Ogólnotematyczne

od 8:40telenowela dokumentalna
9:10program popularnonaukowy
9:35magazyn popularnonaukowy
10:15serial obyczajowy
11:10serial kryminalny
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
12:30program informacyjny
od 8:00magazyn
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:50magazyn informacyjny
11:10serial obyczajowy
12:45serial obyczajowy
9:00serial fabularno-dokumentalny
9:30serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
11:00serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
od 8:00magazyn
10:55serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
od 8:15serial fantasy
9:10serial komediowy
9:45serial komediowy
10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
9:00serial sensacyjny
10:00serial obyczajowy
11:00serial fabularny
12:00serial fabularny
9:00program popularnonaukowy
10:00program rozrywkowy
11:00serial komediowy
od 8:00magazyn
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:50magazyn informacyjny
11:10magazyn informacyjny
11:30program publicystyczny
11:45magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial obyczajowy
od 8:55film biograficzny
10:40cykl felietonów
12:20dramat obyczajowy

Filmowe

od 8:00serial kryminalny
9:45film krótkometrażowy
12:45blok filmów krótkometrażowych
9:05serial kryminalny
10:00serial fabularno-dokumentalny
11:00serial kryminalny
12:00serial kryminalny
9:05chochliki telewizyjne
9:35magazyn filmowy
10:05serial dokumentalny
10:55film fantasy
9:00chochliki telewizyjne
9:10magazyn muzyczny
9:30dramat psychologiczny
11:20komedia
od 8:50komedia
10:20film krótkometrażowy
10:40film dokumentalny
12:10magazyn informacyjny
12:20chochliki telewizyjne
12:30komediodramat
10:50serial kryminalny
11:40serial kryminalny
12:30serial kryminalny
od 8:00dramat historyczny
9:50dramat historyczny
11:40dramat historyczny
od 7:45komedia
9:15komedia sensacyjna
11:05film SF
12:50film animowany
od 8:25film animowany
11:30film dokumentalny
od 7:55film kostiumowy
9:25dramat obyczajowy
11:00serial obyczajowy
11:25serial obyczajowy
11:55serial historyczny
12:55serial komediowy
od 8:35dramat obyczajowy
11:10thriller
od 8:30film obyczajowy
10:25film kostiumowy
12:15film animowany
od 8:50serial obyczajowy
10:20serial komediowy
10:50serial komediowy
12:25serial fabularno-dokumentalny
od 8:15komedia muzyczna

Sportowe

9:00mecz: Leicester City FC - Crystal Palace FC
11:15magazyn sportowy
11:30mecz: VfB Stuttgart - FC Bayern Monachium
od 7:00mecz fazy grupowej: Jastrzębski Węgiel - Spacer's Toulouse VB
9:10magazyn siatkarski
10:50magazyn sportowy
11:20rewanżowy mecz 1/16 finału: Asseco Resovia Rzeszów - Perungan Pojat Rovaniemi
od 7:00magazyn piłkarski
9:10mecz: Sparta Rotterdam - Feyenoord
11:20bieg na dochodzenie kobiet
12:30magazyn bokserski
9:00mecz 1/8 finału: SSC Napoli - Udinese Calcio
11:00mecz: AZ Alkmaar - AFC Ajax
12:00program informacyjny
12:07mecz: AZ Alkmaar - AFC Ajax
od 8:00mecz 1/8 finału: 1. FSV Mainz 05 - VfB Stuttgart
10:10mecz 1/8 finału: FC Norymberga - VfL Wolfsburg
12:20mecz 1/8 finału: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - 1. FC Köln

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!