Program TV

WTOREK 23.07
22:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Rolnik szuka żony 2 (2)
od 21:35telenowela dokumentalna
Okupowani: Lipiec (4/10)
22:35serial sensacyjny
Jeszcze lecimy
23:35film dokumentalny
Wichry wojny (7-ost.)
0:20serial obyczajowy
Polsat
Znaki (8-ost.)
od 21:05serial kryminalny
Furia
22:10thriller
Skazany na śmierć (85)
0:35serial sensacyjny
Tajemnice losu
1:35program rozrywkowy
TVN
Zielona strefa
od 21:30dramat wojenny
Kuba Wojewódzki (2)
23:55talk-show
W garniturach (10)
0:55serial obyczajowy
Salon sukien ślubnych Goka (3)
1:50serial dokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Corleone (9)
22:05serial sensacyjny
Rozpustne panie domu
0:55film erotyczny
TV 4
Król wikingów
od 21:00film fantasy
Kraina złoczyńców
23:35film sensacyjny
TV 6
CSI: Kryminalne zagadki Miami (6)
22:00serial kryminalny
Cyborg
22:55film SF
STOP Drogówka
0:50magazyn policyjny
Benny Hill (38)
1:50program rozrywkowy
TV Puls
Najlepsi z najlepszych 2
22:00film sensacyjny
Puls lata (4)
0:00program rozrywkowy
Zobacz to!: Zbrodniarz
0:05dramat kryminalny
TVN 7
Kino oldschool: Uśpieni
od 20:00dramat sensacyjny
Lot 93
23:10dramat sensacyjny
Zagubieni 2 (10/24)
1:25serial przygodowy
TVP Polonia
Polonia 24
od 21:45magazyn informacyjny
Halo Polonia
22:10magazyn
Focus on Poland (142)
23:10program informacyjny
zdjęcieOcaleni
23:30reality show
WP
Kabaret na żądanie (16)
23:00program rozrywkowy
Zło z bliska (1)
1:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Premiera: Frantz
od 20:10dramat historyczny
Obłąkani
22:15thriller
Musimy porozmawiać o Kevinie
0:20dramat psychologiczny
AXN
Premiera: Nocna zmiana 2 (9)
od 21:55serial obyczajowy
Premiera: Nocna zmiana 2 (10)
22:50serial obyczajowy
Zabójcze umysły 14 (2)
23:45serial kryminalny
Seal Team 2 (11)
0:40serial sensacyjny
The Good Doctor (17)
1:35serial obyczajowy
CANAL+
Zemsta
23:05thriller
Egzekutor
0:50film sensacyjny
CANAL+ 1
Zemsta
0:05thriller
Egzekutor
1:50film sensacyjny
CANAL+ Family
Jej twarz
od 21:05dramat obyczajowy
Donbas
23:15dramat obyczajowy
Historie miłosne
1:15film obyczajowy
CANAL+ Film
Katyń. Ostatni świadek
od 21:55film historyczny
120 uderzeń serca
23:25dramat obyczajowy
Plan B
1:45komediodramat
CANAL+ Seriale
Sanktuarium Zła (4)
od 21:30serial sensacyjny
Upadek królestwa 3 (1)
22:15serial historyczny
Pisarze. Serial na krótko (1)
23:45serial komediowy
Granica zbrodni (5)
23:55serial kryminalny
Granica zbrodni (6)
0:50serial kryminalny
60 kilo niczego
1:40film krótkometrażowy
CBS Europa
Niewygodna prawda
od 21:00dramat sensacyjny
zdjęcieEquilibrium
23:10film SF
Sliver
1:15film sensacyjny
HBO 2
Moja kolacja z Hervé
od 21:00dramat biograficzny
Nazywam się: Muhammad Ali (1/2)
22:50film dokumentalny
Niebo
1:30thriller
HBO 3
Klatka Nicole
22:00film krótkometrażowy
Opowieść podręcznej 3 (3)
22:20serial obyczajowy
Opowieść podręcznej 3 (4)
23:10serial obyczajowy
Rozwód 3 (4)
0:05serial komediowy
Kryptonim HHhH
0:40thriller
Kino Polska
Układ zamknięty
od 21:45dramat sensacyjny
Pierwszy milion
0:05dramat sensacyjny
Kino TV
Mit
od 21:00film przygodowy
Kill Bill
23:40film sensacyjny
Polsat Film
Bad Boys
22:55komedia sensacyjna
Gliniarze (192)
1:30serial paradokumentalny
Stopklatka TV
Siła odwagi
od 20:00film wojenny
Kret
0:20dramat obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Żużel: Speedway of Nations
od 19:30turniej finałowy w Togliatti - 2. dzień
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
23:15mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań
Eurosport 1
Wiadomości Eurosportu
22:00magazyn informacyjny
Rajdy samochodowe
22:05magazyn sportów motorowych
Rajdy samochodowe
22:30magazyn sportów motorowych
Tour de France dziś
0:00magazyn kolarski
Watts
1:00magazyn sportowy
Eurosport 2
Tour de France dziś
22:30magazyn kolarski
Rajdy samochodowe
23:30magazyn sportów motorowych
Kolarstwo: Tour de France
1:0016. etap: Nîmes - Nîmes
nSport+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 21:45mecz: Wisła Płock - Górnik Zabrze
Sport News+
0:00magazyn sportowy
Ekstraklasa po godzinach
0:10magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 1. kolejka
1:10magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka kobiet
od 20:00mecz towarzyski: Polska - Czechy
Piłka nożna: International Champions Cup
1:00mecz: Real Madryt CF - Arsenal FC
TVP Sport
Sportowy wieczór
22:00program informacyjny
Piłka nożna: Eliminacje Ligi Europy
0:40rewanżowy mecz 1. rundy: Legia Warszawa - College Europa FC

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!