:55reality show
W pogoni za metrażem (8)
12:20reality show
Tydzień na dom (7)
12:50serial dokumentalny
Nowe życie starych domów (2)
13:10program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Zaufaj mi 2 (2)
od 9:10serial sensacyjny
Otwarcie
10:15film krótkometrażowy
Mężczyzna imieniem Ove
10:55komediodramat
Spacer w chmurach
13:00melodramat
AXN
Rewir (19)
od 9:45serial fabularno-dokumentalny
Rewir (20)
10:45serial fabularno-dokumentalny
Zamachowiec
13:35film sensacyjny
CANAL+
Kiler-ów 2-óch
od 9:25komedia
Opowieści o wiewiórkach
11:20film dokumentalny
Robin Hood
12:10film przygodowy
CANAL+ 1
Wakacyjna terapia
od 8:50komedia
Kiler-ów 2-óch
10:25komedia
Opowieści o wiewiórkach
12:20film dokumentalny
Robin Hood
13:10film przygodowy
CANAL+ Family
Przeklęte mokradła kajmanów
10:00film dokumentalny
Małe zwierzaki i przyjaciele (8)
10:55serial dokumentalny
Łapu-capu extra
11:45chochliki telewizyjne
Titan: Nowa Ziemia
12:15film animowany
Nie przegap
13:50magazyn informacyjny
CANAL+ Film
Powrót znad przepaści
od 9:30serial dokumentalny
Listy miłosne
10:20dramat psychologiczny
Nie przegap
12:05magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:15chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Strefa mroku (6)
od 9:50serial grozy
Aria
10:40film krótkometrażowy
Instynkt (13)
10:55serial kryminalny
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
11:40serial komediowy
Gra pozorów (1)
11:55serial kryminalny
Prawie rodzina (7)
12:50serial obyczajowy
Prawie rodzina (8)
13:35serial obyczajowy
CBS Europa
Jessica (1/2)
od 9:35dramat obyczajowy
Jessica (2-ost.)
11:30dramat obyczajowy
Kolęda primadonny
13:30film familijny
HBO
Aladyn
od 9:55film animowany
Bumblebee
11:25film SF
Piękna i Bestia
13:20film familijny
HBO 2
Na planie
od 9:40magazyn filmowy
Somalijscy piraci
10:10dramat biograficzny
Dolina Krzemowa 3 (7/10)
12:55serial komediowy
HBO 3
Ocean's 8
od 9:50komedia kryminalna
Parkland
11:40film dokumentalny
Percy Jackson: Morze potworów
12:45film przygodowy
Kino Polska
Człowiek z żelaza
od 8:15dramat społeczny
Odwyk
11:30film krótkometrażowy
Kino TV
Nasz bezlitosny świat
od 9:00komediodramat
Wykrętasy
13:05komedia romantyczna
Polsat Film
Skradziona kolekcja
od 9:50komedia kryminalna
Eddie zwany Orłem
13:35film biograficzny
TNT
Tylko dla orłów
od 8:40film wojenny
Rocky Balboa
11:45dramat obyczajowy
Za wszelką cenę
13:50dramat obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 9:00mecz: Los Angeles Lakers - Boston Celtics
Piłka nożna: Liga angielska
11:00mecz: Arsenal FC - Everton FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:15mecz: Atletico Madryt - Villarreal CF
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 9:50mecz: Telekom Veszprem HC - Montpellier HB
Siatkówka kobiet: Liga włoska
11:45mecz: Saugella Monza - Pomi Casalmaggiore
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 8:30mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
Tenis: Turniej ATP w Dubaju
11:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Dubaju
13:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga czeska
10:00mecz: SK Sigma Ołomuniec - AC Sparta Praga
7. strefa
12:10magazyn siatkarski
Polsat Sport News
Sport flesz
10:00program informacyjny
Siatkówka mężczyzn: Puchar Włoch
10:07mecz półfinałowy
Sport flesz
11:00program informacyjny
Siatkówka mężczyzn: Puchar Włoch
11:20mecz półfinałowy
Sport flesz
12:00program informacyjny
TVP Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 8:05mecz: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:15mecz 1/8 finału: Tottenham Hotspur FC - RB Lipsk

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!