Program TV na czwartek 02.05.2024
POPULARNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
TVP 1
W pustyni i w puszczy: Chartum (2-ost.)
od 5:20film przygodowy
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Dobre historie: Arka w Bydgoszczy
7:30magazyn
Wydział kryminalny Kitzbühel: Zemsta, część 1 (63)
8:00serial kryminalny
Ranczo 6: Narracja negacji (68)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 20: W sieci pająka (249)
9:45serial kryminalny
TVP 2
Footloose
od 5:35film muzyczny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Nowy dzień
6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Cena kłamstwa (749)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Kochanka (750)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Królowa (134)
9:40serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (1617)
od 5:55serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Lubin, Restauracja Rodzinna (5/14)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
Tele 5
Jurajscy wojownicy: Potwory z epoki lodowcowej (6)
6:00serial popularnonaukowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Ciach (9)
6:55program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów, część 2 (10)
7:55program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 3 (11)
8:55program rozrywkowy
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (235)
6:00reality show
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (290)
7:00reality show
Bogaty dom - biedny dom (1)
8:00reality show
Dlaczego ja?: Singiel z przekonania zostaje nagle ojcem (849)
9:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (16)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (17)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1153)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (16)
9:00serial sensacyjny
TV Puls
Nash Bridges: Polowanie (13)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Bracia McMillan (14)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Trudna decyzja (16)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Rewolucja - część 1 (1)
9:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (445)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (740)
6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1113)
7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (846)
8:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00magazyn muzyczny
Ukraińska czytanka: Taras Prochaśko
8:40cykl felietonów
Jan Serce: Swaty (1/10)
9:05serial obyczajowy
TVP Polonia
Gra słów. Krzyżówka (857)
6:00teleturniej
Słownik polsko@polski (610)
6:30talk-show prof. Jana Miodka
Jak to działa - Ekologia: Logistyka
7:00magazyn popularnonaukowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu 7: Ani Mru-Mru (10)
6:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 12: Nowaki (1)
7:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu (6)
8:00program rozrywkowy
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (6)
8:30serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (7)
9:25serial dokumentalny
FILMOWE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
ale kino+
Polska z góry 3: Pobrzeże Koszalińskie (5)
6:30serial dokumentalny
Premierowa Jazda: Krystian Pesta
7:00magazyn
Maski
7:30film krótkometrażowy
Malinka
8:00film krótkometrażowy
Van der Valk 2 (3)
8:30serial kryminalny
CANAL+ Family
Bing (7)
6:00serial animowany
Bing (8)
6:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Szybka przygoda koparki (7)
6:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Sylwestrowe widowisko (8)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (25)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (17)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (18)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (19)
7:45serial animowany
Marta mówi! (9)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
Domowa piekarnia Kucharskiego 3: Wypieki na zakwasie (1)
9:00magazyn kulinarny
Domowa piekarnia Kucharskiego 3: Wypieki drożdżowe (2)
9:25magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Voodoo tata
6:30komedia
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Zadziwiający kot Maurycy
8:10film animowany
Hollywood Buzz
9:50magazyn filmowy
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Gliniarze na Gibraltarze (2)
9:50serial dokumentalny
CBS Europa
Porzucony
6:00komedia romantyczna
Swing
7:35komedia romantyczna
SpongeBob Kanciastoporty
9:20film animowany
Epic Drama
Detektyw Murdoch 17: Chatka w lesie (8)
6:05serial kryminalny
Grantchester (2)
6:55serial kryminalny
Inspektor George Gently 5: Klasa wyższa (2)
7:55serial kryminalny
Agenci NCIS 13: Zakres operacji (18)
9:45serial kryminalny
HBO
Miłość na nowo
6:00komedia romantyczna
Zakochany bez pamięci
7:45komediodramat
Podróż Eloise
9:35komedia romantyczna
HBO 2
42 sekundy
6:00dramat biograficzny
Sprawa gwiazdkowego diamentu
7:50komedia romantyczna
Nel i tajemnica kurokota
9:15film animowany
HBO 3
Premiera: Ave, Cezar!
6:00komedia
Żeby było miło
7:45komedia romantyczna
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Guitarist Amplification (7)
9:40serial komediowy
Kino Polska
Złombol (6)
6:00serial dokumentalny
Rekruci: Koniec z cywilem (1/10)
6:50serial dokumentalny
Nowy kabaretowy rejs 5 (1)
7:55program rozrywkowy
Nowy kabaretowy rejs 5 (2)
8:55program rozrywkowy
Dzień jak co dzień
9:55film krótkometrażowy
Kino TV
Na tropie skarbu
od 5:20film przygodowy
Pan Wołodyjowski (2)
7:15film historyczny
W pustyni i w puszczy
9:00film przygodowy
Polsat Film
Drwale (4)
6:00serial dokumentalny
Drwale (5)
6:30serial dokumentalny
Drwale (6)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Gorączka (13)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (43)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (44)
9:30serial obyczajowy
Stopklatka
Premiera: Scena śmiechu (66)
6:00program rozrywkowy
Giganci, którzy zbudowali świat (3)
6:50serial dokumentalny
Giganci, którzy zbudowali świat (4)
7:40serial dokumentalny
Faraon
8:40dramat historyczny
Warner TV
Chojrak - tchórzliwy pies (4)
6:00serial animowany
Cudotwórcy 2: Wycieczka (3)
6:20serial komediowy
Diukowie Hazzardu 7: Siedzący Duke'owie (11)
6:45serial komediowy
Alf (1)
7:45serial komediowy
Alf: Nieznajomi nocą (2)
8:15serial komediowy
Kochane kłopoty (7)
8:50serial obyczajowy
Kochane kłopoty (8)
9:40serial obyczajowy
SPORTOWE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
CANAL+ Sport
Basket+
6:00newsy sportowe
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
6:15mecz: Puszcza Niepołomice - Korona Kielce
LaLiga World
8:30magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz fazy play-off
CANAL+ Sport 5
Tenis: Turniej WTA w Madrycie
6:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Telesprzedaż
8:00
LaLiga World
9:45magazyn piłkarski
Eurosport 1
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
6:004. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
7:00mecz ćwierćfinałowy
Eurosport 2
Discovery golf
7:00magazyn sportowy
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
7:304. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
8:30mecz ćwierćfinałowy
Polsat Sport
Boks: Rocky Boxing Night w Gdańsku
6:00waga junior ciężka: Kajetan Kalinowski - Cristian Lopez 14.05.2022
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
9:00mecz finałowy fazy play-off
Polsat Sport Extra
Cafe Futbol
6:00magazyn piłkarski
Sporty walki: FEN 38 w Ostrowie Wielkopolskim
7:30walka: Michał Andryszak - Evgeniy Holub 22.01.2022
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
8:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Sportowy wieczór
od 5:30program informacyjny
Piotr Małachowski. Człowiek z diamentu
6:10film dokumentalny
Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Chorzowie
7:15lekkoatletyka
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!