Program TV

ŚRODA 3.06
22:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wielka matura Polaków
od 21:00widowisko
wojsko-polskie.pl (103)
1:00cykl reportaży
Wyspa nadziei
1:25dramat obyczajowy
TVP 2
Zniewolona (48-ost.)
od 21:55serial kostiumowy
"Zniewolona". Kulisy
22:40cykl felietonów
zdjęcieKino relaks: Plan B
23:00komedia romantyczna
Zdarzenie
0:55dramat SF
Polsat
Vabank 2, czyli riposta
od 20:05komedia sensacyjna
Boski żigolo
22:30komedia
Nasz nowy dom (172)
0:10reality show
Nasz nowy dom (173)
1:10reality show
TVN
W cieniu chwały
22:00dramat kryminalny
Nie z tego świata 5 (7)
0:40serial fantasy

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Bohater
od 21:00film sensacyjny
zdjęcieDrzewo Jozuego
23:35film sensacyjny
Śmierć na 1000 sposobów (3)
1:40serial dokumentalny
TV 6
CSI: Kryminalne zagadki Miami (75)
od 21:55serial kryminalny
Tara
0:00film erotyczny
STOP Drogówka
1:40magazyn policyjny
TV Puls
Kaznodzieja z karabinem
od 20:00dramat biograficzny
Niepokonany 3: Odkupienie
22:30film sensacyjny
TVN 7
Dobre kino: Zodiak
od 20:00film kryminalny
Szkoła życia
23:25komediodramat
Kości (11/22)
1:10serial kryminalny

FILMOWE

ale kino+
Premiera: Okupowani 3 (2)
od 21:10serial sensacyjny
Autopsja Jane Doe
22:10thriller
Ale krótkie: Na granicy światów
23:50blok filmów krótkometrażowych
Zdążyć przed zmrokiem (1)
0:40serial kryminalny
Zdążyć przed zmrokiem (2)
1:50serial kryminalny
AXN
Premiera: Rekrut 2 (20)
22:00serial kryminalny
Znaki 2 (1)
22:50serial kryminalny
zdjęcieZnaki 2 (2)
23:50serial kryminalny
Obsesja zazdrości
0:45thriller
CANAL+ 1
zdjęcieLegiony
22:00film historyczny
Red Rock West
0:15thriller
CANAL+ Family
Gra pozorów (6)
od 21:30serial kryminalny
Imprezowi rodzice
22:40komedia
Ostatnia góra
0:30film dokumentalny
CANAL+ Film
Wierny ogrodnik
od 21:35thriller
Herezja
23:40horror
7 uczuć
1:00komediodramat
CANAL+ Premium
zdjęcieLegiony
od 21:00film historyczny
Red Rock West
23:15thriller
CANAL+ Seriale
Mały Zgon (6)
22:05serial kryminalny
Szczęśliwej podróży
23:45film krótkometrażowy
W matni (5)
0:05serial kryminalny
Przyjaciółki
0:50film krótkometrażowy
Szamanka
1:00thriller erotyczny
CBS Europa
San Saba
od 21:00film kryminalny
Jackie Brown
0:40film sensacyjny
HBO
To wiem na pewno (4/6)
od 21:45serial obyczajowy
zdjęcieWorld War Z
23:45horror SF
Prestiż
1:45dramat kostiumowy
HBO 2
Nowy papież (9-ost.)
od 21:00serial obyczajowy
Mrs. America (5/9)
22:10serial obyczajowy
Władca Paryża
23:10film przygodowy
Natręt
1:10thriller
HBO 3
Premiera: Mayans M.C. (10-ost.)
od 21:45serial kryminalny
Jett (2/9)
22:40serial kryminalny
Jeszcze dzień życia
23:40film animowany
Mayans M.C. (10-ost.)
1:55serial kryminalny
Kino Polska
Prywatne śledztwo
22:05dramat sensacyjny
zdjęcieZaklęte rewiry
0:00dramat obyczajowy
Wszyscy moi bliscy
1:55dramat obyczajowy
Kino TV
Czas wymierania
od 21:00thriller
Pulp Fiction
23:10dramat sensacyjny
Polsat Film
Dorwać byłą
23:20komedia romantyczna
Gliniarze (364)
1:30serial paradokumentalny
Stopklatka
Ali
od 20:55dramat biograficzny
Nic śmiesznego
23:55komediodramat
Szamanka
1:50thriller erotyczny
TNT
Pacific Rim
od 21:00film SF
Wejście ninja
23:25film sensacyjny
Amerykański ninja 3
1:20film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Ekstrapaka: 27. kolejka
22:00magazyn piłkarski
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:15mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
nSport+
Piłka nożna: Liga austriacka
od 21:00mecz: FC Red Bull Salzburg - SK Rapid Wiedeń
R1. Rezerwowy program żużlowy
23:00magazyn sportowy
O co biega?
0:00magazyn sportowy
Sport News+
0:40magazyn sportowy
Ekstraklasyka (36)
1:00magazyn piłkarski
Polsat Sport
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 20:30mecz: Olimpia Grudziądz - Podbeskidzie Bielsko-Biała
FEN 28 News
22:25program informacyjny
Boks: Ełk Boxing Show
1:00waga superlekka: Michał Syrowatka - Atilla Kayabasi
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga czeska
od 19:55mecz: AC Sparta Praga - FK Teplice
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
22:30mecz: GKS 1962 Jastrzębie - Warta Poznań
Sporty walki: KSW 34: New Order
1:00walka: Karol Bedorf - James McSweeney 5.03.2016
TVP Sport
Sportowy wieczór
22:10program informacyjny
Boks: Walka o pas WBA World w Chicago
1:35waga półciężka: Dmitry Bivol - Lenin Castillo

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!