Program TV

PONIEDZIAŁEK 27.01
7:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (652)
7:05serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Ranczo 8: Wykapany ojciec (93)
9:20serial obyczajowy
Komisarz Alex 8: Czarownice (94)
10:15serial kryminalny
TVP 2
Familiada
od 6:40teleturniej
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (271)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (272)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (10)
10:00serial paradokumentalny
TVN
Nowa Maja w ogrodzie (9)
od 6:50magazyn ogrodniczy
Akademia ogrodnika (9)
7:20magazyn ogrodniczy
zdjęcieDzień Dobry TVN
7:30magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Muzyczny relaks
od 5:50program muzyczny
Zabójcza obsesja
7:45dramat obyczajowy
TV 6
MacGyver (22)
7:00serial sensacyjny
MacGyver (23)
8:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (400)
9:00serial obyczajowy
Detektywi w akcji (90)
10:00serial fabularno-dokumentalny
TVN 7
Mango
od 6:10telezakupy
Sędzia Anna Maria Wesołowska (342)
7:30serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (560)
8:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (561)
9:35serial paradokumentalny
Mango
10:40telezakupy
WP
Kocham, ale kłamię 2 (1)
7:00serial fabularno-dokumentalny
Kocham, ale kłamię (8)
8:00serial fabularno-dokumentalny
WP Express (110)
9:00program rozrywkowy
Kup, napraw, sprzedaj (4)
9:30serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Oszustka (1)
8:00serial kryminalny
Oszustka (2)
9:00serial kryminalny
Ale krótkie po polsku: Siła marzeń
10:00blok filmów krótkometrażowych
Uwięzieni
10:55film krótkometrażowy
AXN
Komisarz Rex (12)
od 6:20serial kryminalny
Komisarz Rex 2 (1)
7:30serial kryminalny
Castle 8 (1)
10:20serial kryminalny
CANAL+
Moje pieczone kurczaki
od 6:25film obyczajowy
Przypływ wiary
7:30film biograficzny
Mój problem to ty
9:25komediodramat
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Moje pieczone kurczaki
7:25film obyczajowy
Przypływ wiary
8:30film biograficzny
Mój problem to ty
10:25komediodramat
CANAL+ Family
Księga dżungli 3 (1)
7:00serial animowany
Księga dżungli 3 (2)
7:10serial animowany
Księga dżungli 3 (3)
7:20serial animowany
Księga dżungli 3 (4)
7:35serial animowany
Kuba Guzik
7:45film przygodowy
Nie przegap
9:35magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:45chochliki telewizyjne
Zwierzęce konstrukcje
10:00film dokumentalny
Morze Arabskie (1)
10:55serial dokumentalny
CANAL+ Film
Długi weekend
od 6:40film obyczajowy
Odprawa
7:55film krótkometrażowy
Łapu-capu
8:20chochliki telewizyjne
Miłość i miłosierdzie
10:10film religijny
CANAL+ Seriale
60 kilo niczego
od 6:40film krótkometrażowy
Spitsbergen
7:10film krótkometrażowy
Materiał nieemisyjny (4)
7:35film krótkometrażowy
Wbić flagę
7:50film krótkometrażowy
Odprawa
8:05film krótkometrażowy
Hashtag Olympics (1)
10:00magazyn sportowy
Hashtag Olympics (2)
10:15magazyn sportowy
Hashtag Olympics (3)
10:25magazyn sportowy
Hashtag Olympics (4)
10:40magazyn sportowy
Prezent pod choinkę
10:50film krótkometrażowy
CBS Europa
Doktor Quinn
od 6:00film obyczajowy
Dłonie obcego (1/2)
9:35dramat sensacyjny
HBO
Prestiż
od 6:00dramat kostiumowy
Venom
8:10film SF
Meg
10:05film SF
HBO 2
Nieustraszeni bracia Grimm
od 6:00film fantasy
Córka trenera
8:00dramat obyczajowy
Na planie
9:30magazyn filmowy
Mała miss
10:00komediodramat
HBO 3
LEGO. Przygoda
od 6:00film animowany
Puzzle
7:40dramat obyczajowy
Kino Polska
Tak w każdym porcie
7:00film dokumentalny
Orzeł
10:30dramat wojenny
Kino TV
Wykrętasy
od 5:50komedia romantyczna
Panna Minoes - kocia agentka
10:00film familijny
Polsat Film
Nasz nowy dom (154)
7:00reality show
Przyjaciółki (89)
8:00serial obyczajowy
Przyjaciółki (90)
9:00serial obyczajowy
Kazimierz Wielki (1/2)
10:00film kostiumowy
Stopklatka
Złotopolscy (292)
od 6:55telenowela
Plebania (205)
7:25serial obyczajowy
Plebania (206)
7:55serial obyczajowy
zdjęcieCastle 2: Kto pierwszy? (23)
8:25serial kryminalny
TNT
Płomień bitwy
od 6:00dramat wojenny
Anonimowy kochanek
7:35dramat obyczajowy
The Social Network
9:15dramat biograficzny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz: Denver Nuggets - Houston Rockets
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 6:00mecz: RCD Espanyol - Athletic Bilbao
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
9:35mecz: Cucuine Lube Civitanova - Trentino Itas
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 6:00mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Jastrzębski Węgiel
7. strefa
8:30magazyn siatkarski
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
10:00mecz: Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia - Gas Sales Piacenza
Polsat Sport Extra
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy - Graz 2020
od 6:00program dowolny par tanecznych
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
8:30bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Trans World Sport
10:50magazyn sportowy
Polsat Sport News
Sport flesz
7:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga holenderska
7:07mecz: Heracles Almelo - Feyenoord
Sport flesz
8:00program informacyjny
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
8:07mecz: Allianz Milano - Sir Safety Conad Perugia
Sport flesz
9:00program informacyjny
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
9:07mecz: Allianz Milano - Sir Safety Conad Perugia
Sport flesz
10:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga holenderska
10:07mecz: PSV Eindhoven - FC Twente

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!