Program TV

WTOREK 14.07
9:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Ta jedyna (21)
od 8:40serial obyczajowy
Ranczo 5: Wielki powrót (55)
9:15serial obyczajowy
Komisarz Alex 9: Doping (110)
10:15serial kryminalny
Ojciec Mateusz 7: Tango (91)
11:05serial kryminalny
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Polsat
Malanowski i partnerzy (587)
od 8:45serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (588)
9:15serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny (94)
9:45serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (921)
10:45serial paradokumentalny
Gliniarze (240)
11:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
TVN
Szpital (576)
9:05serial paradokumentalny
Detektywi: Stracone lata (589)
11:05serial fabularno-dokumentalny
Detektywi: Mieszkanie na Mostowej (590)
11:40serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (842)
12:15serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Mango
od 8:00telezakupy
Mango
12:00telezakupy
Mango
12:15telezakupy
TV 4
Policjantki i Policjanci (547)
9:00serial obyczajowy
zdjęciePolicjantki i Policjanci (548)
10:00serial obyczajowy
zdjęciePolicjantki i Policjanci (549)
11:00serial obyczajowy
STOP Drogówka
12:00magazyn policyjny
TV 6
Galileo (650)
9:00program popularnonaukowy
Detektywi w akcji (7)
10:00serial fabularno-dokumentalny
Detektywi w akcji (8)
11:00serial fabularno-dokumentalny
TV Puls
Zaklinaczka duchów (9)
10:00serial fantasy
Zaklinaczka duchów (10)
11:00serial fantasy
Zaklinaczka duchów (11)
12:00serial fantasy
TVN 7
Ukryta prawda (462)
od 8:30serial paradokumentalny
Ukryta prawda (463)
9:30serial paradokumentalny
Ukryta prawda (464)
10:30serial paradokumentalny
Mango
11:30telezakupy
Szpital (503)
11:50serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (151)
12:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:30magazyn
Barwy szczęścia (2215)
11:30serial obyczajowy
Co niesie dzień
12:15magazyn informacyjny
Wiedźmin: Nauka (3/13)
12:30serial fantasy
WP
Scott i Bailey 3 (2)
9:00serial kryminalny
Scott i Bailey 3 (3)
10:00serial kryminalny

FILMOWE

ale kino+
Otwarcie
9:40film krótkometrażowy
Kobiety za kamerą (10)
10:30serial dokumentalny
Obcy na mojej kanapie
11:45film dokumentalny
Czarownice z Salem
12:50dramat obyczajowy
AXN
Aniołki Charliego
od 8:50film sensacyjny
Zamachowiec
10:50film sensacyjny
CANAL+ 1
Przypływ wiary
od 8:40film biograficzny
Amazon, ufam Tobie
10:35film dokumentalny
Sekretne życie Waltera Mitty
12:10komedia obyczajowa
CANAL+ Family
Sergio i Siergiej
od 8:00dramat obyczajowy
Trasa zjazdowa
9:40film krótkometrażowy
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Wyprawy fotografów (2)
10:00serial dokumentalny
Łowcy węży (5)
10:55serial dokumentalny
Łowcy węży (6)
11:20serial dokumentalny
Trzy kroki od siebie
12:00melodramat
CANAL+ Film
E.T.
9:00film SF
Nieposłuszni
10:50komediodramat
Łapu-capu
12:45chochliki telewizyjne
Ulotna nadzieja
12:50melodramat
CANAL+ Premium
Przypływ wiary
od 7:40film biograficzny
Amazon, ufam Tobie
9:35film dokumentalny
Sekretne życie Waltera Mitty
11:10komedia obyczajowa
CANAL+ Seriale
Prawie rodzina (4)
od 8:45serial obyczajowy
Mały Grand Hotel: Murzyn (3)
9:30serial komediowy
Mały Grand Hotel: Napad (4)
9:45serial komediowy
Dlaczego kobiety zabijają (5)
10:00serial kryminalny
Dlaczego kobiety zabijają (6)
10:50serial kryminalny
Łapu-capu
11:40chochliki telewizyjne
Dziki Bill (1)
12:00serial kryminalny
Dziki Bill (2)
12:50serial kryminalny
CBS Europa
W uchu cisza
od 7:45dramat obyczajowy
Monte Walsh
9:35western
Dziś 13, jutro 30
11:30komedia romantyczna
HBO
Dzień Dobry TV
od 8:55komedia obyczajowa
Stan i Ollie
10:40komediodramat
Buntownik z wyboru
12:15dramat psychologiczny
HBO 2
Gdzie jest Dory
od 8:55film animowany
Brytania 2 (1/10)
10:30serial historyczny
Współczesna rodzina 11 (8/18)
11:15serial komediowy
Harry Potter i Zakon Feniksa
11:40film przygodowy
Kino Polska
Warszawskie gołębie
od 8:40film obyczajowy
Pójdziesz ponad sadem
12:40film psychologiczny
Kino TV
Długie podanie
od 7:40dramat biograficzny
Klątwa Tutenchamona (1/2)
9:25film przygodowy
Polsat Film
Przyjaciółki (182)
od 8:30serial obyczajowy
Irena, do domu!
9:30komedia
Skradziona kolekcja
11:30komedia kryminalna
TNT
Sok z żuka
9:20horror komediowy
Simpsonowie: Wersja kinowa
11:15film animowany

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Manchester United FC - Southampton FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:10mecz: Granada CF - Real Madryt CF
Eurosport 2
Kolarstwo: Tour de France 2019
od 8:301. etap: Bruksela - Bruksela
Kolarstwo: Tour de France 2019
9:152. etap - jazda drużynowa na czas: Bruksela - Bruksela
Kolarstwo: Tour de France 2019
10:003. etap: Binche - Épernay
Kolarstwo: Tour de France 2019
11:004. etap: Reims - Nancy
Kolarstwo: Tour de France 2019
12:005. etap: Saint-Dié-des-Vosges - Colmar
Polsat Sport
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
11:00mecz: Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz
Polsat Sport News
Sport flesz
9:00program informacyjny
Tenis: Turniej ATP w Indian Wells
9:07mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej: Hubert Hurkacz - Roger Federer 15.03.2019
Sport flesz
10:00program informacyjny
Tenis United
10:07magazyn tenisowy
Sport flesz
11:00program informacyjny
Sporty walki: KSW 45
11:07walka: Philip De Fries - Karol Bedorf 6.10.2018
Sport flesz
12:00program informacyjny
Sporty walki: KSW 45
12:07walka: Philip De Fries - Karol Bedorf 6.10.2018
TVP Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 8:05mecz: Legia Warszawa - Cracovia
World's Strongest Man (6)
10:05magazyn sportowy
Boks: Gala Tymex Boxing Night 12 w Pionkach
11:10walka: Marcin Siwy - Kamil Bodzioch

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!