Program TV

CZWARTEK 26.09
9:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Korona królów (256)
od 8:40telenowela historyczna
Ranczo 3: Fakt prasowy (30)
9:15serial obyczajowy
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
To się opłaca
12:35magazyn
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Barwy szczęścia (2100)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (552)
12:30teleturniej
Polsat
Malanowski i partnerzy (112)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (113)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (80)
10:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (713)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (274)
12:00serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:30magazyn
Cofnij czas (3)
11:00program rozrywkowy
Ukryta prawda (1075)
12:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Septagon (83)
9:00serial kryminalny
Miłość na zakręcie (23)
10:00serial obyczajowy
Bumerang (23)
10:30serial komediowy
zdjęciePrzeklęta (55)
11:00telenowela
TV 6
Detektywi w akcji (78)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Galileo (149)
10:00program popularnonaukowy
Czysta chata (24)
11:00magazyn poradnikowy
Miodowe lata: Manager (46)
12:55serial komediowy
TVN 7
Ukryta prawda (697)
od 8:35serial paradokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (203)
9:35serial fabularno-dokumentalny
Szpital (364)
10:40serial paradokumentalny
Big Brother 2 (11/78)
11:40reality show
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (480)
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
WP
Kocham, ale kłamię (7)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Nawiedzone dzieci (3)
10:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Oczy Orsona Wellesa
od 8:00film dokumentalny
Ale krótkie po polsku: Nie do śmiechu
10:05blok filmów krótkometrażowych
Wymiana księżniczek
11:30dramat historyczny
AXN
Komisarz Rex 2 (2)
od 8:20serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (13)
11:05serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (14)
11:55serial kryminalny
Bohater ostatniej akcji
12:50komedia sensacyjna
CANAL+
Wielki Kanion
9:00dramat kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (1)
11:10serial komediowy
Pisarze. Serial na krótko (4)
11:20serial komediowy
Sunset Strip
11:30komediodramat
CANAL+ 1
Persona non grata
od 7:35dramat obyczajowy
Aktualności filmowe+
9:30magazyn filmowy
Wielki Kanion
10:00dramat kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (1)
12:10serial komediowy
Pisarze. Serial na krótko (4)
12:20serial komediowy
Sunset Strip
12:30komediodramat
CANAL+ Family
Titan - nowa Ziemia
od 8:15film animowany
Nie przegap
9:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Supernatura (3)
10:00serial dokumentalny
Skarby Chin - Yunnan (1)
10:55serial dokumentalny
Hotel Marigold
11:45komediodramat
CANAL+ Film
Sofia
9:00dramat obyczajowy
Pełnia życia
10:25dramat biograficzny
Nie przegap
12:20magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:30chochliki telewizyjne
Dziennik maszynisty
12:35komediodramat
CANAL+ Seriale
Bull (10)
10:00serial kryminalny
Bull (11)
10:45serial kryminalny
Bull (12)
11:25serial kryminalny
Obława (2)
12:05film kryminalny
Zrobione na czysto (3)
12:55serial obyczajowy
CBS Europa
Evita Peron (1/2)
9:00film biograficzny
Evita Peron (2-ost.)
10:55film biograficzny
Wielki Gatsby
12:50melodramat
HBO
Mewa
od 7:35komediodramat
Jak pies z kotem
11:00komediodramat
Ocean's 8
12:45komedia kryminalna
HBO 2
McKellen: Odegrać życie
od 8:10film dokumentalny
Hotel Transylwania 3
9:40film animowany
Stuart Malutki 2
11:20film przygodowy
Beyond (2/10)
12:40serial przygodowy
HBO 3
Arthur
od 7:25komedia
Fałszywe powody
9:15dramat sensacyjny
Mr. Robot (8/10)
12:15serial kryminalny
Kino Polska
Wszystkie kobiety Mateusza
od 8:25komedia obyczajowa
Pożegnania
10:25dramat psychologiczny
Człowiek z żelaza
12:45dramat społeczny
Kino TV
List dla króla
od 8:45film przygodowy
Poirot: Niemy świadek (4)
11:05serial kryminalny
Polsat Film
Kanał
od 8:30dramat wojenny
Filip z konopi
10:35komedia obyczajowa
Wall-E
12:20film animowany
TNT
Ostatni Mohikanin
od 8:05film przygodowy
Dziś 13, jutro 30
10:20komedia
Bitwa o Ardeny
12:20dramat wojenny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
9:00mecz: Valencia CF - Getafe CF
Piłka nożna: Liga angielska
11:15mecz: Arsenal FC - Aston Villa FC
Eurosport 2
Golf: PGA Tour
od 8:30golf
Magazyn golfowy
9:30magazyn sportowy
FIM Endurance World Championship
9:45magazyn sportów motocyklowych
Kolarstwo: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019
11:15jazda indywidualna na czas orlików
Kolarstwo: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019
12:00jazda indywidualna na czas mężczyzn
nSport+
Sport News+
9:35magazyn sportowy
Planeta Ekstraklasa (9)
9:50magazyn piłkarski
LaLiga World
10:25magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:00mecz: CD Leganes - Athletic Bilbao
Polsat Sport
Rugby: Puchar Świata - Japonia 2019
9:45mecz fazy grupowej: Włochy - Kanada
Rugby: Puchar Świata - Japonia 2019
12:45mecz fazy grupowej: Anglia - USA
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga czeska
od 7:00mecz: AC Sparta Praga - SK Slavia Praga
Piłka nożna: Liga holenderska
9:10mecz: PSV Eindhoven - AFC Ajax
Piłka nożna: Liga czeska
11:20mecz: FK Jablonec - SK Sigma Ołomuniec
Polsat Sport News
Sport flesz
9:00program informacyjny
Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
9:07mecz: Chrobry Głogów - Lech Poznań
Sport flesz
10:00program informacyjny
Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga
10:07mecz: Gwardia Wrocław - AZS AGH Kraków
Sport flesz
11:00program informacyjny
Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga
11:07mecz: Gwardia Wrocław - AZS AGH Kraków
Sport flesz
12:00program informacyjny
Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
12:07mecz: Cracovia - Jagiellonia Białystok
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Wuhan
od 8:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Wuhan
10:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Pełnosprawni (319)
12:25magazyn dla niepełnosprawnych

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!