Program TV

CZWARTEK 17.10
16:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęciePrzysięga (32)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Klan (3534)
18:00telenowela
Korona królów (269)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Koło fortuny (579)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2115)
19:30serial obyczajowy
Polsat
Wydarzenia
od 15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (394)
16:30serial paradokumentalny
zdjęcieGliniarze (384)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2934)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (21)
19:30serial komediowy
TVN
Szkoła (743)
od 15:30serial paradokumentalny
19+ (444)
16:30serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1091)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Niesamowite tajemnice
16:00serial dokumentalny
Profilerka (14)
18:05serial kryminalny
Niesamowite tajemnice
19:00serial dokumentalny
TV 4
Sekrety sąsiadów (42)
16:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (43)
16:30serial obyczajowy
Septagon (92)
18:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (593)
19:00serial obyczajowy
TV 6
Diagnoza: Morderstwo (32)
od 15:15serial kryminalny
Gliniarz i prokurator (80)
16:15serial kryminalny
Medicopter 117 (9)
17:15serial przygodowy
Miodowe lata: Ochroniarze (61)
18:15serial komediowy
Miodowe lata: Krzyżacy (82)
19:00serial komediowy
TV Puls
Rodzinny interes 2 (63)
16:00serial obyczajowy
Rodzinny interes 2 (64)
17:00serial obyczajowy
TVN 7
Ukryta prawda (444)
od 15:15serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (182)
16:15serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Hanka z galerii (1158)
18:05serial fabularno-dokumentalny
Brzydula (12/55)
18:55serial komediowy
TVP Kultura
Błękitna nuta
od 15:25dramat biograficzny
Pegaz
19:20magazyn kulturalny
TVP Polonia
Korona królów (252)
od 15:55telenowela historyczna
Wschód
16:25magazyn
Nieziemscy: Słodka afera (4)
16:55program dla dzieci
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
Racja stanu (166)
18:25program publicystyczny
Barwy szczęścia (2063)
18:55serial obyczajowy
Wilnoteka
19:25magazyn

FILMOWE

ale kino+
Ghostbox Cowboy
od 14:50komedia przygodowa
Cannes - festiwal wolności
16:55film dokumentalny
Świadek
18:05dramat sensacyjny
AXN
Terminator: Ocalenie
od 15:30thriller SF
S.W.A.T. Jednostka specjalna
17:50film sensacyjny
CANAL+
Przebiegły złodziej
od 15:10komedia
Nie przegap
17:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
17:55chochliki telewizyjne
zdjęcieNa zawsze
18:00melodramat
CANAL+ 1
Maria Magdalena
od 14:10dramat historyczny
Nie przegap
18:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
18:55chochliki telewizyjne
Na zawsze
19:00melodramat
CANAL+ Family
Zwierzęce konstrukcje
od 15:45film dokumentalny
Dr Dolittle
16:40komedia
Dr Dolittle 2
18:05komedia
Sztuka kłamania
19:30komedia historyczna
CANAL+ Film
Nie przegap
16:05magazyn informacyjny
Kiler
16:15komedia sensacyjna
zdjęciePełnia życia
18:00dramat biograficzny
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Instynkt (5)
od 15:40serial kryminalny
Instynkt (6)
16:25serial kryminalny
A.B.C. (2)
18:05serial kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (4)
18:50serial komediowy
Informator (1)
19:00serial sensacyjny
CBS Europa
zdjęcieKochając Leah
16:00film obyczajowy
Footloose
17:55film muzyczny
HBO
J. Edgar
od 15:05dramat biograficzny
Ocean's 8
17:20komedia kryminalna
Katarzyna Wielka (2/4)
19:10serial kostiumowy
HBO 2
W cieniu drzewa
od 14:45komediodramat
Zaufaj mi (3/4)
16:10serial sensacyjny
Hiszpańska księżniczka (4)
17:10serial kostiumowy
Toy Story 3
18:10film animowany
Prawi Gemstonowie (9)
19:55serial komediowy
HBO 3
Godzilla
od 14:25film SF
Alfa
16:30film przygodowy
The Affair 5 (3)
18:10serial obyczajowy
Mr. Robot 2 (11/12)
19:10serial kryminalny
Kino Polska
Pajęczarki
od 15:50komedia obyczajowa
Kabaretowy rejs Deluxe (12)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs Deluxe (6)
19:00program rozrywkowy
Kino TV
Trzej Muszkieterowie
od 15:15film sensacyjny
Kwartet
17:50komediodramat
Polsat Film
Rodzina Addamsów 2
od 14:20czarna komedia
S.W.A.T. Jednostka specjalna
16:20film sensacyjny
Słyszeliście o Morganach?
18:50komedia romantyczna
Stopklatka TV
Chicago Fire 2: Dowód (2)
16:00serial obyczajowy
Wojny kontenerowe (12)
18:40serial dokumentalny
Scena śmiechu (37)
19:05program rozrywkowy
TNT
Za wszelką cenę
od 15:45dramat obyczajowy
Krytyczna decyzja
18:25film sensacyjny

SPORTOWE

nSport+
O co biega?
16:00magazyn sportowy
LaLiga World
16:30magazyn piłkarski
Magazyn Velux EHF
17:00magazyn piłki ręcznej
zdjęcieSiatkówka kobiet: Liga włoska
17:35mecz: Imoco Volley Conegliano - Saugella Team Monza
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
19:40mecz: Paris Saint-Germain HB - RK Celje Pivovarna Lasko
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Puchar Świata
od 15:00mecz: Polska - Iran
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
17:30mecz: Stelmet Enea BC Zielona Góra - Legia Warszawa
Polsat Sport Extra
Hokej: Liga Mistrzów
16:00mecz fazy grupowej: Vienna Capitals - GKS Tychy
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
18:30mecz: Bułgaria - Anglia
TVP Sport
Pełnosprawni (322)
od 15:55magazyn dla niepełnosprawnych
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
17:15podsumowanie 7. i 8. kolejki
Literacka Liga
18:40program publicystyczny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!