Program TV

ŚRODA 23.10
17:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Klan (3538)
18:00telenowela
Korona królów (272)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:00magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (153)
20:25telenowela
Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:55mecz: Inter Mediolan - Borussia Dortmund
TVP 2
Familiada
od 16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2119)
19:30serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2120)
20:05serial obyczajowy
Polsat
zdjęcieGliniarze (388)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2938)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (25)
19:30serial komediowy
Nasz nowy dom (156)
20:05reality show
TVN
Ukryta prawda (1095)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Doradca smaku (31)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (2964)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (313)
20:55teleturniej

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
18:00program rozrywkowy
Niesamowite tajemnice
19:00serial dokumentalny
TV 4
Miodowe lata: Tajny szyfr (117)
17:00serial komediowy
Septagon (94)
18:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (597)
19:00serial obyczajowy
Miłość na zakręcie (39)
20:00serial obyczajowy
TV 6
Gliniarz i prokurator (2)
od 16:15serial kryminalny
Medicopter 117 (13)
17:15serial przygodowy
Galileo (177)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Rodzinny interes 2 (68)
17:00serial obyczajowy
Rewolwer
20:00dramat sensacyjny
TVN 7
Sąd rodzinny (186)
od 16:15serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Nowa (1165)
17:20serial fabularno-dokumentalny
Brzydula (15/55)
18:55serial komediowy
Big Brother 2 (35/78)
20:00reality show
TVP Polonia
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
Zrób to ze smakiem
18:25magazyn kulinarny
Barwy szczęścia (2066)
18:55serial obyczajowy
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Za marzenia 2 (8/13)
20:45serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Stara miłość nie rdzewieje
od 16:40komedia romantyczna
zdjęcieVera 9 (3)
18:25serial kryminalny
AXN
I kto to mówi 2
od 16:10komedia
The International
17:50dramat sensacyjny
Zabójcze umysły 14 (6)
20:15serial kryminalny
CANAL+
Podatek od miłości
17:05komedia romantyczna
Nie przegap
18:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
18:55chochliki telewizyjne
Whitney
19:00film dokumentalny
CANAL+ 1
Dowłatow
od 15:45dramat biograficzny
Podatek od miłości
18:05komedia romantyczna
Nie przegap
19:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Whitney
20:00film dokumentalny
CANAL+ Family
Lincoln
od 15:30dramat biograficzny
Patryk
17:55film familijny
Czwarta władza
19:30dramat polityczny
CANAL+ Film
Cud
18:00komediodramat
Premiera: Hollywood Buzz
19:30magazyn filmowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Premiera: Gotti
20:00film biograficzny
CANAL+ Seriale
A.B.C. (4)
18:15serial kryminalny
Informator (3)
19:00serial sensacyjny
Upadek królestwa 3 (9)
20:00serial historyczny
Upadek królestwa 3 (10)
20:55serial historyczny
CBS Europa
Ogród czarownicy
od 16:20film familijny
Szogun (12-ost.)
20:00serial przygodowy
HBO
Iniemamocni
od 15:20film animowany
Hiszpańska księżniczka (5)
17:15serial kostiumowy
Bumblebee
18:15film SF
Spider-Man Uniwersum
20:10film animowany
HBO 2
Trudne słówka
od 15:45komedia romantyczna
zdjęcieRok za rokiem (3/6)
17:55serial obyczajowy
Roman J. Israel
18:55dramat kryminalny
HBO 3
Holmes i Watson
od 15:40komedia kryminalna
Z krwi i kości
17:10melodramat
Mr. Robot 3 (2/10)
19:15serial kryminalny
Fargo 2 (5/10)
20:05serial kryminalny
Kino Polska
Orzeł
od 15:50dramat wojenny
Kabaretowy rejs Deluxe (19)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs Deluxe (14)
19:00program rozrywkowy
Nigdy nie mów nigdy
20:00komedia obyczajowa
Kino TV
Agora
od 14:50dramat historyczny
Mój słodki skarb
18:05komedia romantyczna
Polsat Film
Oficer Blart w Las Vegas
17:00komedia sensacyjna
Ja, szpieg
19:00komedia sensacyjna
Stopklatka TV
Wojny kontenerowe (2)
18:35serial dokumentalny
Nowa Scena Śmiechu (1)
19:00program rozrywkowy
Twarda sztuka
20:00komediodramat
TNT
Robinson Crusoe
od 16:05dramat przygodowy
Parszywa dwunastka
17:55film wojenny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga+ Extra
od 15:35magazyn ligi polskiej
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Premiera: LaLiga World
18:30magazyn piłkarski
Ekstraklasyka (12)
19:00magazyn piłkarski
Premiera: O co biega?
19:30magazyn sportowy
Premiera: Planeta Ekstraklasa (12)
20:00magazyn piłkarski
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 16:00mecz: Atletico Madryt - Valencia CF
Siatkówka mężczyzn: Eliminacje Ligi Mistrzów
18:00mecz 1. rundy: HAOK Mladost Zagrzeb - IBB Polonia Londyn
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
20:00mecz: ORLEN Wisła Płock - CS Dinamo Bukareszt
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Superpuchar Polski
17:30mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
20:30mecz: ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Wiedniu
17:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Wiedniu
20:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Bazylei
17:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Bazylei
19:00mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!