Program TV na niedzielę 31.03.2024
POPULARNE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Życzenia wielkanocne od pary prezydenckiej
17:25magazyn publicystyczny
Komisarz Alex 20: Twoja szansa (255)
17:35serial kryminalny
Jaka to melodia?
18:40teleturniej muzyczny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
19:50program publicystyczny
TVP 2
Tak to leciało! (39)
od 16:15teleturniej muzyczny
Audycje komitetów wyborczych
17:15magazyn publicystyczny
Sisi (1/2)
17:45film kostiumowy
Przepis dnia (71)
19:45magazyn kulinarny
Casino Royale
20:00film sensacyjny
Polsat
Miłość do kwadratu
od 15:20komedia romantyczna
Nasz nowy dom (308)
17:40reality show
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Państwo w państwie (519)
19:30program publicystyczny
Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (138)
20:00program rozrywkowy
TVN
Dora i Miasto Złota
od 16:45film przygodowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Sonic. Szybki jak błyskawica
19:45film familijny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
Tele 5
Wyprawa z dziadkiem
od 16:00film obyczajowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 3 (11)
17:50program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Ani Mru-Mru, część 4 (16)
18:50program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_1 (31)
19:50program rozrywkowy
Pablo Escobar: Szef zła (5)
20:00serial dokumentalny
TV 4
Robin Hood - książę złodziei
od 16:00film przygodowy
Gliniarze: Zemsta za krzywdę (889)
19:00serial paradokumentalny
Gliniarze: Głuchy telefon (890)
20:00serial paradokumentalny
TV 6
Jak długo jeszcze?
od 15:35komedia
Niewidzialny
17:35film sensacyjny
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (84)
20:00serial kryminalny
TV Puls
Taxi 4
od 15:50komedia sensacyjna
Asterix na olimpiadzie
17:40komedia przygodowa
Niedziela z gwiazdami: Jeden gniewny człowiek
20:00thriller
TVN 7
Niezwykłe przygody Adele Blanc-Sec
od 15:30film przygodowy
Pokémon: Detektyw Pikachu
17:50film fantasy
Aquaman
20:00film SF
TVP Kultura
Giacomo Carissimi - Jefte
od 16:35koncert
Niedziela z...: Ewą Wiśniewską
17:15program kulturalny
Niedziela z...: Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz
18:10komedia
Podróż do Indii
20:00dramat przygodowy
TVP Polonia
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Gangsterzy i filantropi
17:20film sensacyjny
Opole 2008 na bis: Debiuty
18:50koncert
Moja TVP Polonia: Anna Karna
19:25felieton
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
19:50program publicystyczny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn informacyjny
Komisarz Alex 19: Radość natury (234)
20:20serial kryminalny
WP
Potop (1/2)
od 15:05film historyczny
Internet: fabryka chaosu
18:40film dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu (7)
19:35program rozrywkowy
Kabaretowa noc pod gwiazdami (1)
20:00program rozrywkowy
Kabaretowa noc pod gwiazdami (2)
20:55program rozrywkowy
FILMOWE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
ale kino+
Córki Rzeszy
od 16:10thriller
Frost/Nixon
18:00dramat historyczny
Premiera: Minuta ciszy (1)
20:10serial obyczajowy
AXN
Piotruś Królik
od 15:45film familijny
Jumanji: Przygoda w dżungli
17:45film przygodowy
Mocne uderzenie
20:00komedia
CANAL+ 1
Plan na miłość
od 16:50komedia romantyczna
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę
18:35film biograficzny
Wiek Adaline
20:10melodramat
CANAL+ Family
Wzdłuż granic Kanady 3: Jeziora Manitoby (6)
17:05serial dokumentalny
Serce dębu
18:10film dokumentalny
Zbrodnia ostateczna
20:00dramat wojenny
CANAL+ Film
Badman
od 16:40komedia
Pimi z Krainy Tygrysów
18:05film przygodowy
Łapu-capu
19:45chochliki telewizyjne
Canal+ Film w akcji: Mafia Mamma
20:00komedia sensacyjna
CANAL+ Premium
Plan na miłość
od 15:50komedia romantyczna
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę
17:35film biograficzny
Wiek Adaline
19:10melodramat
CANAL+ Seriale
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (5)
17:00serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (6)
17:30serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (7)
18:00serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (8)
18:30serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (9)
19:00serial komediowy
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
19:35serial komediowy
Mały Grand Hotel: Uciekający pan młody (7)
19:50serial komediowy
Gaslit (1)
20:00serial biograficzny
Epic Drama
Duch z Canterville: Jesień (3)
17:05serial komediowy
Duch z Canterville: Zima (4)
18:15serial komediowy
Agatha i klątwa Isztar
19:25film kryminalny
HBO
Blue Beetle
od 15:35film SF
Flash
17:45film SF
Niedzielny megahit. Premiera: Inwestorzy amatorzy
20:10komediodramat
HBO 2
Tajemnica Brokeback Mountain
od 15:10dramat obyczajowy
Syn
17:25dramat obyczajowy
IO
19:30dramat obyczajowy
HBO 3
Policja zastępcza
od 15:40komedia sensacyjna
Bez urazy
17:30komedia
Wielkie kłamstewka 2: What Have They Done? (1/7)
19:15serial obyczajowy
Reżim: Midnight Feast (4)
20:00serial obyczajowy
Kino Polska
Potop Redivivus
od 14:00film historyczny
Zaklęte rewiry
17:55dramat obyczajowy
Statyści
20:00komedia obyczajowa
Kino TV
Apollo 13
od 15:10dramat katastroficzny
Madagaskar
18:10film animowany
Tożsamość Bourne'a
20:00thriller
Polsat Film
Wyścig
od 16:00film sensacyjny
Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna
18:30film przygodowy
Stopklatka
Działa Navarony
od 14:50film wojenny
Premiera: Hudson Hawk
18:00komedia sensacyjna
Premiera: Bogowie Egiptu
20:00film przygodowy
Warner TV
Facet z ogłoszenia
od 16:05komedia romantyczna
Od wesela do wesela
18:10komedia romantyczna
Kosmiczni kowboje
20:00film SF
SPORTOWE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 14:55mecz: Liverpool FC - Brighton & Hove Albion FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:15mecz: Celta Vigo - Rayo Vallecano
Jej Wysokość Premier League
19:30magazyn piłkarski
Turbokozak Extra
20:30magazyn sportowy
CANAL+ Sport 5
Żużel: Krajowa Liga Żużlowa
od 16:20mecz: GTM Start Gniezno - Unia Tarnów
Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:30mecz: CD Alaves - Real Sociedad
Piłka nożna: Liga francuska
20:40mecz: Olympique Marsylia - Paris Saint-Germain
Eurosport 1
Kolarstwo kobiet: Wyścig dookoła Flandrii
od 16:45kolarstwo
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
18:30kolarstwo
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
19:30mecz finałowy
Eurosport 2
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
od 16:30mecz finałowy
Golf: Texas Children's Houston Open
19:00finał
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 15:00mecz: Exact Systems Hemarpol Częstochowa - Bogdanka LUK Lublin
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
17:20mecz: Anwil Włocławek - ICON Sea Czarni Słupsk
Tenis: Turniej ATP w Miami
20:00mecz finałowy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Magazyn ATP
17:00magazyn tenisowy
Piłka nożna: Liga czeska
17:55mecz: SK Dynamo Czeskie Budziejowice - AC Sparta Praga
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
20:30mecz: Chrobry Głogów - Wisła Kraków
Polsat Sport News
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
17:00mecz: Chrobry Głogów - Wisła Kraków
Siatkówka plażowa: Turniej Beach Pro Tour Challenge w Saquaremie
19:00mecz o 3. miejsce kobiet
Siatkówka plażowa: Turniej Beach Pro Tour Challenge w Saquaremie
20:00mecz o 3, miejsce mężczyzn
TVP Sport
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
od 15:05finałowy mecz barażowy: Walia - Polska
Pierwsza Dama. Irena Szewińska -
19:25film dokumentalny
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!